GFX Master
امتیاز واکنش
26,718

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام دادا این شارژ چیز ..من تموم شده سایتی که مجید توش مصاحبه کرده فیلتر شده جای دیگه لینکی ازش نیست ..؟
    عرض صلام و ادب به سر شولوخ ترین مدیر !:rose:؟

نمره از 20 : 19
    dost aziz salam
    chand rooz pish agah hosin az shoma darkhast karde bood ke yek mosabeghe vas Design banner site sherkat ma bezanid
    ke shoma farmodid ke ghanoon jadid vas bargozari mosabeghe gozashtan
    mikhastam age mishe khodeton zahmate in kar ro bekeshid
    lotfan vas etelaate bishtar email befrstid
    [email protected]
    dar zemn agha hosin khodeshon daran zahmate trahee site ma ro mikeshan
    mamnoon
    reza
    سلام
    من میخوام سی دی های تاپ سکرت رو بخرم
    ولی نمیدونم کدوم رو بخرم
    فارسی یا انگلیسی؟؟
    چرا انگلیسی 5 تا dvd هستش و قیمتش 10000؟؟؟
    چرا فارسی 4 تا یری هستش و قیمتش 16000؟؟؟
    کدوم بهتره؟؟؟

لطفا جواب رو به ایمیلم ارسال کنید
    ممنون از کمکتون
    روی هات فایل دارم آپلود میکنم.فقط یه چیزی یه فایل rar هست که توش فولدر پروکسی داره...آبجکتهای سنگین بصورت بروکسی توی فایل هستن.فایل مکس رو باز کنی یه سری آدرس ازت میخواد.آدرس بده خیابان تهران.... ببخشید.... آدرس همین فولدری که اکسترکت میکنی باشه..اصلا مکس بلدی؟؟؟:green:
    با وی ری بلدی کار کنی؟ یه فایل آشپزخونه هست که برای مشتری زده بودم.نور پردازیش معمولی ولی آبجکت هاش عالی هستن.
    34 مگ هست کدوم سرور آپلود کنم...رپید هات فایل...؟؟
    سلام.چشم رو جفت چشام.ببینم اگه تونستم برات آپلود میکنم.مدل سینک اینها مهمه برات؟ پر دیتیل کم دیتیل ....
    اگه خواستی کل آرشیو سه بعدی مو برات پست کنم.فکر کنم اتاق دانلودم فقط 40 گیگ شده باشه.هم خودت استفاده کن هم بزار توی فروش گاه .حداقل یه خدمتی برای فروشگاه سایت داشته باشیم.!
    میگم این مصاحبه مجید تو سایت وبلاگینا شیتلره.
    یه لینک سالم بزار برای کاربرای جدید.
    خوب این فعال شدن که خیلی شخته ولی چجوری کاربر ویژه بشیم؟:):-?
    اه بابا چرا مجید آنلاین فیل شده؟ چیکار کنیم الان؟:cry:
    مرسی.بازم سایت ف ی ل ت ر شد>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:
    چرا عکس داره.اما باید کلیک کنی بری توی پست و اگه خوشت اومد میگیری نیومد نمیگیری.مشکل این حالت ها اینه که معمولا آدم وقتی ببینه کلی عنوان جلوشه نمیدونه روی کدوم کلیک کنه.مثلا فکر کن اگه 3 نوع مختلف آرشیو مبل باشه عنوان همشون میشه مبل!!
    اما اگه مثل سایتی که بهت دادم بشه هرکسی لوگو رو میبینه.دلش خواست کلیک میکنه میره توش..
    سایت اورموشن میدونی چیکار کرده؟؟
    توی بخش گالری که میخوای کار بزاری باید یه عکس کوچولو به پیوست بزاری...همون عکس پیوست به ابعاد کوچولو دیده میشه.واسه همین کارو می بینی اگه خوشت اومد میری می بینی اگه نه بیخیال میشی.
    سلام سارا خانم میشه بگین چجوری میتونیم کاربر فعال بشیم؟:green:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا