Shahryar Mirbozorgi
امتیاز واکنش
1,186

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• اولین انیمیشن کوتاه من "The Eleventh" {یازدهم} + Blender
    خوشحال میشم نظر شما رو بدونم دوست عزیز....
    [h=3]آغاز مسابقه نور پردازی Exterior شماره 1[/h]
    سلام
    مرسی
    اگه دوست داری از طریق سایت به نام خودت منتشر کنم
    سلام دوست عزیز ... مسابقه راس ساعت 12 شب 31 اردیبهشت به اتمام میرسه ... لطفا رندر های نهایی رو به پست اولتون اضافه کنید ... لزومی به ارسال کار ها نیست . همه رندر ها از پست اول جمع آوری خواهند شد. سربلند و پیروز باشید
    http://forum.majidonline.com/threads/201070-****تاپیک-اصلی-مسابقه-نوروزی-سال-1392-quot-کارگاه-نجاری-من-quot-****
    به دوستانتان خبر بدین ...مسابقه شروع شد
    سلام ... خوب هستین ؟؟ شما لطف کردین پست منو جواب دادین در مورد انتقال فایل بین مایا و تری دی .. من گزینه سند تو مایا برام غیر فعاله .. شما میدونید دلیلش چیه ؟؟
    سلام
    ببخشید جواب ندادم چند روزی نبودم سرم بد شلوغ بود
    والا من تو خود FP خروجی ZDepth نگرفتم چون نیازی نداشتم چون آخرش میبردم توی نرم افزارهای 3D اونجا خروجی ZDepth میگرفتم
    الان هم نصب ندارم اگه کارت خیلی گیره یا هنوز نتونستی در بیاری بگو یه تستی بزنم ببینم چیزی ازش سر در میارم یا نه، عزیز
    ولی فرمت exr رو جایی ندیدم، یعنی png یا bitmap و tif و اینجور چیزا نمیده؟
    کرک 2012 رو هم ندارم ببین اگه چیز خیلی خاصی و مورد احتیاجی توش اضافه شده برو سمتش وگرنه الکی خودت رو اذیت نکن
    حق یارت
    خب خدا رو شکر من با موکا 3 کار میکنم اما این مشکلو نداشتم همون که گفتی بوده پس
    سلام
    میخوای لینک دانلود رو به من بده تا دانلود کنم ببینم چیزی به عقل ناقصم میرسه و میتونم کمکت کنم یا نه عزیز
    روش کرک قبلی این جوری بود که فولدر به نام flexLm توی روت درایو C ایجاد میکردی بعد یه فیل به نام Krakatoa.lic رو اون تو کپی میکردی و بعد برنامه رو می اوردی بالا و لایسنس رو از میخواست و تو آدرس اون lic. رو بهش میدادی، همین
    سلام
    من جدیدا از ورژن 2011 به بالا نرفتم، یعنی نصب کردم و باهاشون سر و کله زدم ولی پروژه هام رو توشون انجام ندادم
    یک برای این که این قبلی ها کاملا جواب من رو میدن و هم مشکلات ورژن ها بالاتر زیاد شده. مثلا توی 2012 صد تا باگ می افته بد میگن توی 2013 50باگ برداشته شده.

کراکاتوآ هم برای ورژن 2013 نصب نکردم اگه میتونی فعلا روی همون ورژن های پایین تر بمون.
    اگه گیر اوردم نصب میکنم ببینم مشکلی داره یا اصلا میتونم مشکلش رو حل کنم یا نه بهت میگم عزیز

حق یارت
    سلام
    یک کار در حال انجام و چند آموزش, خوشحال میشم ازشون دیدن کنید.

[IMG][IMG][IMG][IMG]

ممنون و موفق باشید
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا