.:. soroosh .:.
امتیاز واکنش
3,694

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• V
    سلام
    عیدبر شما مبارک
    سلام مرسی دقیقا همینطوره که گفتی.همچنان دارم تحقیق میکنم.
    توی ریل فلو 5 یه فایل Job Manager با Crackesh تومسیر برنامه نصب میکردیم و یه فایل جدای License Manager فکر کنم اونا واسه تحت شبکه سیمولیت کردن رو ردیف میکردن(اونوقتا باهاش کاری نداشتم) اما من این فایلارو واسه 2012 ندارم.نمیدونم چکار کنم.

بازم تشکر
    با سلام .
    سروش جان نمیدونم هنوز میای توی مجیدآنلاین یا نه؟
    تو تجربیات ریل فلوی خودت راهمون میدی؟
    من ریل فلو کار میکنم و سوالم زیاد مبتدی نیست فقط میخوام ببینم شماهم اگر راه حلی واسه مشکل من دارید..یا قبلا بهش برخوردید .بنده رو راهنمایی کنید.
    سوال در مورد رندر تحت شبکه هست.ریل فلو 2012 برای رندر تحت شبکه احتیاج به لایسنس داره( لایسنس NODE همونطور که میدونید)و من این لایسنس رو ندارم خیلی هم گشتم و تحقیق کردم تا یه روشی پیدا کنم.خب معمولا وقتی این نرم افزارو کرک میکنیم فقط لایسنس استاندارد بهش میدیم تابتونیم با خود نرم افزار کار کنیم.میخواستم ببینم شما اطلاعاتی در مورد گرفتن...ساختن یا انجام این کار در مورد Realflow Node License دارید؟ ممنون میشم اگر کمک کنید.
    البته نمیدونم توی هلپ خود ریل فلو حرف از یه سری فایلهای اجرایی زده(مثل nl_job_manager.exe و ...)که توی مسیر ریل فلو 2012 که من نصب کردم فقط دوتا فایل اجرایی زیر هست:RealFlow.exe و RealFlowNode.exe
    به نظر شما کلا ریل فلوی من اصلی نیست یا ...؟

بازم تشکر
    سلام وررد دوباره فعالیت دوباره من یکی که خوشحال شدم سروش جان امید وارم ادامه داشته باشه
    سلام بزرگوار،میلاد پر برکت امام هشتم مبارک باد بر شما و خانواده گرامیتان

هدیه بنده به دوستان،قطعه ای از بهشت

موسیقی:آریا عظیم نژاد اجراء:محمد علی کریمخانی

این هم لینک دانلود با کیفیت اصلی و حجم 3.55 مگابایت
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا