Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ، وبتون خيلي خوب بود ، فقط به نظر من بهتره توي ليست به جاي گالري پورتفوليو باشه و يه دونه كانتكت مي ! هم داشته باشه خوبه
    :rose:
    سلام
    رفتم سایتتون رو دیدم واقعا که سایت آفیشال و با کلاس و زیباییه بهتون تبریک میگم
    سلام دوست گرامي

من فلش كار هستم و به دنبال كار اموزي در مشهد ميگردم و با فتوشاپ هم آشنا هستم . ممنون ميشم كه همكاري كنيد و برايم يك كارآموزي پيدا كنيد .

من مشهد زندگي ميكنم .
    نه بابا شکسته نفسی چیه
    به پای شما نمیرسیم
    کلاس رفتین؟؟؟
    از این سبک خیلی خوشم میاد
    سلام مانی هاین !! :بوس
    ببخشید مزاحم اوقات شریفه شدم :دی !!
    من یه بار اسممو عوض کردم !! نمیشه یه بارم عوضش کنم ؟؟ :(( :((
    سلام
    والا چی بگم دیگه فکر کنم وقت رفتنه دیگه از اون روزی که من با شوق اومدم مجید انلاین یه حدود یه سالی میگذره اونوقت اوضاع خیلی بهتر بود اما الان دیگه جو انجمن فیلمسازی رو دوست ندارم من به امید تغییر اومدم خیلی چیزا هم یاد گرفتم ولی جو مجید اماده تغییر نبود هرچند که من تلاش خودم رو کردم البته منظورم قسمت فیلمسازیه خیلی به خودم گفتم بهتره ادامه بدم و دلسرد نشم تو این مدت هم دلم به این خوش بود که بچه ها قبول کنن ولی وقتی دیدم کسی دوست نداره تغییر رو هم تجربه کنه دیگه دیدم موندنم بی فایدست .
    یاحق
    سلام
    مانی یه پشنهاد.
    من میگم بیا خودکار لای انگشتای مجید بکنیم که بره این سرور رو درست کنه !!
    به خدا من یکی دارم میترکم! تا یه پست میخوای بدی ، سریع قاط میزنه ! : گرییییییییییه :
    :green:
    ازش پرسیدیم میگیم طراحت کیه میگه اِهِه اِهِه...
    میگیم بله؟؟؟؟؟؟ :lol:
    میگه اِهِه اِهِه این خانوم صورتیه :evil:
    هیچی دیگه میگم این پروانه ویجه هارو هم یه دستی بهش بکش بلکه شفا پیدا کرد بنده خدا از وقتی من ویجه شدم انگار کردن ـش تو گونی =) اصلا نه بال بال میزنه هیچ کار نمیکنه :sad::دی
    با سلام.من به کمک شما خیلی نیاز دارم .لینک پروژه های مجید آنلاینتون رو نمیتونم دانلود کنم آی دی نم در یاهو yusef4work است.لطفا پی ام بدین .ممنون
    مثل اینکه چرخیدن و بال بال زدن این پروانه محترم به شما مربوط میشه :evil::evil:
    شما اینا رو میچرخونی، بعد ماله مارو نمیچرخونی؟ :دی :lol:
    [سلام ماندانا جان:rose:[/B]
    خسته از قضاوت نباشی. بالاخره اشتی دادی. دم شما گرم
    قاضی ماندانا:wink:
    در مورد اولي يه عالمه thnx

در مورد دومي من بالشخصه حاضرم هر كمكي به لحاظ مالي كه از دستم بر بياد براي بهتر شدن وضعيت سايت انجام بدم.

موفق باشيد dear مدير

:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا