borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• فدات عزیز بی شما هیچ لطفی نداره باید خودتم توی بازی باشی:wink: ما انشاال.. دوره بعد و دست بعد میایم... فعلا برو ببینیم چه میکنی... برام تازگی داره خیلی منتظرم نتیجه اش رو ببینم... به امید موفقیت همه در بازی های دنیا و زندگی و برنده شدن در بازی شما... فدات یا حق:rose:
    سلام دوباره عزیز...:rose: من نمی دونم چرا این تاپیک هات رو من دیر میبینم!!!! آقا راجع به این کار "گروپارتورک" یکم جانانه تر بگو... در هر صورت من هم هستم... فعلا کارو استارت زدی ببینیم چیه... واقعا کنجکاویدم...:rose:
    سلام.خوبی؟؟ عید توهم مبارک.از دیشب تا امروز ظهر نت ما قطع بود.مثل معتادها شده بودم بدون اینترنت!
    ممنون از پیگیری که کردی
    راستش وقت نکردم برم دنبال اون برنامه که گفتی بگردم:green:
    راستی جایی برای دانلود کردنش هم هس یاباید برم بخرم از بازار؟
    سلام دوست جانم... آقا اومدم عید رو به خودت و خانواده گلت تبریک بگم... شاد و سلامت باشی... یا حق:rose:
    سلامبرهانی :green:
    مرسی فاميل، كاراگاهم بشيم، كوچيكتيم...
    سلام دوست عزیز.
    ریچارد ویلیامز همراه کتابش 16 تا دی وی دی آموزش انیمیشن هم داره که شنیدم خیلی خفنه به اسم:
    The Animator's Survival Kit

اما منتور یه آموزشگاه مجازی خفن برای آموزش انیمیشن هست که تا جایی که من می دونم نمونه کارهای بچه هاش رو می شه توی اینترنت پیدا کرد و از روی همونها کار کرد... بچه های ترم اول روی کاراکترهای بدون دست و پا کار می کنند و ترم های آخر روی کاراکتر کامل با دست و پا و میمیک صورت.

هر کدوم از اینها رو بتونین پیدا کنید خیلی عالیه.
    موفق باشید :rose:
    مقسی مهربون^.^ برنامه رو دارم ولی فتوشاپم سی اس 4 64 بیت ئه
    برنامه رو باز می کنم اتچ تو ویندو می زنم میشناسه ولی هر چی می کشم خبری نیست و موس ام حالت عادی کار می کنه:(
    ممنونم سيد جون
    باور كن دارم روش كار ميكنم

منتظرم شنبه سيستم جديدم بياد بشينم با اون ريگ رو استارت كنم

به زودي منتظرش باش

فدات
    عمو برهانی این لیزی نزومی چجوری کار می کنه؟:( منظورم اینه که چجوری مثل زی براش یک خط گاید میاره؟میاره اصن؟:(
    سلام برهانی جان

یه سوال فوری ازت دارم میخوام سریع جواب بدی چون خیلی لازمش دارم

توی این عکسی که گزاشتم و قسمتایی که مشخص کردم

اون قسمت پشت بدن چه براشیه این سوال 1

قسمت سمت چپ چون واضح دیده نمیشه

نمیفهمم الفا و براش و متریالش چیه

همه ی اون قسمتا رو اگه میشه برام بنویس

هر کاری میکنم براشش شبیه این چیزی که یارو تو اموزش میکشه نمیشه

دستت درست استاد منتظرم

فقط سریع

http://www.pic.iran-forum.ir/images/etqf9ccksli3uzv21er7.jpg
    امتحان ها كه تمام شدني نيستن ... ، فقط نوعشون فرق مي كنه ...
    ان شاء الله بعد از مرگ امتحان ها تمامه ... اما مشكل اينجاست كه نتيجش سخت تر از خود امتحانه ... ( البته براي امثال من )
    تو تعطيلات هم خستگي در نمي ره ... تعطيلات و كارم يكيه !! ( البته بيشتر وقت ها :green: )
    در نتيجه ، هستيم خدمتتون ...

يا علي همشاگردي
    امتحان ها كه تمام شدني نيستن ... ، فقط نوعشون فرق مي كنه ...
    ان شاء الله بعد از مرگ امتحان ها تمامه ... اما مشكل اينجاست كه نتيجش سخت تر از خود امتحانه ... ( البته براي امثال من )
    تو تعطيلات هم خستگي در نمي ره ... تعطيلات و كارم يكيه !! ( البته بيشتر وقت ها :green: )
    در نتيجه ، هستيم خدمتتون ...

يا علي همشاگردي
    سلام همشاگردي .

پر كه نبوده :green: نقاشياي بچگي ديگه ...
    چشم . امتحان هام امروز تموم شد ، ديگه اين آخري يارو داشتم سينه خيز مي يومدم :-<
    الان وقتشه كمي خستگي در كنيم.

موفق باشي.
    يا علي.
    ممنون از راهنماییت ولی من کارم تموم شده
    همه چیش رو انجام دادم
    فقط بردم برای چاپ طرف گفت 1 مشکلاتی داره یادم نموندش
    یکی که کارش کارت ویزیته بهم معرفی میکنی
    عجله ایهاااااا
    کارت برای کسی هستش
    سلام خوبی؟
    دیدم از tif اینا سر در میاری مثه اینکه
    عزیز من کارتی رو طراحی کردم و اومدم بدم چاپ طرف گفت نمیدونم چی چی رو باید بزاری رو چی چی
    درست یادم نموند تند و سریع گفت
    میدونی برای آماده کردن کارت باید چیکارا کنم تا اماده چاپ شه و رنگ و وارنگ نشه و قاطی نشه رنگا. و رنگ خود کارت ک تو صفحه کام هست تو کارت هم همون شه
    ممنون میشم جواب بدی
    پسفردا اینا باید کارت رو ببرم
    ...
    اگه خودتونم نمیدونید میشه بببینید کی میدونه و به دوستاتون بگید؟
    آخه من اینجا تازه واردم کسیو هم نمیشناسم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا