حقوق ماهانه 500 هزار تومان + بيمه شغلي

sanbad

Member
 يک جوان مجرب با شرايط ذيل در شرکت فعال در زمينه آثار هنري خاص استخدام مي گردد:
1- حداقل مدرک تحصيل: ليسانس مرتبط با هنر يا کامپيوتر
2- آشنايي کامل به کنترل پنل و استفاده از هاست لينوکس و ديتابيس
3- آشنايي کامل به اپراتوري فروشگاه OScommerce
4- آشنايي کامل به ويندوز و نرم افزارهاي کاربردي و نگهداري کامپيوتر
5- آشنايي کافي درباره شبکه
6- آشنايي کامل به فتوشاپ و طراحي و رتوش عکس و ساخت بنر تبليغاتي و پوستر و کاتالوگ سازي

7- آشنايي خوب به زبان انگليسي
8-آشنا به تايپ فارسي و لاتين و نرم افزار آفيس
9- آشنایی کافي به HTML و javascript و PHP و فرانت پيج و فلش
10- آشنايي به اصول تبليغات
11- دسترسي به اينترنت و موبايل تا در مواقع ضروري در سايت تغييرات اعمال شود.( توانايي ساپورت 24*7*365)
12- منضبط وبا اخلاق
13- داشتن ضامن معتبر (100%) و دادن چک ضمانت
14- آشنا به عکاسي و فيلم برداري
15- توانايي انجام سفرهاي چند روزه به مناطق مختلف حتي صعب العبور
16- داشتن کارت معافي يا پايان خدمت
17- آشنايي به مکالمات بازرگاني(حتي المقدور)

برخي از وظايف کاري:
1- مديريت و نگهداري فني سايت و فروشگاه آنلاين و شبکه داخلي
2- مدير و مجري بخش طراحي تبليغات
3- جستجو در اينترنت با موتورهاي جستجو
4- طراحي صفحات وب
5- اسکن و OCR مطالب مورد نياز و ويرايش آن و انتقال به سايت و CD
6- ساخت CD دمو و مولتي مديا براي شرکت
7- عکاسي از کالا
ساعت کار: 9 تا 18 توجه: جمعه کار هست ولي شنبه و يکشنبه تعطيل هست
محل کار: تهران حوالي خ طالقاني + تهران خ فرمانيه
لطفا مشخصات کامل خود و سابقه کاري و شرحي از فعاليت ها و توانايي ها ي خود را هرچه سريع تر به ايميل ذيل ارسال کنيد :
آدرس ايميل: job4relic[at]sanbad.com
موضوع ايميل: نام کاملتان + job4relic

تماس تا 9 روز

آخرین ویرایش:

Sunboy454

Active Member
شما هر وقت که وقت کردی یه تاپیک بزن همینجوری !(اونم از نوع تکراری)

Dark Man

Member
این چیزایی که شما گفتی با این درامد ، یکم ناسازگاره ، نه ؟

500 تومن ، php, falsh, photoshop, Networking و ... ؟

فکر نمیکنم کسی جاصر به انجامش باشه ...

kenby

Member
آقا شرمنده ولی شما نکنه فکر کردی اومدی بقالی ؟؟
:D

میخوایید کارمند مورد نظر شما به اوراکل هم مسلط باشه و مدرک SISCO داشته باشه و دات نت هم کارکنه یه اکونت شبانه روزی اینترنت هم داشته باشه و در ضمن و در ضمن 24 سال هم سابقه کار با ویندوز و لینوکس در شرکت های معتبر داشته باشه ؟؟؟ :cry:

YTERROR

Active Member
ا نگفتی این 500 تومان پول تاکسیشه حالا حقوق چقدر می دین ؟؟؟؟؟

sanbad

Member

دوست عزيز من که استخدام کننده نيستم. از من خواسته شده که در يافتن شخص مناسب همکاري کنم.
شرايط کار را هم من تعيين نکرده ام. پس از مشاهده نمونه کارها. افراد معرفي شده و بايد دو مرحله امتحان و گزينش را طي کنند.
علت اينکه در مجيد آنلاين مطرح کردم اينکه بخش کاريابي داره علاوه بر اين بچه هايي که تو اين سايت مي آيند خيلي هاشون تو چند زمينه فعال هستند. هفته قبل به چند تا از بچه ها اين مطلب را ايميل زدم و حالا هم اينجا نوشتم.
مطمئنا در هر کدام از اين قابليت ها محدوديتي در نظر گرفته شده . مثلا قرار نيست کار نصب شبکه انجام بشه بلکه مديريت و استفاده از شبکه مهم است و خود شبکه توسط نصب کننده گارانتي شده.
عکاسي هم در توانايي واحد( عکاسي1 ) کليه رشته هاي هنر کفايت مي کند. فيلم برداري با دوربين ديجيتال است و کافي هست دست نلرزد و روان فيلم گرفته شود.
ساير موارد برنامه نويسي نيز در حد نگهداري واعمال تغيير است. در مورد گرافيک هم تمام اين نرم افزار ها مرتبط هست.

در حقيقت تبحر در گرافيک و آشنايي عالي به زبان انگليسي مهمتر است. چون دفتر اصلي شرکت در خارج از ايران مي باشد و سايت به زبان انگليسي هست و 3 سال سابقه دارد و کارمند مربوطه بايد بتواند با بخش ساپورت سرور و در صورت لزوم با کارمندان خود شرکت در شعب خارج از کشور ارتباط برقرار کند.

هر چه قدر شخص قابليت ارائه خدمات بهتر و بيشتري را داشته باشد و بقول معروف آچار فرانسه باشد براي بعضي مشاغل شانس پذيرش بالايي خواهد داشت. مثلا در اين مورد خاص اگر توانايي هاي گرافيکي و اينترنتي دو متقاضي يکسان باشد و يکي مدرک مرمت آثار باستاني و ديگري گرافيک باشد، اولي گزينش خواهد شد!

در صورت لزوم مسافرت هاي بين استاني با هواپيما خواهد بود(کليه هزينه هاي اياب و ذهاب و اقامت وتغذيه در سفر به عهده شرکت ميباشد) اما سفر به مناطق کوه و صحرا هم در پيش است. به هر حال بعضي جاها الاغ سواري هم در کار است!

در شرايط خاص ساعات کار به شب نيز تغيير خواهد کرد چون گاهي برنامه ها بايد مطابق با ساعات کاري کشوري ديگر باشد.
بيس کار را حد اقل 45 ساعت کار در روز در نظر بگيريد.

حفاظت از اطلاعات اين شرکت ايجاب ميکند که تمام اين قابليت ها توسط يک نفر ارائه شود. همچنين همسفري با تنها يک کارمند ميسر است و استخدام کننده قصد لشکر کشي ندارد.
مدت قرار داد 5 ماهه خواهد بود و در صورت لزوم تمديد خواهد شد.
مبلغ ضمانت معادل 15000 يورو ميباشد.
زمان آغاز به کار حدود بهمن ماه خواهد بود.

در مورد حقوق به هر حال نظرات متفاوت خواهد بود يکي اين مبلغ را خيلي زياد و ديگري خيلي کم ارزيابي خواهد کرد. اگر شما شرايط لازم را داريد و مايل به همکاري هستيد مي توانيد حقوق را خودتان پيشنهاد دهيد، کمتر يا بيشتر.

Ghamnevis

Well-Known Member
من پست آخر سندباد عزيز را نخوندم !

نميدونم دليل اين همه پست چرت چيه ! مگه به من و شما ربطي داره که ايشون ميخوان انقدر دستمزد بدن يا کمتر يا بيشتر ؟

اگر واجد شرايط هستيد و توقعاتتون با اين ميزان برآورده ميشه بسم الله ! وگرنه لطفا زياده گويي را تموم کنيد !!

ايشون پيشنهادش را داده ! اگر کسي بخواد قبول ميکنه اگرم نخواد نميکنه !

osho

Member
Ghamnevis گفت:
من پست آخر سندباد عزيز را نخوندم !

نميدونم دليل اين همه پست چرت چيه ! مگه به من و شما ربطي داره که ايشون ميخوان انقدر دستمزد بدن يا کمتر يا بيشتر ؟

اگر واجد شرايط هستيد و توقعاتتون با اين ميزان برآورده ميشه بسم الله ! وگرنه لطفا زياده گويي را تموم کنيد !!

ايشون پيشنهادش را داده ! اگر کسي بخواد قبول ميکنه اگرم نخواد نميکنه !

اولا : به اون دوستان حتما مربوطه ولي شما رو نمي دونم .

دويوما : فكر كنم تنها كسي كه اينجا زياده گويي كرده خودتي داداش ( نه به منظور برادر ! ) .

سيوما : والسلام.

ToFaN

Well-Known Member
اگه شب تا شب ماساجم بده
وقت به وقت هم برام قليون بياره من حاظرم
به شرطي كه جورابام هم بشوره
از لباس هاي اتو نكرده هم بدم مياد
در ضمن فراموش كردم .... خوشم نمياد خودم درب اتوموبيل رو باز كنم

Ghamnevis

Well-Known Member
osho گفت:
اولا : به اون دوستان حتما مربوطه ولي شما رو نمي دونم .

دويوما : فكر كنم تنها كسي كه اينجا زياده گويي كرده خودتي داداش ( نه به منظور برادر ! ) .

سيوما : والسلام.
اولا لطف کنيد ربطش را بگيد وگرنه باز هم لطف کنيد و دهان مبارکتون را بيش از اين به گوهر فشاني و بلبل زبوني باز نکنيد !

دوما ! بهتره دليل مناسبي براي اين حرفت داشته باشي آبجي (نه به معناي خواهر !!)

سوما ! کمي حواست را جمع کن !

osho

Member
Ghamnevis گفت:
اولا لطف کنيد ربطش را بگيد وگرنه باز هم لطف کنيد و دهان مبارکتون را بيش از اين به گوهر فشاني و بلبل زبوني باز نکنيد !

دوما ! بهتره دليل مناسبي براي اين حرفت داشته باشي آبجي (نه به معناي خواهر !!)

سوما ! کمي حواست را جمع کن !

اولا ربطش : كسي كه در يك فروم ( محل بحث و گفتگو ) تاپيك مي زنه بايد منتظر شنيدن نظرات
ديگران كه كاملا با ربط نظرشون رو گفتن باشه كه اين دوستمون سنباد هم نه تنها گوش كردن
بلكه مودبانه نظرشون رو هم دادن بر عكس بعضيا كه نخود هر آشى ميشن كه ديگه آشو بايد
ريخت دور .

دويوما : مواظب باش بلبلا تو چشت نرن .

سيوما : هارت و پورت المه گده .

( با عرض پوزش از تمامي دوستان فهيم به دليل به كار بردن چنين ادبياتي

گرچه برام جاي تعجبه از سايان )

Ghamnevis

Well-Known Member
اولا موضوع تاپيک را يه نگاه بنداز و ربط نظرات را براي من شرح بده !

بعضيا پيدا ميشن که اينجوري نظر ميدن :

خيلي خوب و بدون هيچ مشکلي و در نهايت احترام نظرش را در مورد عدم تناسب بين ميزان حقوق و توانايي هاي درخواست شده ذکر ميکنه !

بعضي ها هم اينطور :
اگه به من 1000000 بدی قبول نمی کنم.

آقا شرمنده ولی شما نکنه فکر کردی اومدی بقالی ؟؟
میخوایید کارمند مورد نظر شما به اوراکل هم مسلط باشه و مدرک SISCO داشته باشه و دات نت هم کارکنه یه اکونت شبانه روزی اینترنت هم داشته باشه و در ضمن و در ضمن 24 سال هم سابقه کار با ویندوز و لینوکس در شرکت های معتبر داشته باشه ؟؟؟

نگفتی این 500 تومان پول تاکسیشه حالا حقوق چقدر می دین ؟؟؟؟؟

اگه شب تا شب ماساجم بده
وقت به وقت هم برام قليون بياره من حاظرم
به شرطي كه جورابام هم بشوره
از لباس هاي اتو نكرده هم بدم مياد
در ضمن فراموش كردم .... خوشم نمياد خودم درب اتوموبيل رو باز كنم

حالا آقاي آشپز باشي بگرد نخود ها را پيدا کن ! اگر چشمهاتون هم سالم تشريف دارند احتمالا فرق بين نظر و تمسخر را خواهيد ديد وگرنه توصيه ميکنم به يک آبميوه فروشي مراجعه کنيد چون ميگن آب هويج واسه شب کوري مفيده ! (به خاطر اينکه من احتمال ميدم چشماي جنابعالي دچار اين بيماري هستند که متوجه نشديد !)پ

در ضمن احتمالا جنابعالي خودتون شاه نخود تشريف داريد !

دوما ! تشکر از توصيه ات !

سوما ! باز هم ميگم مواظب حرف زدنت باش عزيز !

چهارما ! يه نگاه به قوانين انجمنها بنداز تا بفهمي پست هاي نامربوط در اين تاپيک به چيا ميگن !

پنجما اگر روشن نشدي احتمال گازت تموم شده ! بگو تا جور ديگه اي روشنت کنم !

پ.ن : يک نگاه به پست اول من و يک نگاه به پست اول خودت بنداز تا بفهمي ! من نه با شما صنمي دارم نه رفاقتي ! پستهاي بعدي من فقط جواب حرفهاي جنابعالي بود ! خوانندگان مطلب هم اونقدر فهيم هستند که نيازي به عذرخواهي و پوزش جنابعالي ندارند !)
پ.ن 2 : توي پست اول من فکر ميکنم به وضوح واژه لطفا خودنمايي ميکنه ! نه به کسي بي احترامي کردم نه توهين !

osho

Member
Ghamnevis گفت:
اولا موضوع تاپيک را يه نگاه بنداز و ربط نظرات را براي من شرح بده !

به اندازه كافي توضيح دادم ( بيش از حد فهم حشرات )

حالا آقاي آشپز باشي بگرد نخود ها را پيدا کن !

نخود رو هم معرفي كردم .

دوما ! تشکر از توصيه ات !

خواهش مي كنم ! شما انسان توصيه پذيري هستيد در هر صورت اگه بازم نياز به توصيه داشتيد دريغ نميكنم !
سوما ! باز هم ميگم مواظب حرف زدنت باش عزيز !

دديم كي س.....دير .

پنجما اگر روشن نشدي احتمال گازت تموم شده ! بگو تا جور ديگه اي روشنت کنم !

مواضب باش اژيسون ( همون اديسون ) كبريت بازي نكني بچه دستت مي سوزه !
هه

توي پست اول من فکر ميکنم به وضوح واژه لطفا خودنمايي ميکنه !

لطفا رو با بتمرگ هم مي شه بكار برد با بفرماييد هم مي شه شما از اولي استفاده كردي .

در نهايت همين مقدار كافيه . اوني كه بايد بفهمه نفهمه .
والسلام.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
باريكلا آفرين ميخواين همديگه رو بزنيد

اولا ايشون لطف كردن شرايط رو ذكر كردن حالا هر كي تمايل داره بسم الله هر كسي هم كه شرايط كاري رو نداره يا تمايل به اين كار باشرايط ذكر شده رو نداره دليلي نداره نظر بده

اميدوارم ديگه تكرار نشه

دفعه بعد هم ديگه نبينم تو انجمن با هم يك به دو ميكنيد اين باره آخره همچين مواردي رو ميبينم اينجا جايه اين كارا نيست اين مورد رو كلي گفتم

علي

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Ghamnevis

Well-Known Member
خدا را شکر يکي پيدا شد به اين بابا حالي کنه !

پ.ن اگر دوست داري تيکه بندازي به فارسي مينوشتي آبجي که ما هم بفهميم ! آخه همه مثل شما ترک نيستند ! اما اگه ميخواي کسي نفهمه ميگفتي منم بهت با زبون محلي بگم : کو و آنکت نوم مره گي !

Mostafa313

New Member
شما هم مثل بعضي از اين اگهي هاي روزنامه:
به يك نفر منشي مسلط به زبان انگليسي كامپيوتر تايپ برنامه نويسي فتوشاپ طراحي وب نيازمنديم حقوق ماهانه 100000 تومان
عمو جان همچين كسي پيدا نميكني!مردم مگه ... هستند عزيزم؟
هزار تا كار ازشون مي خواي با اين حقوق اون هم تو تهران؟

آخرین ویرایش:

d@nial

Well-Known Member
Mostafa313 گفت:
شما هم مثل بعضي از اين اگهي هاي روزنامه:
به يك نفر منشي مسلط به زبان انگليسي كامپيوتر تايپ برنامه نويسي فتوشاپ طراحي وب نيازمنديم حقوق ماهانه 100000 تومان
عمو جان همچين كسي پيدا نميكني!مردم مگه ... هستند عزيزم؟
هزار تا كار ازشون مي خواي با اين حقوق اون هم تو تهران؟
دوست عزیز یه بار تذکر داده شد

اولا ايشون لطف كردن شرايط رو ذكر كردن حالا هر كي تمايل داره بسم الله هر كسي هم كه شرايط كاري رو نداره يا تمايل به اين كار باشرايط ذكر شده رو نداره دليلي نداره نظر بده

اميدوارم ديگه تكرار نشه

sanbad

Member
متاسفانه مندرجات اين تاپيک موجب شده که بين دوستان درگيري لفظي پيش بياد که اصلا شايسته نيست ولي به هر حال بين دو دوست هم بالاخره يک زماني مشاجره پيش مي آيد و اجتناب ناپذير است هرچند مناسب نيست. :-? :cry:

درباره اين آگهي :

من براي يک فروشگاه CD دمو طراحي کرده بودم که بعد از مدتي يکي از همکاران ايشان پيشنهاد اين کار را داد و من نپذيرفتم بعد تماس گرفت وخواست که در گزينش فرد مناسب کمک کنم.

نکته مهم اين است که اصلا هيچ سودي براي من ندارد و فقط چون کارهاي گرافيکي همکار سفارش دهنده آگهي را انجام مي دهم اين جا مطلب نوشتم. پس از استخدام هم اگر مشکلي پيش آمد اصلا به من مربوط نيست. البته ظاهر شخص که آدم محترمي به نظر مي آيد.

حتي مي توانيد با خود شخص تماس بگيريد: [email protected]

البته اين انتقادات دوستان که در قالب تمسخر بيان شده قابل درک هست.

يکي از دوستان نقل مي کرد :

"يک آگهي استخدام در روزنامه ديدم که نوشته بود فتوشاپ کار حرفه اي آشنا به عکاسي نيازمنديم.
محل کار که رفتم يک کارگاه عکاسي/هنري در غرب تهران بود که يک غرفه هم در يکي از فروشگاه هاي زنجيره اي مرکز تهران داشت. اين شرکت علاوه بر کارهاي عکاسي کارش چاپ عکس مشتريان روي بشقاب و تي شرت و سراميک بود.
صاحب کارکه خودش زماني افسر نيروي هوايي بوده مي خواست همه فن حريف باشي: فتوشاپ + کرل+ کاليبره کردن + توانايي عکاسي پرسنلي+ ديزاين عکس+اينترنت +فلش + پريمير + ورد+ مديريت شبکه و همکاري در کارگاه و حتي همکاري در نظافت کارگاه(طرف گفته بود من که خودم مالک و رئيس هستم جارو بدست ميگيرم و اينجا يک حالت همکاري رفاقتي هست )حتي در مصاحبه گفت اگر تعمير پرينتر هم بلد باشي چه بهتر!! گفت ماه اول آزمايشي است با حقوق 150 تومان و ساعت کار 9تا 18 ولي ماه بعد حقوق شما 400هزار تومان خواهد بود و علاوه بر اين 250 تومان طلب ماه اول را هم مي دهم علت اين است که من بايد ببينم شما مثل کارمند معمولي کار مي کني يا اينکه واقعا دل به کار مي دي.
پس از اين با جديت حتي بالاتر از استاندارد مشغول به کار شدم. هر چه به پايان ماه نزديک مي شديم اخلاق رئيس تغيير مي کرد چون از کار هنري نمي توانست ايراد بگيرد مثلا داد مي زد چرا کارگاه را خوب جارو نزدي يا وقتي مشتري مي آمد داد مي زد آقاي فلاني بپر چايي بيار يا بپر براي آقا سيگار بخر!
خلاصه آخر سر به همان 90 تومان رضايت داديم(60تومان ضرر کنسل قرار داد!) و با کلي جنگ و دعوا سفته را پس گرفتم. بعدا که از واحد هاي ديگر آن طبقه سوال کردم تازه فهميدم که هر ماه اين جنگ و دعوا هست چون سياست اين آقا اين طوري هست، افراد متبحر را با وعده حقوق خوب استخدام ميکند و رفتارش را تغيير مي دهد و هر ماه يک کارمند خوب را با يک پنجم حقوق استخدام مي کند. از آن به بعد که در آگهي همشهري دقت مي کنم هر يکي دو ماه يک آگهي از اين شخص مي بينم "

شايد بعضي از فتوشاپ کاراني که به اين فاروم سر مي زنند بدانند اين کارگاه کدام است. يا مثلا ايران فيلم در ميدان آزادي هم رتوش کاران عکس را به شيوه اي تقريبا مشابه با ماهي حتي 40 تا 50 تومان پرداختي استخدام مي کند ايران فيلم تقريبا هر هفته در همشهري آگهي استخدام مي دهد.

آگهي هاي مشابه در روزنامه زياد است و اگر کسي تجربه و برنامه سنجيده نداشته باشد به راحتي غلام بي جيره ميشود.

mohsenshahbazi

Active Member
یه سوال برای من پیش اومده که چرا این 2 تا کاربر که همدیگه رو به طور کاملا محترمانه (!) مورد لطف و عنایت قرار دادن (!!!) تشویق (بن) نمیشن ....

از سایان که (حداقل برای من) به خونسردی مشهوره بعید بود که این کاررو انجام بده ....!

محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا