H
امتیاز واکنش
1,134

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام.
    وقت بخیر.
    یه سوالی داشتم. توی اتوکد برای دستور rotate گزینه ای به اسم رفرنس هستش که میشه خط رو کاملا هماهنگ با خط دیگه ای چرخوند. میخواستم بدونم توی مکس هم همچین امکانی هست؟ با align جهت گیری رو عوض میکنه ولی اونی که منظور من هستش نمیشه.
    اگر راه حلی داره ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام.
    خسته نباشین.

ممنون میشم کار من رو هم ببینین.
    predestination
    سلام استاد

خوشحال میشم از کار جدیدم دیدن کنید.

[h=2]House Farnsworth[/h]
    سلام وقت بخیر.. اگه امکانش هست اینجا بنده رو راهنمایی کنید.
    سپاس بی کران
    سلام مجدد

ممنون می شم در این تایپیک هم من رو راهنمایی بفرمایید.
    خیلی ممنونم واقعا سپاس از لطفتون که راهنمایی کردید..
    *Sky* عزیز سلام،

موضوع رو به Editpoly تبدیل کنیدو بعد اگر در زیر موضوع المنت تونستید بخشهای مختلف رو انتخاب کنید که چه بهتر و در غیر اینصورت باید در زیر موضوع پلیگان بخشهای مورد نظرتون رو انتخاب کنید

و به هر بخش یک Material ID نسبت بدید و بعد یک Multi sub object متریال ایجاد کنید که به تعداد ID های موجود کانال های مجزا در اختیار شما قرار بده و بعد به هر کدوم از اون کانال ها متریال دلخواهتون رو نسبت بدید و نهایتا

این متریال رو به موضوع نسبت بدید.

موفق باشید
    سلام
    وقت بخیر
    من در رابطه با نرم افزار مکس یه سوال مبتدی داشتم..من یک آبجکت صندلی رو از اینترنت دانلود کردم و می خوام به هر قسمتش یه متریال مختلف بدم. آن گروپ کردم اما بازم همه ی صندلی یه قسمته و نمی شه هر قسمتش رو جدا انتخاب کرد! در قسمت مدیفای هم نمی شه جدا انتخاب کنم هر قسمتش رو!
    ممکنه راهنمایی بفرمایید که چکار باید انجام بدم..
    سلام حمید جان،

درگیر چند تا پروژه بزرگ و همزمان هستم و به همین دلیل کمتر میتونم به انجمن سر بزنم، البته بزودی کمی آزاد تر میشم و سعی میکنم

این کم پیدایی رو با یه آموزش درست و حسابی درباره وی ری جبران کنم.

از شما و دوستان دیگه که تو این زمان کم پیدایی نسبت به بنده اظهار لطف داشتن هم سپاسگزارم.

موفق باشی
    [h=3]بالابردن subdivis دوربین وی ری 3 برای فوکوس![/h]
    سلام فعال!! مبارکه! با king عزیز مشورت کردم و ایشون صلاح دونستن که کاربر فعال بشین. چون حقیقتابار علمی بسیار بالا و نمونه بارز این حرف هستی " درخت پر بار تر افتاده تر "
    "دريافت وجه پس از انجام کار"
    سلام
    تمايل داريد با 299 هزار تومان يک وب سايت فوق العاده و ماندگار داشته باشيد؟
    براي اطلاعات بيشتر به پروفايل من مراجعه يا در صورت لزوم با شماره 09366980645 تماس حاصل فرمائيد
    sms: از ساعت 7 لغايت 18
    تماس: از ساعت 18 لغايت 22 هر روز و 7 لغايت 22 روزهاي تعطيل
    "دريافت وجه پس از انجام کار"
    سلام
    تمايل داريد با 299 هزار تومان يک وب سايت فوق العاده و ماندگار داشته باشيد؟
    براي اطلاعات بيشتر به پروفايل من مراجعه يا در صورت لزوم با شماره 09366980645 تماس حاصل فرمائيد
    sms: از ساعت 7 لغايت 18
    تماس: از ساعت 18 لغايت 22 هر روز و 7 لغايت 22 روزهاي تعطيل
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا