amir_s
امتیاز واکنش
403

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام امیر
    آره باید توی پیج ئه خودش جواب بدی.اونجوری زیره بخش پیغام های خصوصی اش می نویسه ویزیتور مسیج داره
    در غیر این صورت نمی فهمه :دی
    سلام

نه دیگه نباید این حرفو بزنی این نه ربطی به سمت داره و نه ....

ناسلامتی یه بازی من نظراته اون دوستان خارجکی رو خوندم یکیش مثله اینکه گفته بود من این بازی رو دوست دار م و....
    از نظر من هم خوبه یه تاپیک بزن بازی رو بزار توش چطور این همه آدم نمونه کاراشونو میزارن تا دیگران نظر بدن شما خودتو بزار جایه یکیشون
    از نظر من برنامه نویسی قویه داره و به هیچ وجهه سو استفاده نیست

موفق باشی

محمد
    سلام

بابا امیر جان خیل قشنگ بود ایم مارو رو میگم (بازی)

حرکتش مثله بقیه نبود بلکه پیچدار بود یعنی مربعی نمی رفت در همه جهات خیل حال کردم اگه یه خورده به گرافیکش رسیدگی بشه بازی واقعا قشنگی میشه تو این انجمن بزار به عنوان نمونه کار از نظر من قشنگه
    موفق باشی
    محمد
    خیلی خیلی ممنونم امیر جان ,خیلی لطف کردی,دیگه جدا باید شروع کنم فقط قبلش دارم یه سایت میسازم که توش ساعت فلش بذارم برا اونایی وبلاگ دارن(blogfaوpersian blogوmihan blogو .....) نمونه خارجیش هست(clocklink.com) ولی ساعتاش خوشگل نیست,من خیلی رو شکل ساعت ها زحمت کشیدم , البته اونا از php استفاده کردن(تنظیم gmt ) که من نه وقتش رو دارم نه حوصله..........................
    تموم شد یه تاپیک میزنم هم سایت رو میگم هم خدا حافظی میکنم,باید فعلا فلش رو بی خیال شم برم پی کنکور..

موفق باشی
    رامین
    سلام:
    یک دنیا ممنون ,بابت همه چیز ممنون امیر جون ,هم به خاطر عنوان کاربر فعال هم به خاطر توضیحات که به خاطر درسام دادی......
    فقط یک سوال:
    برا فیزیک من یک کتاب از فرید شهریاری گرفتم(تست مشکی:تالیفی) ,برا ریاضی هم از ماشاالله رضوی(حساب دیفرانسیل انتگرال),میخواستم ببینم اینا خوبن؟
    بعدم اینکه برا زبان و شیمی چی بگیرم؟؟
    بازم ممنون ,اینشاالله سال دیگه میام تو دانشگاه خودتون........!!!

قربانت <رامین>
    سلام:
    ما هنوز (كاربر فعال انجمن فلش) نشدیم................
    راستی من امسال کنکور دارم,تو الان تجربه داری به نظرت روزی چه قدر درس بخونم چجوری بخونم ,کتاب خوب چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به اینکه بهت سر زدم حسودی :دی
    یافتیش؟خدا رو شکر ^.^
    همینجوری.دلم خواست سر بزنم.حسود :دی

/

واو.جدی یو ام مشهدی ئی؟ پس mo borom :D
    سلام امیرجان
    مبارک باشه،قبول شدنت و می گما ;) امابدون شیرینی نمیشه،شیرینی یادت نره ها;)
    موفق باشی
    ای بابا این پسره کوچک باز پیداش شد!

چتوری موتوری؟ قبلنا بودی بعد کم رنگ شدی بعدش پاک شدی الان دوباره پر رنگی ما جرا چیه؟
    سلام:
    میخواستم ببینم که چجوری میشه بالای آواتارم بنویسه کاربر انجمن فلش؟؟؟؟؟؟
    منم تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک
    سلام
    تاپیک من یه اشتباه توی تیتر داره اگر می تونید رفع کنید :
    کنترل همه اپلیکیشن های درحال اجرا با mdm و فلش
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا