robic
امتیاز واکنش
576

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• راستی این آواتارم هم فکر نکنم همچین قصدی داشته باشه منا داره یعنی دنیا را داره
    اگه هم بخاد این کارا بکونه مگه من مردم .جیگرشا سه سوته ...چیز می کنم فداش
    البته اونم قیچی نیست قلب من به نیش کشیده استخوناش مونده فقط(کی تا حالا قلب استخون داره؟)
    سلام دوست من شرمنده دیر جواب میدم.moلالا بوده دیگه اخ بمیرم عجب سر به زیر محجوبی تو((((( من در چند کلمه : / رضا متخلص به روبیک ، معروف به مانی / شلوغ و شیطون / یکمی فضول وکنجکاو /حساس/ پر جنب و جوش و فعال و اوهووم))))))))
    از آنچه در تاریخ آمده و به دست ما رسیده... خورزو یکی از اشرار باحال و هیکل مناطق برره و حومه بوده است که در تقدیر مواهب او کاغذ بسیار سیاه شده... همچنین در قرن متاخر . شخصی به نام نظام که آشخور ژاندارمری برره محسوب می شد ادعای ارتباط با روح آن مرحوم نمودند که به شدت از جانب ورثه او تکذیب شد هرچند شواهد خلاف آن را نشان میداد.
    القصه آنچه از نام خورزو در این انجمن مشاهده می فرمایید . نتیجه حلول روح جلب آن مرحوم در کالبد یکی از کاربران اینترنتی است که دراثر گرفتار شدن به بختک در یک شب تاریک بدین مصیبت دچار گشته ...
    سلام رضاجان
    مرسی داداش،ماله شماهم مبارک البته با کلی تاخیر ;)
    خبر هم اینکه cs4 ما به مرحله دانلود کامل پیوست. اگر چه از عدم فارسی نویسی آن در غمیم ... اما از اضافه شدم بردار z به شدت مسروریم ...
    سلام
    اونو نمی دونم . ولی زین پس به جای واژه نامانوس خورزو از واژه پارسی خوورزو خان استفاده نمایید.
    با تشکر : فارسی را پاس بداریم.
    خوبه ، خدارو شكر...
    چرا دوس ندارن؟! حتما اذيت ميكني ملتو ، هوم؟! [IMG]

خوابه ابديه بيخيال ديگه! هي ميگي! [IMG]
    برا چي تنبلم آيا؟!؟ [IMG]
    هاين ؟
    او كي
    سلام

روبیک جان فقط یه بار دیگه بیای بگی کسی منو دوس نداره میام میکشمت تا خیال همه راحت بشه کچل کردی منو (شوخی!!!)
    موفق باشی
    محمد
    تو واقعا روزی چه قدر میخوابی .......................جدی ها..............الله علم.....
    اخ بمیرم برات دوست جون چت شده
    بد خواه مد خ.اه داری نکنه

راستی من یو را چقدر می شناسم به نظر خودت؟
    مااااااااااااااااااااااا اومدیم دوباره.....!!!!
    آها ، از اون لحاظ! خب خواب نيس ، چشاشو بسته فقط... اينم جيزه :دي
    اون موقع ها كه هي هستم ميگن تو چرا انقد آني هميشه ! حالا كه نيستم ميگي چرا خاموشي همش! چيكار بايد كرد آيا؟!
    به نظر من که میشه گفت.........خوبم میشه گفت.....................................................................
    این واقعا خودتی؟
    میدونی چرا هی میپرسم؟؟؟؟؟؟
    چون معمولا آدمایی که مثل خودت حرفه ای هستن دلشون نمیخواد کسی عکسشون رو ببینه.................بعضی هام دوست دارن.....میخواستم ببینم جزو کدوم دسته ای......من که دوست ندارم عکسم رو بذارم.....البته شاید......
    سلام
    چی کار کنیم روبیک جان عشقه جاستین داریم دیگه

موفق باشی
    سلامممممممم

کسی اینجا نیست

چه آواتور قشنگی مطوئنا عکس خودت نیست !! دی:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا