bubo3d
امتیاز واکنش
2,921

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام سید عزیز تازه الان گرفتم . برای هر curve که روی بدن کارکتر به عنوان کنترلر تعیین شده باید این دستور را تکرار کرد .برای کنترلر پا دست گردن . . . نکته این دستور این هست که تا آخرین فریمی که روی تایم لاین هست لوپ می کنه ؟ بعد کلا برای حرکت های یکنواخت مثل راه رفتن پرواز یکنواخت هواپیما یا دوچرخه به درد میخوره ؟
    اینو هم بگم من نمیدونم یا یه چیز آموزشی ساخت مو بهم معرفی میکنی یا از تو همون مانیتور گران قیمتت دستم میاد بیرون و موهاتو میکنم و تو پروژه ام استفاده میکنم! اینم شوخی بود خواستم جو عوض شه و انرژی بگیری واسه معرفی یه pdf یا امثالهم
    خیلی بی رحمی ....... خیلی نامردی یعنی چی آخه ؟؟ من اهل pdf خوندن نیستم؟؟؟ خب منم نیستم !!!! مجبوریم دیگه خیلی ....................خیلییییییییییییییییییییییی منم خیلی شوخی ام !! ها ها شوخی کردم بابا قلبت چند لحظه وایستاد درسته؟؟ حداقل یه چیز دیگه معرفی کن مثل pdf !! مثل اذان ! read me ها یا یه page html که معمولا با یه آدرس اینترنت باز میشند (گل)
    سلام بوبو 3دی
    یک سوال در مورد پروژه کلاس اولی ها داشتم . در مورد تیکه شده بدن ها بر اساس بن ها . توی رندر نهایی چجور بدن های تیکه شده به صورت پیوسته نمایش داده می شوند ؟
    من مایا کار می کنم
    سلام بر دوست عزیز
    رو راه رفتن یه کارکتر دارم کار می کنم . توی آموزش دیدم 25 فریم انیمیت ( key بندی ) کرد و عدد 250 وارد تایم لاین کرد و کارکتر هر 250 فریم راه رفت . حالا منم 25 انیمیت کردم و عدد 250 که وارد کردم فقط 25 فریم راه میرفت و از 25 به بعد را سر میخورد همین جوری translate y داشت بدون هیچگونه حرکتی
    برای رفع این مشکل توی graph editor برای هر کنترلری که انیمیت انجام داده بودم فرضا پا دست گردن . . . مسیر انیمیشنش وجود داشت و همه را انتخاب و کپی پیست کردم . فرضا curve های graph editro مربوط به پای چپ را توی محیط graph editor انتخاب کردم و کپی پیست کردم تا فریم 250 و برای بقیه هم همین طور
    مسلما راه اشتباه رفتم و راه سریع تری هست .
    استاد گل از این pdf ها یه نمونه معرفی میکنی؟؟ درباره آموزش ساخت مو در مایا؟ بلدما ... اما نه اونجوری آموزش پایه هم نباشه
    OK
    منتظرم!!!
    تا الان همه چیش معرکه بوده فقط واسه رندرش بده بیاد که منتظرم :lol::green::cool:
    تقدیم :
    http://forum.majidonline.com/threads/198816-هدیه-ی-من-به-شما-قوی-ترین-نرم-اقزار-ساخت-انسان-با-توپولوژی-وحشتناک
    سلام رفیق آقا چی شد ، بی خبری ؟؟؟ کمپیدایی ؟؟
    کا به کجا رسید ؟؟
    انیمیشن جدید ها رو دیدی ؟؟؟
    سلام سید جان
    برای انیمیت یه سوارکار روی یه اسب
    1-سوارکار در یه فاصله معین روی اسب قرار میدیم بعد به اسپ پرنتش می کنیم تا با بالا و پایین پریدن اسب اون هم جا به جا بشه . یعنی سوارکار فقط به اسب پرنت شده
    حالا تو حالت دوم علاوه بر پرنت
    2-بوسیله دستورات داینامیک فرضا اسب و سوارکار را create passive collider می کنیم تا قشنگ روی هم بیافتند(با هم برخورد کنند که تو هم رفتگی نداشته باشیم ) ؟
    توضیحات تکمیلی هم با خودت
    یا علی
    سید جان پیغام خصوصی دادم . اومد ؟ تو پوشه ارسال شده من نرفته بود !!!
    سلام عزیز
    یه سسوال , در زمینه cloth اطلاعاتی دارید ؟
    واسه مکس یه پلاگین خوب در حد syflex برای مایا ?
    ممنون میشم راهنمایی کنید , یه چیز خیلی مشتی
    یاعلی
    سلام حسین اگه میشه لینک اون pf بود واسه ترک دوربین رو واسم pm کن .
    شدیدا بهش احتیاج دارم
    هر چی میگردم درست پیدا نمیشه
    ممنون
    امروز صبح گرفتم این عکسو. خوشحال میشم نظری داری بگی.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا