nightlord
امتیاز واکنش
792

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• درود محمد جان
    سپاس از نظری که تو تاپیک من دادی
    به دلایلی نمیتونستم تو اون تاپیک تشکر کنم چون نمی خواستم تاپیک به وسیله من بیاد بالا
    :rose:
    ای کاش که هر لحظه بهاری باشی
    هر روز پر از امیدواری باشی
    هر ۳۶۵ روز امسال
    سرگرم شمردن هزاری باشی!
    :oops:تفلدت مبارک:oops:

با سلام
    هم اکنون نیاز مند یاری سبزتان هستیم
    لطف مکنین نظر بدین
    forum.majidonline.com/showthread.php?t=180075
    سلام اقا محمد
    مسولین سایت بخاطر پست پروداکت کردن کار دوستان بهم تذکر دادن
    من و کار سه نفر این کار کردم یکیش شما بودی
    از اونجایی که نمیدونستم کدوم یکی از دوستان ناراحت کردم گفتم از شما معذرت بخوام
    و بگم نیت دیگه ایی نداشتم
    باز شرمنده و امیدوارم اگر ناراحتتون کردم به بزرگی خودتون بنده حقیر سرو پا تقصیر ببخشید.
    حلالمون کن.:rose:
    فیلم اولی صدا نداره؟! یا همشون از اول صدا دارن؟! چون 2 تا از جاهای مختلف غیر از لینک های تو دانلود کردم صدا ندارن!
    سلام در مورد این تاپیک
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=154203&page=64
    اونی که دانلود کردی صدا داره که حجم فایلش 7 گیگ شده ؟ چون لینکی که عارف گذاشته صدا نداره!
    اون لینک هایی که گذاشتی برا فایل 7 گیگی میشه مستقیمش کرد یا اعتبارش تموم شده ؟
    برادر محمد :)
    خوبی ؟
    من اینترنت ندارم چند ماهه آخرین برنامه ای که تونستم دانلود کنم 5 ساعت طول کشید 10 مگابایت هم بود :mad:
    حالا یک سوال ازت دارم دوست گلم ... چون من نمیتونم برنامه ها رو تست کنم میتونی بهم بگی اون برنامه ای که تو صفحه اول تاپیک پست پروداکش گذاشتی به اسم OnOne Perfect Photo Suite focalpoint2 آیا خوب بوکه رو محاسبه میکنه ؟ تنظیماتی برای های لایت شدن بوکه داره ؟ و نکته مهم این که آیا آنتی آلیازینگ بین قسمت فوکوس شده و خارج فوکوس داره ؟
    چون من با فرشلوف کار می کنم همه چیزش خوبه ( خوب که نه عالیه ) فقط انتی آلیازینگش ضعبفه . . .
    ممنونم محمد عزیز
    ممنون محمد جان. میدونم سرت شلوغه من هم با پلاگین اینجوری دیوونه میشم!.
    موفق باشی. موفقیت در ایجاد تعادل است.
    یا علی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا