abbasi_0912
امتیاز واکنش
2,524

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ... برای انیمیشن با حرکت دوربین و آبجکت های ثابت به دو روش میتونیم کار کنیم ...
    1- تک فریم
    2- مولتی فریم اینکرمنتال

روش اول ساده تره :
    مراحل
    1- زدن تیک dont render final imag (بخش global switches )
    2- انتخاب پریست های انیمیشن برای ایردینس مپ
    3- غیر فعال کردن secondary bouns یا همون موتور رندر دوم
    4- انتخاب save on render end
    5-حالا باید ایردینس مپ فریم اول رو رندر بگیری این مپ تو قسمتی که برای "4" در نظر گرفتی save میشه ...
    6- برمیگردیم به قسمت 4 و اسم فایل رو تغییر میدیم و فریم 20 رو رندر میگیریم (برای مثال)
    7- همین مراحل رو برای فریم های 40 60 80 و 100 انجام میدیم
    8- برنامه irradiance map viewer رو باز میکنیم ( TO MENU STARTE WINDOWS ZIRE FOLDERE CHOUS GROUP >>> TOOLS<<<< IRRADIANCE MAP VIEWER )
    9- OPEN رو بزن ایردینس مپ اول رو لود کن ...بعد گزینه مرح رو بزن و اریدینس مپ دوم رو لود کن ... باز هم مرج و باز هم مرج ...
    سلام عباسی جان
    احوالاتت شکر الحمد
    سرزدم و عرض کردم
    :rose:
    یا حسین
    مرسی حسین جان از توضیحات نحوه دانلود فایل های تورنت.:rose:
    سلام آقا حسین عزیز

:rose:یه اطلاعی داشتم که شما خیلی با فایل ها تورنت کار میکنید میخواستم زحمت بدم یه توضیحاتی در مورد تورنت و نحوه دانلود اون بدی مثلا من سرعت دانلود 500 kbبر ثانیه هست ولی الان که یه فایل تورنت رو دارم دانلود میکنم با سرعت 120 نهایتا تا 150 ;bبر ثانیه میره دلیلش چیه تو قسمت peers هم 6 تا پرچم 6 تا کشور آلمان افریقای جنوبی سوئد ایتالیا و دو تا آمریکا رو نشون داده این یعنی چی؟

یکی از دوستام میگفت وقتی داری یه فایل تورنت دانلود میکنی به همون اندازه که حجم فایل هست و داری دانلودش میکنی همون اندازه هم اپلود ممیکنه!
    راستی حجم فایل که میخوام دانلود کنم 7.92 گیگ هست.
    کلا ممنون میشم یه توضیحی بدی.:rose:
    سلا داداش خیلی خوبی :rose:
    امتحان می کنم اگر جواب داد عالی میشه اگر نداد که همون ویندوزو باید عوض کنم
    چون کلا ویندوزم داغونه اصلا بعضی برنامه های نصبی رو توی add or remove نمی شناسه

راستی یه چیزی من تو زندگیم تا حالا با 4 تا عباسی برخورد داشتم
    همشون(همتون) ادمای خوبی هستین :rose:جان خودم راست می گم یه وقت فکر نکنی دارم ....:green:
    سلام عباسی جون خواستم تاپیک http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=131124 رو ادامه ندم ومدم اینجا :rose:

می خواستم بگم حرص نخور اینقد زود پیر می شی ها :green: نمی دونم اون لحظه شاید چشام البالو گیلاس می چیده که تاریخو ندیدم :green:

بعدشم اگه تو 120 گیگ آموزش داری من 200 گیگ دارم :lol:

ولی راس می گی هیچی اینترنت نمی شه
    من الان هفته ای 6 گیگ آموزش مکس دارم می گیرم که به قول شما ادم دونسته و براساس نیازش دانلود می کنه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    راستی یه سوال در رابطه با فرای دارم
    من وقتی کرک فرای رو ریختم فرای دیگه باز نمی شه close programs میده
    حالا هم هرچی نصبش می کنم درست نمی شه

می دونی چه طوری درستش کنم؟:rose:
    سلام حسین جان.عزاداری تو هم قبول.مرسی
    از آن دم که آب و گلم شد خمیر
    امیری حســــین و نعـــم الامیر
    همه از خیمه ها بیرون دویدند
    ولی سالار زینب را ندیدند.....
    showthread.php
    اقا ممنون بابت کمکت واسه ساختمونه
    من کارم تموم شد و رندرمو سند کردم...
    خاستم تشکر ویژه ای کرده باشم.. :*
    V
    سلام
    دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست ********** برپا گر این بزم شعف ذات خداست
    گفتم به خرد چه اتفاق افتاده ********** گفتا که عروسی علی و زهرا است
    سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه مبارک باد :rose:
    V
    سلام

در میان حجره یا رب کیست غوغا می‌کند*********شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا می‌کند
    همسرش از فرط شادی و شعف کف می‌زند*********زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا می‌کند

شهادت غریبانه و مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، مظهر جود و سخا و علم و معرفت تسلیت و تعزیت.
    V
    سلام

در میان حجره یا رب کیست غوغا می‌کند*********شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا می‌کند
    همسرش از فرط شادی و شعف کف می‌زند*********زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا می‌کند

شهادت غریبانه و مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، مظهر جود و سخا و علم و معرفت تسلیت و تعزیت.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا