nima_dsnr
امتیاز واکنش
5,559

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• گشتم اما نفهمیدم باید چیکار کنم به خاطر تعدد زیاد ...
    اگر انجام میدادی خیلی خوب میشد ...
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=183775
    البته تا 1 هفته دیگه کلاس ثبت نام کردم شروع میشه ... دانشگاهی هستش
    اما میخوام تا اون موقع این چیزا رو یاداوری شه تا اکشن اسکریپت که مستفیم یاد میدند مشکلی نداشته باشم ....
    میخوام مثل اون که نمونه دادم بشه ... با درصد شما برای لود ...
    من 5 6 ساله با فلش کار نکردم اخرین فلش که کار کردم mx بوده ... با ظاهری خیلی ساده تر :d
    الان میخوام تو اون تاپیکی که ایجاد کردم یه کار لایه باز برام انجام بدید تا باز کنم ببینم و همه کارهایی که کردید مقاله هاش رو برام بزارید تا یاداوری سریع بشه برام ... دست گلت درد نکنه اگه اینکارو کنی ممنون میشم
    ممنون دوست عزيز ... فايل شما رو تست كردم . فونتش رو كه adobe arabic ميكنم درسته و ي بدون نقطه ست. حتي شكل اتصال ي هم فرق ميكنه . ولي وقتي جاش مينويسم بازم براي ي نقطه ميذاره . .. اگه بشه فونت adobe arabic رو كه استفاده ميكنيد برام بذاريد ممنون ميشم .
    V
    سلام
    عیدبر شما مبارک
    سلام:
    از راهنمایی که کردی ممنون ولی منظورم اینه که وقتی که تعدادی پنجره باز دارم البته در ویندوز سون نمایی در پایین ((taskbar))از آن آیکن ها نشان داده میشود ولی گاهی اوقات بجای آن نما اسم آنها نمایش داده میشود. :rose:
    سلام نیما جان:
    از راهنمایی که کردی ممنون ولی منظورم اینه که وقتی که تعدادی پنجره باز دارم البته در ویندوز سون نمایی در پایین ((taskbar))از آن آیکن ها نشان داده میشود ولی گاهی اوقات بجای آن نما اسم آنها نمایش داده میشود. خیلی باحالی:rose:
    نتت رو بده می بجاش خروس قندی بدم بهت:cool:
    خوبی؟خوش میگذره ما رو نمی بینی بچه جان؟:دی:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا