°°°نتایج مسابقه بزرگ دو بعدی مجید آنلاین°°°

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
هادی هرچند امیدی ندارم که خوب بشی
spock.gif
اما یه تشکر هم از من بکن بخاطر اینکه اجازه دادم اینجا پست بزنی
grinning-smiley-047.gif
تو تازگیها کجا قایم میشی پسره؟
167.gif

توی مسابقه ی دفعه بعد میبینمت
toyou.gif

موفق باشید

thekhosrow

Member
ولي خدائش كاره شهرام عزيز يه دنيا حرف داره
34.gif
51.gif

iranh00 2 كاره شمام واقعا عاليه بنظرم اگه قرار بود بهترين كار 2نفر باشن شما و آقا شهرام باهم اول ميشدين
109.gif

Fanous اين نور آبي ماهت منو كشته خيلي جلوه داده به آسمون شب
228.gif

Davood Nobari خيلي توپه طرحت چرا رنگيش نكردي :sad:
raminmusic پاپا نوئل نازي كشيدي
74.gif

kamranstel خيلي زيباست اينو چطوري كشيدين تو كامپيوتر يا رو كاغذ بعد اومده تو كامپيوتر ؟
73.gif

t_a_h_m_o_r_e_s جان من بيشتر با كاره دومت حال كردم و ستاره ها تو كاره اولتم محشرن
8.gif

Nasims و SaMaN كارتون يطورائي شبيه همه هر دوشون بامزه و قشنگن
46.gif
Its Fun
mr.azadegan اون حس بين 2تا آدم برفي رو خيلي زيبا رسوندي
92.gif

ســارا خانوم هم كه كارشون بيست هستش مثل هميشه من اولين كارتون رو كه ديدم لوگوي سايت NimRoO بودش كه جاخودم
279.gif

(يه تشكر هم بايد بكنم چون آخرين روزه مسابقه كه من با مسابقه آشنا شدم يه آوانس دادينو تمديد كردين
72.gif
)
بقيه هم واقعا كارهاي زيبائي ارائه دادن. واقعا عاليه
282.gif

277.gif

سلام دوستان . ( تبريك مي گم به برنده ها )

واقعا طرح هاي زيبايي بود ( البته منظورم طرح خودم نيست ها :D ) ولي در كل سطح مسابقه خوب بود و باز هم به ناكوت و ساير دوستان تبريك مي گم و از خسروي عزيز هم تشكر مي كنم و بايد بگم كه طرح دوم من هم از تو خوشش اومده دوست عزيز !!! :D :oops:

ولي هر چه كار مي كنم نمي تونم از طرح زيباي سارا نايس گرل مدير زحمت كش اين انجمن نگم كه واقعا جاي حرف هم نداره . واقعا باريكلا به شما و همه دوستان شركت كننده ( بازم غير از خودم ! :D )

اما يك سئوال هم داشتم از خانم نايس گرل : مگه قرار نبود تمام طرح رو خودمون بكشيم و عكسي در كار نباشه ؟
موفق و پيروز باشيد .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اما يك سئوال هم داشتم از خانم نايس گرل : مگه قرار نبود تمام طرح رو خودمون بكشيم و عكسي در كار نباشه ؟
درسته مگه تو طرحهايي كه برنده اعلام شدن كسي عكس آماده بكار برده؟

ققنوس

Member
هادی هرچند امیدی ندارم که خوب بشی
spock.gif
اما یه تشکر هم از من بکن بخاطر اینکه اجازه دادم اینجا پست بزنی
grinning-smiley-047.gif
تو تازگیها کجا قایم میشی پسره؟
167.gif

توی مسابقه ی دفعه بعد میبینمت
toyou.gif

موفق باشید

2287.gif
2287.gif
2287.gif
وقتام خیلی خوردن بهم. دارم به انسومنیا بودن فکر میکنم :دی چجوریاس سخت نیست که؟
از قضا برای این مسابقه یه کاری زده بودم ولی تو اسکچ موند
3990.gif
وگرنه برنده خودم بودم
grinning-smiley-047.gif
حالا مسابقه بعدی کیه؟؟
لول یه تشکر هم از تو میکنم برای ایفای نقش باغالی... پس کار تو کو
4743.gif

ولی جدا دستتون درد نکنه
5486.gif

Erfan

Active Member
درسته مگه تو طرحهايي كه برنده اعلام شدن كسي عكس آماده بكار برده؟

خب ;

سارا جان من اين حرف رو تائيد ميكنم كه چندي از دوستان در طراحي از عكسهاي آماده استفاده كردن ...

اسم نميبرم و هيچ نميخوام بين بچه ها تفرقه اي به وجود بياد ....

موفق باشيد ...

مخلصيم, بارزام @

mostafa_cs

Well-Known Member
طرحهای دوستان اینقدر قشنگه که من .قتی طرح خودم رو میبینم خجالت زده میشم!
واقعا تبربک میگم مخصوصا آقا شهرام که کارشون فوق العاده بود

ezhdeha

New Member
تبریک مخصوص خدمت آقا شهرام گل !!! مثل همیشه کارهات عالی بود . جا داره به تمام کسانی که توی این مسابقه شرکت کردند خسته نباشید عرض کنم . ( مخصوصا به شهرام گل ) . انشالله در همه ی موارد موفق باشــــــــــــــــــید ...

hamid ir

Well-Known Member
مبارکه. اولا که تبریکات خودمو از طرف ستاد حمایت از بیکاران مستعد (با مسئولیت محدود !) به طرف نفر اولی پرت میکنم امیدوارم که با شدت تمام بخوره بهش.
1162.gif

ثانیا یه تبریک همینجوری هم به حمید میگم یکم خوش باشه
251.gif

ثالثا یه تشکر هم از خودم میکنم که بعد سالها همت کردم یه پست زدم
912.gif

رابعا حمید زیاد خوش نباش تبریکمو پس میگیرم
1041.gif

ها یادم رفت یه تشکر از بقیه به خاطر شرکتشون
7134.gif
منظورت منم هادی؟
1650.gif

آخه !$#@^@ من چه کنم با تو
argh.gif

حالا اینجا بچه رد میشه نمیشه بهت چیزی گفت!
argh.gif

ولی خوش باش
grinning-smiley-047.gif

//
شهرام طرحتو که دیده بودم قبلاً گفتم خیلی خوف شده.الانم بازم مگم
joytears.gif

کارها خوب بودن
طرح t_a_h_m_o_r_e_s 1 هم خیلی زیبا و معنادار بود
joytears.gif

موفق باشید

سلام بازم تبريك مي گم به همه عزيزان .

خانم نايس گرل باور كنيد دلم نمي خواد راجع به اين موضوعات صحبت كنم ولي وقتي مي بينم چند تا از دوستان كه در رتبه هاي پايين تر هستند و مي تونن بالا تر باشن خوب آدم نمي تونه آروم بشينه .

البته بحث خودم نيست چون قبول دارم كه ساير طرح ها از طرح من بهترن و ان شالله در مسابقات بعدي حالشون رو مي گيرم ! :D
ولي اگر يك باره ديگه به طرح ها نگاه كنيد متوجه ميشيد كه در چند تا از طرح ها درشون عكس آماده به كار برده شده و جالب اينجاست كه بدونيد يكي از چند طرح بالاي جدول كلا كپي يك طرح آماده هست :eek: !!!

چون نمي خوام به كسي بي احترامي بشه اسم نميارم ولي جالب كه بدونيد من تو سرچ گوگل يك بار يكي از اين طرح ها رو ديدم و واقعا با ديدن اون تو مسابقه تعجب كردم !

البته الان طرح رو ندارم ولي باز اگه پيدا كردمش لينك خصوصي مي دم به خانوم نايس گرل كه خودشون هر كاري صلاح مي دونن انجام بدن .

البته مطمئنا با ارسال فايل هاي psd از جانب دوستان اين ابهام ها برطرف خواهد شد . ( بازم عذر مي خوام نمي خواستم شادي دوستان رو به هم بريزم ) :) .

خداحافظ .

thekhosrow

Member
ولي اگر يك باره ديگه به طرح ها نگاه كنيد متوجه ميشيد كه در چند تا از طرح ها درشون عكس آماده به كار برده شده و جالب اينجاست كه بدونيد يكي از چند طرح بالاي جدول كلا كپي يك طرح آماده هست!!!

دارم از فوزولي ميميرم !
187.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
هيچ مشكلي نيست. ببينيد ما فرض رو بر اين گذاشتيم كه كارا همگي از خود بچه ها بوده حالا اگر هر كسي نسبت به اين موضوع اعتراض داره ميتونه خيلي راحت بياد و با مدرك و دليل ثابت كنه ما هم خيلي خوشحال ميشيم.

eqbal

Member
....
ولي اگر يك باره ديگه به طرح ها نگاه كنيد متوجه ميشيد كه در چند تا از طرح ها درشون عكس آماده به كار برده شده و جالب اينجاست كه بدونيد يكي از چند طرح بالاي جدول كلا كپي يك طرح آماده هست :eek: !!!
...
البته الان طرح رو ندارم ولي باز اگه پيدا كردمش لينك خصوصي مي دم به خانوم نايس گرل كه خودشون هر كاري صلاح مي دونن انجام بدن .
.
و مدیر هم گفته:
هيچ مشكلي نيست. ببينيد ما فرض رو بر اين گذاشتيم كه كارا همگي از خود بچه ها بوده حالا اگر هر كسي نسبت به اين موضوع اعتراض داره ميتونه خيلي راحت بياد و با مدرك و دليل ثابت كنه ما هم خيلي خوشحال ميشيم.

من توی این سایت فعالیتی ندارم ولی از اونجا که این کاربر برای اثبات حرفش به اون تصویر نیاز داره، تصویر اصلی رو میذارم اینجا که نفر سوم مسابقه از روی اون کپی کرده.

موفق باشید، اقبال

--------------------------
پی نوشت: کاربرانی که محافظه کارانه! اعتراض دارن که چرای توی پست عنوان شده، توصیه میکنم دوباره پست منو بخوونن مخصوصا اون قسمتی که از مدیر نقل قول شده و استقبال بی قید مدیر! از ارائه مدرک .

پسا نوشت:
محافظه کاری = کم جراتی مصلحت اندیشانه! (یا منفعت اندیشانه) همراه با تعارف.

پیوست ها

• copy.jpg
    copy.jpg
    108.6 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:
عذر می خوام منم با ایندوستمون اقبال موافقم منم تو این سایت کم میام. اما بعضی از این کارا تکراریه شرمنده که این حرف زدم اما با کپی کردن که نمی شه تو یه مسابقه شرکت کرد و گفت این طرح و من دادم . ماشا الله همه یاد دارن تو اینترنت سرچ کنن و یه چیزه قشنگ گیر بیارن یکم روش کار کنن بگن این کار منه!!!!!!!!!! ببخشید که اینجوری گفتم

ققنوس

Member
بابا نتایج مسابقه مهم نیست مهم دوستی و دشمنی هست که نه اونم نیست مهم اسپمینگه که فعلا بازه پس موقعیت رو دریابین که یار در بغله و ...
1541.gif
لول به نظر من الان برای کاهش اضطراب اونایی که فکر میکنن کارهاشون کپیه و به خودشون شک دارن
4743.gif
و با دیدن هر پست قلبشون تاپ تاپ میزنه که وای مامان جون لو رفتم و یا هر لحظه در انتظار این هستند که یکی بیاد از پشت سر بگیرتشون و یه اردنگی نصیبشون کنه و به احتمال زیاد از دیروز تا حالا سه بار حموم رفتند یه نظر سنجی مردمی برای اعلام برنده راه بندازیم تا هم فشار از اونا کم بشه هم یکم آلودگی هوای شهر کمتر شه
916.gif

لول در ضمن به اونایی که تقلب کردن بگم که پیخخخ
120.gif
کارشون تمومه. احتمالا سارا یه تاپیک راه میندازه با عنوان اعدام بزرگ مسابقه دو بعدی مجید آنلاین و مجازاتشون اینه که تمام پستهای مانی رو یه بار از اول بشمرن و بخونن و ترجمه کنن.
3912.gif

منظورت منم هادی؟
1650.gif

آخه !$#@^@ من چه کنم با تو
argh.gif

حالا اینجا بچه رد میشه نمیشه بهت چیزی گفت!
argh.gif

ولی خوش باش
grinning-smiley-047.gif

//

ادمینهای محترم اگه قانون شماره 432 بند پ رو بخونین (پیدا کردین به منم بگین) میبینین که فحش دادن به اعضای محترم و سبیل دار انجمن
1621.gif
برابر Ban شدنه پس تقاضا میکنم که با این جرم ثالث برخورد کنین .
6268.gif
913.gif

thekhosrow

Member
داره جالب ميشه ولي بايد اين مطالب رو تو پيغام خصوصي به مدير هاي اين بخش بگين نه اينكه پست بزنين !!
167.gif

-----
پ.ن: گلم به اينكار نميگن محافظه كاري
63.gif
,من با استناد به همون پست مدير گفتم.

تهمورث و بارزام.لطف کنن یک پیغام خصوصی به من بزنن و قضیه رو عنوان کنن.ممنون میشم

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا