sharin
امتیاز واکنش
1,415

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    زمان خوبیه اگه به دلایلی امشب نتونستم ناراحت نشی چون باید برم پیش دوستم ولی سعی می کنم زود بیام شرمنده که وقت گران بها تو می گیرم آی دی تو اینه [email protected] اگه این نیست خبر بده.
    (*با کمال پر رویی* اگه می شه اسمت رو هم بگو شرمنده.)
    بازم ممنونم خیلی باحالی
    سلام
    من دانشجوی رشته کامپیوترم
    منم 3سال پیش وارد دنیای سه بعدی شدم اول مکس کار کردم بعد cinema 4d این دو تا نرم افزار رو باهم تو یک سال کار کردم ولی بعد از یک سال با مایا شروع کردم الان هم دوساله دارم کار می کنم هنوزم مایا رو دوست دارم نرم افزار بزرگیه.
    اگه می شه یک وقتی بعدا بزار تو یاهو با هم بچتیم من تو رو add کردم تونستی یک سری بزن.
    ممنونم که جواب منو دادی.
    سلام استاد. نمونه یووی هات رو دیدم خوشم اومد. یه آفرین پیش من داری.
    راستی چرا اون صورته سرو ته هست. آویزونه ! دی:
    یا علی برادر
    سلام مرتضی جان

ببخش که به اسم دیگه ای صدات کردم.

به طور اصولی کار انیمیشن با نویسنده و یه تهیه کننده شروع میشه. البته برای کارهای تبلیغاتی و تیزرها مشتری به شما زنگ میزنه(چطور)

تلفن شما در کانون تبلیغاتی که کار میکنید وجود داره و اون ها به شما زنگ میزنن و به شما پیشنهاد کار میدن.

ولی در کارهای سینمایی طور دیگه ای ( چطور )

نویسنده و یا کارگردان شما رو میشناسه و به شما زنگ میزنه. البته بعد از چند بار فعالیت بیشتر نویسنده ها و کارگردان ها شما رو میشناسن.

مشتری ها از کجا هستن؟؟؟؟

برای انیمیشن کار اصلا مهم نیست مشتری از کجا میاد و چه زبانی داره، فقط کار مهمه.

راستی یه انیمیشن کار نباید بیشتر از 6 ماه بیکار باشه؟؟؟؟!!!! چرا ؟؟ چون اگه این طور شد حتما کار انیمیشن کار خوب نبوده.

در ضمن هیچ وقت دو کار باهم نگیر.:green:

چون احنمال خطا در کار زیاد میشه.
    سلام علی جان

برای کار کردن در انیمیشن یا باید سابقه کار کردن فرد معروفی رو داشته باشید و یا در یک جشنواره بین المللی و یا داخلی مقام آورده باشید.

من برای بار اول از جشنواره برلین شماره 65 مقام بهترین انیمیشن سال رو برای انیمیشن 3 دقیقه و 20 ثانیه آوردم.

با نرم افزار های متفاوتی کار میکنم مثل:

ZBrush

Autodesk_Maya

AfterEffects

Adobe Photoshop

Cinama 4d

Adobe Illustrator Vector

Apple.Motion
    فردا ؟ نمیدونم :green: هر وقت تونستی

ولی فکر کنم 1 به بعد ظهر بیدار بشم : ))))))) :lol: :green:
    همون دورو ورا هستم :)
    ممنون داداش مرتضی

بلوپرینت میخوام :( :sad: نمیتونم واسه کار اول از 2 نما بزنم ، شما حرفه ای هستید توی مدلینگ کارکتر عزیزم :green:
    سلام چطوری ؟ خوبی ؟ میتونی بیای یاهو ؟ هر وقت اومدی بم خبر بده کارت دارم
    سلام شارین عزیز
    باز هم من و باز هم سوال !
    برا تکسچرینگ تا اینجا متوجه شدم که باید uvهای مرتبی داشته باشم که اینکارو با خود مایا و دیگر نرم افزار ها مثه uvlayout میشه انجام داد .
    با zbrush چی ؟ میشه ؟ اگه میشه فرق این نرم افزار uvlayout با zbrush در این زمینه چیه ؟ کاره کدومشون قویتره ؟
    به مناسبت نزدیک شدن عید و حاضر نبودن من در عید زود تر این گل ها را تقدیم می کنم...

عید نوروز بر شما و خانواده ی محترمان مبارک مارا هم از دعای لب عیدتون بی نصیب نزارید...
    در پی اعتراض شیرازی ها به انتخاب سال 89 "همت مضاعف کار مضاعف"دولت قول داده سال 90 را"استراحت مطلق"اعلام کند
    پس از 1 سال همت مضاعف،ماشین بازی مضاعف،بالاخره سال استراحت مطلق فرا رسید!!!!!!!!!!!!!
    چرا وقتی روی یک face از یک پالیگان کلیک می کنم فیس های کناری هم انتخاب میشن ؟ یه جوری میشه که ظاهرا فیس به اندازه 2برابر کشیده شده و روی فیس های کناری افتاده . در صورتی که فیس های کناری جدا هستند .
    چرا face ها اینجوری میشن ؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا