Majid
امتیاز واکنش
11,346

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام من هرچي گشتم نتونستم بخشي در رابطه با vb.net پيدا كنم اگر امكان دارد كمك كنيد بهم ممنون ميشم يكم عجله دارم
    خواهش میکنم چشم حتما
    فقط اگه خواستین کاربریش رو تغییر بدین پست هارو انتقال بدین بخش جدید تا یه جا باشه که راحت بشه دسترسی بهشون ممنون
    سلام
    مجید جان از این به بعد لینک هایی که تو ابزار سه بعدی بوده رو تو انجمن دانلود 3بعدی بزارم؟!
    پس اون قسمت ابزارهای سه بعدی چی میشه؟؟!
    سلام به دوستای انجمن.خوشحالم ازعضویت.تشکر ازمدیریت.
    لطفا درباره طراحی سایت راهنماییم کنید.مبتدی هستم ولی قول میدم بعد یادگیری درخدمت انجمن کم نذارم.:rose:
    پیشنهاد عضویت به دوستانی که پیغامو میخونن درگروه منتظران مهدی
    سلام آقا مجید من عکسم رو آپلود کردم ولی در پست هایی که میگذارم نشون نمیده دلیل خاصی داره؟
    یا باید کار خاصی کنم
    با تشکر jefri600
    سلام مجید جان
    آقا بخش 3 بهدی کاملا شده بی صاحب من سعی میکنم گزارش کنم ولی خیلی سخت شده کنترلش چون نه ایمان هست نه سجاد قبلا به ماندانا گفتم آماده همکاری هستم الان تو بخش ابزارهای 3 بعدی مکس یه نگاه بندازین متوجه میشین
    ممنون میشم رسیدگی بشه
    ممنون
    سلام آقا مجید من می خواستم از فروشگاه خرید کنم top secret و جبعه ابزار 2 خرید پستی رو انتخاب کردم...و به سارا خانوم هم گفتم خوب خرید تحویل در درب منزل باید بفرستند تماس گرفتند من در دسترس نبودم سارا خانوم هم که اصلا نیست شبها میاد تا پیغام میدی 1 ساعت طوال میکشه جواب بده سرش شلوغه نه یه شماره تماسی نه ارتباط آنلاینی واقعا از فروشگاه شما بعیده والا برایم من فرقی نمی کنه منظور فقط کمک به سایت بود الان شما تو گوگل رازهای فتوشاپ بزنید با قیمت های بسیار کمتر و زبان فارسی میاره براتون لطفا به مشتری احترام بزارید .....
    سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز
    جناب تو انجمن شما یه بخش کم هست و اون بخش گفتگوی آزاد هست برای کاربرهای غیر ویژه
    بنده این تاپیک رو تو این بخش استارت زدم اما جاش اینجا نیست ولی حای مناسبتری رو هم براش پیدا کردم
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=158909
    موفق باشید
    سلام آقا مجيد

من يه پروژه دانشجويي داشتم مي خواستم يكي برام زحمتشو بكشه.
    پروژه در مورد يك برنامه آزمون گيرنده تحت محيط فلش با پايگاه داده SQL Server و XML هست.
    ازتون خواهشمندم كه اگر كسي را كه اين پروژه را برام بتونه انجام بده به من معرفي كنيد.

با تشكر.
    سلام آقا مجید
    سوالی داشتم ازتون این ویزا کارت ها رو میشه در playstation Networkاستفاده کرد ؟
    نیاز به این موارد رای خرید دارد
    cardholder's name
    card number
    expires on
    card security Code
    آیا این هدیه ها این 4 مورد را دارند .. ممنون
    سلام.
    لطفا تاپیکی برای بیان انتقادات و پیشنهادات بزنید.
    سلام مجید جان
    بعد از اینکه به دستیار مدیر ارتقا پیدا کردم حالا نمیتونم گروپ ها رو ببینم و عضو بشم. اگه اینو حل کنی ممنونت میشم.
    موفق و پیروز باشی
    سلام اقا مجید:rose:
    ببخشید من الان 24 ساعت بیشتره که فرم کاربران ویژه رو پر مردم........اما هنوز فعال نشده.
    ممنون:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا