آثار نهايي براي داوري - مسابقه "وقتي كه كودك بودم" - نوروز 1390

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام بر اساتید و حضار!
آیا اسپم های تحریک کننده رو باید جدی گرفت؟...:lol:
...
خب کسی دیگه نظری نداره عزیزان.
مسابقه رو با اجازه همگی میزاریم تو فریزر.
باشه شاید با مسابقه تابستونی دوباره یخش آب بشه...

یا علی

*farshid*

کاربر VIP
برهانی جان متاسفم ...
مسابقه تموم کرد ! ... ما تمام نلاشمونو کردیم (اسمایل جراج بعد اتاق عمل :green:)

این مسابقه برای من سرشار از خاطرات خوب بود ... چند تا رفیق فابریک هم پیدا کردم ... برهانی جان و علی جان
رضا جان رو هم بیشتر شناختم

رتبه هم برام اصلا مهم نیست ولی به خاطر همگروهی هام میخوام بین 3 تا باشیم که افتخاری بس بوووووزوووورگ میباشیههه ه.

امیدوارم کارا تا موعد مقرر داوری بشه

بچه ها تعارف نکنین بیاین اینجا کامنت بذارین اسپم بذارین ... دلم براتون تنگیده کلی
:rose::rose:

Farrokh

Active Member
خوب
بالاخره داوران رو معرفی می کنیم

تیم داوری یه تیم چهار نفره هست
متشکل از من و ایمان (Sherlock Holmes) با همراهی دو هنرمند عزیز

خانوم مریم نادمی و آقای مرتضی نجفی

خانوم مریم نادمی در حال حاظر در دوبی زندگی می کنند و آقای مرتضی نجفی در حال حاظر در ترکیه مشغول به کار هستند

برای دیدن سوابق کاری اقای مرتضی نجقی می تونید به پورتفولیوی ایشون در سایت سی جی سوسایتی سر بزنید
و برای دیدن سوابق کاری خانوم مریم نادمی هم می تونید به پورتفولیوی ایشون در سایت سی جی سوسایتی سر بزنید

برای شخص من افتخار بزرگی هست که این دو عزیز قبول زحمت کردند که در داوری این مسابقه شرکت کنند

شما هم می تونید برای خیر مقدم گفتن به این دوستان به پروفایلشون سر بزنید و بهشون خوش آمد بگید

mortezanajafi

maryamnademi

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
مرسی.یه سوال سخت! چجوری بریم توی پروفایل یه نفر؟؟ جدی میگم راهی هست!؟

Farrokh

Active Member
داوری در چه مرحله ای قرار دارد ؟

من ایده های بچه ها رو در کنار کار هاشون قرار دادم و همچنین بچه هایی که ایده ای رو برام نفرستادند هم برای اینکه کارشون و ایدشون جلوه ی بهتری داشته باشه خودم از توی تاپیک هاشون ایده هاشونو جمع کردم و کنار کار ها قرار دادم

در بخش مدیریت هم تاپیکی کلید خورده که در اون داوران به آثار نمره خواهند داد

مکاتبات لازم با داوران انجام شده و دسترسی های لازم به یوزرشون داده شده
حدس شخص من اینه که مراحل داوری و شمارش امتیاز ها و در آوردن نتایج نهایی تا بعد از تعطیلات به پایان خواهد رسید

شاد و پیروز باشید

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام خدمت مديريت محترم

خيلي خوشحال شدم كه داوران رو معرفي كرديد

من هم آقا مرتضي عزيز ( استاد خودم :green::rose: ) و هم خانم نادمي محترم رو ميشناسم ، كارهاي هر دو دوست خوبمون رو هم خيلي قبول دارم

مرتضي جان كه عاشق صحنه هاي سنگين هستش :rose: ( وجه مشترك )

خيلي خوشحالم كه مرتضي عزيز قراره به كارم نظر بده :rose: استاد لطف ميكني به ما :rose: خانم نادمي عزيز شما هم لطف ميكنيد

موفق باشيد

mhattaran

کاربر VIP
:lol:
ایول دمتون گرم :oops:، آخه مسابقه های قبلی که شرکت کرده بودم جونمونو به لبمون میاوردن تا نتایجو اعلام کنن

Farrokh

Active Member
خوب انصافا خود من الان می فهمم مدیریت یک مسابقه و قضاوت بین این همه کار هایی که هر کدومشون در نوع خودشون عالی هستند چقدر مسولیت بزرگیه

سال های پیش هم مطمئنا مدیران مربوطه تمام تلاششونو کردند که با بهترین کیفیت و سرعت این کار رو انجام بدن
الان ما داریم از تجربیات اونها استفاده می کنیم که به نظرتون می رسه مسابقه نسبت به سالهای پیش پیشرفت چشمگیری داشته

بهر حال تلاش هاشون واقعا ارزشمند و ستودنی بوده :)
و ضمنا ممنون از شما

*farshid*

کاربر VIP
فرخ جان گل کاشتی
نمونه کارهای داوران عقل از سرم پراااند ... اینجوری :shock:

الان اطمینان دارم که کارهامونو چند تا ادم حرفه ای که سطحشون از ما بالاتره داوری میکنن ...

کاش هر کدوم از داورا یه نقد کوچولو هم در مورد همه کارها یا حداقل 3 تا کار برتر بنویسن(برام جالبه نظرشون +(نظرت و نظرش!!! ) رو بدونم.)
:rose:

آخرین ویرایش:
من وقتی کار داورها رو دیدم کابل کیس پرید بیرون واقعا سطح داورها در حد بین المللی

فقط یه چیزی شما که ازشون درخواست کردین حداقل بگین یه فعالیتی در انجام هم داشته باشند

همچنین نقد کارها

m3d

کاربر VIP
سلام . به نظر من هم اگه داوران قبول زحمت کنند و یه نقد مختصر برای هر کار در نظر بگیرند خیلی عالی میشه .
البته بهتر بود کارها هیچ توضیحی از جانب خودمون نداشته باشند چون اگه قرار باشه اینجوری کار ارائه بدیم میشه مسابقه داستان نویسی! هر کس میاد و یه داستان برا کارش مینویسه تا توجیهات خاصی برای نواقص کار بیاره در صورتی که تو کار تک فریم تموم حرفها رو خود تصویر باید بزنه و قصه رو تعریف کنه به نظر من کاری میتونه قوی جلوه کنه که مفهوم رو فقط از زبان بصری خودش بیان کنه نه توضیح متنی و ...
به قول معروف مشک آنست که خود ...
این فقط نظر شخصی بود و مطمئنم کارهای بچه ها همشون یه داستان نهفته توشون هست:rose:

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام . به نظر من هم اگه داوران قبول زحمت کنند و یه نقد مختصر برای هر کار در نظر بگیرند خیلی عالی میشه .
البته بهتر بود کارها هیچ توضیحی از جانب خودمون نداشته باشند چون اگه قرار باشه اینجوری کار ارائه بدیم میشه مسابقه داستان نویسی! هر کس میاد و یه داستان برا کارش مینویسه تا توجیهات خاصی برای نواقص کار بیاره در صورتی که تو کار تک فریم تموم حرفها رو خود تصویر باید بزنه و قصه رو تعریف کنه به نظر من کاری میتونه قوی جلوه کنه که مفهوم رو فقط از زبان بصری خودش بیان کنه نه توضیح متنی و ...
به قول معروف مشک آنست که خود ...
این فقط نظر شخصی بود و مطمئنم کارهای بچه ها همشون یه داستان نهفته توشون هست:rose:

کاملا قبول دارم
خوبیه کار تک فریم همینه که خودش همه داستانو بیان کنه
مثل یه قاب عکس که توسط یه نقاش نقاشی شده و هیچ صحبتی در موردش نیست
البته اینکه هر کس توضیحی در مورد کار خودش بده بد نیست، ولی نباید باعث بشه جهت گیری خاصی رو برای داورا بوجود بیاره

سلامی کوتاه!
از اون لحاظ بخونین که دوستانه و بیغرضه چون همونه:
من به عنوان یکی از حرافهای مسابقه نظرم اینه که تاپیک های ما تو مسابقه قفله و سر جاشه. اون امتیازی هم که به ایده تعلق بگیره اولا قبل از مسابقه به فرخ جان فرستاده شده و ثانیا اگه وجود داشته باشه تو کار پیداست. امتحان تموم شده و اینجا حرفهای خودمونی هست. من داستان نوشتم تا لذت ببرین. بهتره خوشتر باشه تا خشک تر. از لحاظ عدالت به نظر حقیر اونچیزی که قبل از مسابقه شرط شده مهمه. البته تمدید مهلت و یا امکان های اضافی مثل یک توضیح میتونه از اختیارات داوران باشه. البته حتما از داورای باتجربه و اساتید قدیمی اینجور انتظار داشته باشین که داستانها رو حتی اگه بشنون اصل و فرع رو مرزگذاری کنن و انتخابشون صد البته بر حسب معیارهای مهم مسابقه و بر طبق اصول و استدلال باشه. از طرفی من کاملا آمادم به خاطر سردردها و حرفهای بیترجمهم نمره منفی بگیرم. من شخصا اومدم برا شاگردی و خب موفق هم شدم . ما که بارمونو بستیم. هر کی اسباب کشی سبک داره هم در خدمتیم
یا علی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجدد.
من یه پیشنهاد دادم که نفرات برتر کاراشون رو آپلود کنن و بچه ها استفاده کنن
سید محمد برهانی گفت که با یه سری ترفند به اینجا رسیده! خب جیگر من همین ترفندها مهمه دیگه! رو کن برادر... کار روتین و نرمال رو همه بلدن.اینکه با یه رندر معمولی و پست پروداکشن 2 بعدی بتونی چنین شاهکاری رو بزاری مسلما ارزش اینو داره بچه ها هم یاد بگیرن.
فرشید - محمد افضل عزیز - محسن و ... کارهاتون رو مرتب منظم کنین تکسچرهای منظم آبجکت های با نام نشون و ... آپلود کنین بچه ها استفاده کنیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا