FlashBank
امتیاز واکنش
2,843

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ... میدونم ولی من هنوز اشاره ای نکردم که این شخص چه کسی هستش؟؟
    سلام
    آقا شرمنده تقریبا چیزی رو که می خواستم رو بدست نیاوردم ...
    محمد ، سایت نوکیا رو دیدی ؟؟؟
    دیدی که اون سوکت ها رو می زنی به گوشیها ، کش می یاد و وقتی اونا رو از سوکت باز و ول می کنی ، (از کناره ها ) به صورت کشی پرت می شه عقب و می یاد پایین و به صورت طبیعی تلو تلو می خوره ... فرض کن یه سوکتی ، اون بالا وسط آویزونه (آویزون یه سیم سفید کشی ) و وقتی اونو درگ می کنی و می یاریش پایین و به چپ و راست می بری ، مرکزش بالاست و انمتهاش در سمت راست یا چپ ، ولی وقتی در کناره ها ، به چپ و راست و بالا و پایین تکون تکون می دی ، موج های طبیعی رو روی سیم سفید می بینی که به سمت بالا مرکز می ره و وقتی ول می کنی ، خیلی طبیعی پرت می شه به بالا مرکز و بعد می یاد پایین و به بالا پایین و چپ و راست تلو تلو می خوره و بعد وای می ایسته ...
    سلام محمد جون
    1- چرا روبان مشکی روی آواتارته آخه خدای نکرده مگه مرحوم شدی ...:lol:
    2- ایشالا 99999999999999999999999999999999 سال عمر کنی ...
    3- آقا یه سول ، در مورد وزنه ای که آویزون یه ریسمان فیزیکی تو فلش هست و وقتی اونو می گیری و می کشی ، کش می یاد و وقتی ول می کنی دقیقا مثل یه کش می ره بالا و می یاد پایین و تلو تلو می خوره (فیزیک ) چیزی دست و بالت داری ؟؟؟
    4- در مورد اون سایت خواننده ای که با drawing api ، هر چی موسو بالا پایین می کردی ، یه خطی تو صحنه کشیده می شد و از یه طرفی ، بعد از اینکه از صحنه خارج می شد ، پاک می شئ که رمو اشغال نکنه چی نمونه ای داری ؟؟؟ یعنی خطوط به صورت نامنظم کشیده می شد (دقیقا انگار از قلمو می یاد بیرون ) و بعد به دفعه از وسط خطوط ، یه لبی ، ماهی ، پروانه ای چیزی ظاهر می شد وخطشم یه خط سیاه بود ...
    5- ببخش یه سوال خصوصی ، فلسفه اون آفتاب پرست آواتارت چیه ؟؟؟
    سلام
    خسته نباشید
    از تاپیک بانک فلش ،موفق نشدم فایل موجود در پست 25 را دانلود کنم.
    ممنون میشم یه چکی کنید.
    متشکرم
    سلام یه اسمایل واسه رو کم کنی داری ؟
    یعنی میخوام روی این اسمایل رو کم کنم :
    سلام یه اسمایل واسه رو کم کنی داری ؟
    یعنی میخوام روی این اسمایل رو کم کنم :
    مخلصتم محمد جان
    ای بابا گفتیم آواتارو عوض کنیم یه حالی تنوعی چیزی به بقیه بدیم . گفتیم گل که نمی شه ، حیوون که نمی شه ، بلک ملک متال هم که مورد داره ، عکس زن که نمی شه پس هم سنگین باشه هم متال باشه هم سوسنی باشه ... سوسن خانم یه دونه باشه ... کفشایش سفید باشه ...:lol:
    موفق باشی ...
    مخلصتم محمد جان
    ای بابا گفتیم آواتارو عوض کنیم یه حالی تنوعی چیزی به بقیه بدیم . گفتیم گل که نمی شه ، حیوون که نمی شه ، بلک ملک متال هم که مورد داره ، عکس زن که نمی شه پس هم سنگین باشه هم متال باشه هم سوسنی باشه ... سوسن خانم یه دونه باشه ... کفشایش سفید باشه ...:lol:
    موفق باشی ...
    می هم خوبم
    آقا من هم متحجب شدم دیدم آبی هستی ، مبارک باشه واقعا تلاش و خدمات زیادی به انجمن داری و داشتی که قابل تقدیر هست
    موفق و پیروز باشید
    سلام محمد جون (بانک عزیز )
    آقا مبارک باشه آبی شدنت ... مرسی از کارهای مفیدت برا سایت
    خیلی عالی داری پیش می ری ...
    حقا لیاقتت از اینم بالاتره ...
    ایشالا تو زندگی فقط بخندی و آخ و اوخ نگی ...
    بای...
    ممنون.
    فقط همین pdf هستش که مهدی هم شاید کمک کنه .
    به حرحال اگه بیکار شدی یک pdf بساز !
    سلام
    من هم نظرم روی PDF هستش.
    ولی چون html قابلیت لینک دادن رو در فهرستش داره و یک جورایی محیطش راحت تره برای همین گفتم .
    چون کسی پیدا نشد کمک کنه تصمیم گرفتم همون PDF رو بسازم . البته هنوز خیلی مونده تا آموزش ها تموم شه.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا