Mehdi_Lover3dsmax
امتیاز واکنش
1,597

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ساخت یک studio با Vray
    این فایل خراب شده .باید 27 مگ باشه من دان کردم 22 مگ هست و ارور میده
    در تایپیک اموزش vray
    سلام

با تشکر از آموزش های خوبتون متاسفانه اکثر فایل های زیپ شده که گذاشتین error CRC میده من چند بار دانلود کردم جواب نداد
    سلام
    من از سیستم mentalrayاستفاده میکنم.DayLight دارم.sun lightفعال است وMr Photographic ExposureControl,متریال Arch&Designدارم اما HDRIمن واضح نمی افتدچگونه میتوانم آن را واضح وبراق نشان دهم؟
    آقا مهدی سلام دوره جدید کلاس ها از کی شروع میشه؟!
    سلام آقا مهدی.ممنون از شما به خاطر کار خیری که میکنید و آموزشهای مفیدتون.من آموزش های شمارو دانلود کردم در قسمت vrayو 3dmax یک سری لینکا خرابه دانلود میکنه اما فایل بدزیپ شده کلا ارور میده.مشکل دوم اینکه من با استفاده از آموزش های شما مدل 1 مسجد در دبی رو ساختم نمیدونم جطوری برای شما بفرستم تا تو قسمت کارهای بجه های مدرسه قرار بدین.البته خیلی حرفه ای نیست.با تشکر از شما
    سلام آقا مهدی
    من 3 ماه پیش عضو شدم ، الان بعد از سه ماه دوباره امودم ، تا توی انجمن مشکلم رو مطرح کنم ولی نمیدونم چرا نمیزاره ارسال کنم
    مشکل من این هست که :
    وقتی با دوربین vray می خوام رندر بگیرم ، تصاویر hdri ویا bitmap که در پس زمینه هست ، نشون داده نمیشه و سیاه هست
    ولی با دوربین مکس نشون میده ، مشکل کجاست آفا مهدی ؟
    هر کاری میکنم نمیفهمم!
    سلام آقا مهدی/امیدوارم حالتون خوب باشه/چند ماهیه که میبینم مدرسه بی رونق شده و دیگه ظاهرا نمیشه اکانت گذاشت میتونم دلیلش رو بدونم که چرا فعالیت مدرسه متوقف شده؟؟؟ من که شخصا خیلی علاقه مند به این فعالیت بودم
    آقا مهدی سلام .من یه هفته ای هست درکیر اینم که رندر شبکه ای را بتونم تو محیط کارم انحام بدم و مرخصی تشویقی بکیرم اخه امریه هستم اونجا. خلاصه اگه بخوام بگم همه مراحلو انجام دادم الان مشکل اینه که یه انیمشن که از map زیادی تئش بکار رفته تو سیستم سرور map ها رو خودش پیدا نمیکنه و دیگر این که یه بار که خود منیجر رو هم سرور گرفتم و یه سیستم دیکه سرور بود فقط cpu منیجر را به کار گرفت و اصلا کاری به اون یکی سروره نداشت اگه لطف کنی یه اس بدی رو گوشیم از کارم که میخوام انجام بدم اگه گیر کردم زنگ بزنم بپرسم ممنون میشم09133028552
    ((متاسفانه بعضی از لینک ها به خاطر دلایلی که گفتم خراب شده))

سلام
    خسته نباشید
    این لینکایی که تو بخش تری دی مکس گفتید خرابه، امکان درست شدنش وجود نداره؟؟؟:cry:
    سلام آقا مهدی
    ببخشید که مزاحم شدم یه سوالی داشتم در رابطه با نحوه خروجی گرفتن از مکس و فتوشاپ
    منظورم اینکه من یه طرحی زدم تو مکس بعد چاپی که از این طرح مستقیم گرفتم با چاپی که از طریق فتوشاپ گرفتم فرق می کنه البته تو فتوشاپ حالت عکس رو cmyk هم کردم باز تو چاپ فرق داشت البته لازم به ذکره که من می خوام کیفیت و نوع رنگ کارم بصورت خروجی باشه که تو مکس رندر گرفتم و می خوام تو فتوشاپ ایراد های جزی کار رو بگیرم همین
    ممنون می شم من رو راهنمایی کنید
    یا حق
    سلام marry
    من کلا سعی کردم مدلینگ مکس رو به صورت جامع یاد بدم
    تنها مبحثی که نگفتم مربوط به nurbs ها هست که بدون اون هم با اموزشهایی که دادم میتونید هر مدلی رو بسازید
    اموزش های مدلینگ همون اموزش های مربوط به مکس توی این تا پیک هست
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=141643
    متاسفانه بعضی از لینک ها به خاطر دلایلی که گفتم خراب شده
    آقا مهدی بازم سلام . چون شما دارین می رین سربازی من هر چی سوال به ذهنم می رسه سریع می پرسم . من فارغ التحصیل معماریم و دنبال آموزش مدلینگ معماری می گردم . تو یک بخش شما گفته بودین مدلینگ معماری رو هم آموزش دادین ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم . اموزش هاش توی این سایت هستش ؟؟؟؟؟؟؟
    سلام marry جان
    فکر نکنم همیچین امکانی وجود داشته باشه
    پیشنهاد میدم رزولوشن رو تغییر بده
    سلام آقا مهدی . ممنون از راهنمایی هاتون . من ی سوال در مورد vertexدارم اینکه ابعاد این نقطه ها تو مکس من خیلی ریزه و صلا دیده نمی شه . چه طوری می شه ابعاد vertexرو بزرگ کرد .
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا