HOSSEIN.D
امتیاز واکنش
1,219

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ba salam man sakene ahwaz hastam albateh mahshahr ham mitoonam tahvil begiram. sery kamele amoozesh ha ra ta inja mikhastam.emkan dare baram befrestin? age emkan dareh sharayet chieh?a
    سلام حسین جان برای مسابقه یه کمکی میخواستم اگر وقت داری برات بگم
    موفق باشی
    البته به داود 30بیل معروفم حسین جان :green:
    تجربه مردن موقت به طوری که وقتی به هوش اومدم فکر کردم یه 10 دقیقه ای بیهوش بودم نه 6 ماه :lol:اگه میشدم مثل اصحاب کهف خیلی خوب بود:lol:
    ممنون برادر یه چند روزی بیمارستان بودم پام رو عمل کردن معروف شدم به داوود پلاتینی به خاطر شکستگی پا تصادف چند سال قبل که 6 ماه هم در کما بودم اومدم خونه خدا رو شکر فعلا دارم دوره نقاهت رو میگذرونم امیدوارم مدرسه گرافیکی با قدرت تمام بیاد راستی حسین یه طرح مریضی زدم خوشحال میشم نظرتو بدی:green:
    اینم لینک
    http://forum.p30world.net/showthread.php?p=5160534#post5160534
    درود
    برادر حسین چرا تاپیکهای مدرسه دیگه نمیشه بری داخلشون جریان چیه !!!!!!!
    من فکر نکنم دیگه آموزش دانلود کنم.
    مهدی چند تا دی وی دی واسم فرستاد که فکر کنم آموزشا کامل توشه.
    شما کجای خوزستان هستی؟؟؟
    به مهدی میگم.
    اگه گفت اینایی که فرستاده کامله میفرستم واست.
    مرسی از توضیحاتتون...
    حالا شما کی همه ی لینکها رو دانلود میکنید که ما سفارش بدیم؟ و اینکه حجم همه ی فایلها چند DVD میشه؟ :green:
    منم خوزستان هستم! :)
    دوست عزیز سلام
    dvd های آموزشی که آقا مهدی زحمت کشدن رو چه جوری می تونم بدست بیارم ؟ و هزینه اون چقدر میشه ؟ :green:
    دوست عزیز سلام
    dvd های آموزشی که آقا مهدی زحمت کشدن رو چه جوری می تونم بدست بیارم ؟ و هزینه اون چقدر میشه ؟ راستی این آموزش ها از اون چیزی که در سایت هست بیشتر است یا نه چون من تمام این آموزش ها که الان یعنی 89/4/1 دانلود کردم
    رسول از رشت
    سلام دوست عزیز
    مرسی از راهنماییتون .
    شما ماهشهری هستید ؟
    سلام دوست عزیز ،
    با حمایت از تاپیک من در آدرس http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=967766 ضعف سایت مجید آنلاین رو بگوش مدیران برسون.
    به یاد تمام زحماتی که دوستان در تاپیک مسابقات speed modeling کشیدن ، به یاد تمام فعالیت هایی که باید انجام میشد توسط مدیران و نشد!
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا