borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام داداش
    خدا دلتو همیشه روشن نگه داره که با حرفات دلم ما رو منور کردی .
    اجرکم عندالله
    یا حق برادر
    فدات سالار:rose:
    خوب من چون تا حالا با تری دی کوت کار نکردم...البته دانلودش کردم ولی بعد تو کمنتهاش خوندم که کرکش ويروس هستش واسه همين نصبش نکردم...به هر حال واسه همين دقيقاً نفهميدم منظورت رو ،ولی خوب به زودی يه راهی براش پيدا ميکنم.البته يکمش هم به خاطر استرس هستش که ميدونی منظورم چيه!
    سعی ميکنم اين مشقهايی رو که گفتی رو انجام بدم بعد ميتايپم خدمتت
    در مورد uvl هم که ميدونی چقدر بهش ارادت دارم...:)
    و در مورد شاگردی ...قبلاً گفتم باز هم ميگم،بالا بری زمين بيای،استادی.اگه حالا بعضی کارها رو خوب انجام ميدم از من نيست. اين به خاطر دانش و تواناييهای بالای خودته... ديدی يه مجسمه ساز با هنرش چطوری يک سنگ رو ...تو هم با مين اينکار رو کردی!با يک تفاوت مهم! اونهم اينکه سنگ يه مختصر قبليتهايی رو برا تراشيده شدن داره،ولی من ...ميگم چطوری تونستی به من خنگ اينها رو ياد بدی!؟:shock::lol:
    سلامهربون:oops:
    مخلصيم عزيز،شرمندم نکن،کاری نکردم که...:rose:
    کاملاً با اين نتيجه گيريت موافقم،من خودم که گير اين مسئلم ! يعنی سعی ميکنم به يه نتيجه ی خوب برسم، ولی نميشه! البته بيشتر منظورم برا کاراکترهای يک تيکه مثل حيوانات هستش.
    مثلاً اين ptex setup به چه دردی ميخوره!!!تو ptex،مستقل از uv با کيفيت بالا تکسچر ميسازم ولی موقع transfer به uv اکثر جزئيات از بين ميره! حالا اين در حالی هست که سعی ميکنم خوب انراپ کنم ...مثلاً فقط 20 درصد فضای خالی ميمونه،80 در صد uv هستش!بعد با بالاترين کيفيت مثل 8096*8096 از ptex به uv ميفرستم ولی اين نتيجه اي نيست که بايد باشه،به نظر من اگه تو اين نرم افزارها به جای اين ptex قابليت شناسايی id ها باشه خيلی خيلی بهتر ميشه نتيجه گرفت.
    سلام

بیا بغل سید:rose:
    حالا رو بوسی:wink:
    اینم دست مردونه:این یکی شکلک نداره دیگه
    برو به کارات برس مزاحم نمیشم
    ایشالا حضوری میام خدمت
    میرسم

یا حیدر:rose::rose::rose::rose::rose::rose:
    دستت درست داداش کرتیم به مولا... خیلی استفاده کردیم...:green:
    ممنووووووووون
    سلام داداش خوبی؟
    یه خبر خوش ارشد مجاز شدم. خواهش خواهش خواهش واسه انتخاب رشتم دعا کن. یا علی:rose:
    سلام بر سید بزرگوار ...
    التماس دعا داریم استاد ... :wink:
    یاحق ...

[IMG]اين تصوير از اندازه واقعي خود کوچکتر نمايش داده مي شود. براي ديدن اين تصوير در اندازه واقعي اينجا را کليک کنيد. اندازه واقعي اين تصوير 1024 در 768 پيکسل است.[IMG]

شکر خدا، اسیر امام دهم شدم
    ...
    ماه رجب، ماه خدا ... این الرجبیون ...
    این بار اعتکاف دل و حریم حضرت هادی ...

غیبتم رو دوستان ببخشید.
    برای عرض ادب برمیگردم به امید خدا
    یا حیدر ...

سلام سید جان
    طرح امام هادی رو تا کی میتونی برسونی؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,