vBulletin v4.0

IranPardakht

Well-Known Member
طبق اطلاعيه شركت معظم Jelsoft نسخه جديد vBulletin 4 شامل دو نسخه classic و publishing suite قابل سفارش مي باشد.

نسخه ي classic همانند نسخه هاي قبلي (3.8 ، 3.7 و...) است به همراه امكانات جديد اضافه شده.
نسخه ي publishing suite شامل امكانات جديد اضافه شده به علاوه وبلاگ و سيستم مديريت محتوا (cms) است.

با توجه به اينكه ديگر نسخه هاي يكساله (leased) ارائه نمي شود و نسخه هاي جاري فعال امكان آپگريد به نسخه ي 4 را دارند شرايط زير جهت خريدهاي جديد كاربران اعمال خواهد شد:

لايسنس نامحدود vBulletin نسخه 4 (classic): معادل 195 دلار

(قيمت نسخه هاي قبلي يعني 3.8 و غيره 180 دلار و با عنوان Owned فروخته مي شد)

لايسنس نامحدود vBulletin نسخه 4 (publishing suite) : معادل 235 دلار

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس owned دارند جهت upgrade هزينه هاي زير قابل پرداخت است:

دريافت نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) : رايگان

تمديد لايسنس (جهت دريافت نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic)) : معادل 130 دلار

توجه مهم :
کلیه لایسنس های جدید vBulletin که خریداری می شوند با گذشت یکسال نیاز به پرداخت هزینه جهت
دریافت نسخه های جدیدتر نخواهد داشت.

(لایسنس های owned که قبلاً ارائه میشد با گذشت یکسال
بابت دریافت نسخه های جدیدتر هزینه 60 دلار داشت)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس Leased دارند جهت upgrade هزينه هاي زير قابل پرداخت است:

دريافت نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) : وجود ندارد

تمديد لايسنس به مدت يكسال و دريافت نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) : وجود ندارد

توجه مهم :

لایسنس یکساله Leased از فهرست محصولات حذف شده و ارائه نمی شود. لذا تمدیدی برای آن
وجود نخواهد داشت.

نكته يك:

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس owned دارند از نسخه ي قابل دريافت در بخش اعضاي خود (و نصب شده روي انجمن اشان)
مي توانند نامحدود استفاده كنند. و فقط به هنگام منقضي شدن لايسنس اشان نياز به تمديد خواهند داشت.

نكته دو:

نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) به محض انتشار عمومي در بخش اعضا قرار خواهد گرفت و
كاربراني كه لايسنس فعال owned دارند مي توانند دانلود و نصب كنند.

منبع: http://www.iranexplorer.net/forum/f54/t6703.html

پیوست ها

• vbulletin_v4_screenshots.zip
    411.5 کیلوبایت · بازدیدها: 51

oms_sos

Active Member
نسخه نال شده vBulletin Suite 4.0

vb4.0.jpg

با سلام درسته غیر قانونی هست
اما وقتی ما را از همه جا تحریم کنن گذاشتن پستهای نال شده حقشون هست :cool:

دانلود از پی سی ول :

http://www.p30vel.ir/3974-vbulletin-suite-4-0-nulled-scripts.html

با تشکر

آخرین ویرایش:

Farsivb

Member
طبق اطلاعيه شركت معظم Jelsoft نسخه جديد vBulletin 4 شامل دو نسخه classic و publishing suite قابل سفارش مي باشد.

نسخه ي classic همانند نسخه هاي قبلي (3.8 ، 3.7 و...) است به همراه امكانات جديد اضافه شده.
نسخه ي publishing suite شامل امكانات جديد اضافه شده به علاوه وبلاگ و سيستم مديريت محتوا (cms) است.

با توجه به اينكه ديگر نسخه هاي يكساله (leased) ارائه نمي شود و نسخه هاي جاري فعال امكان آپگريد به نسخه ي 4 را دارند شرايط زير جهت خريدهاي جديد كاربران اعمال خواهد شد:

لايسنس نامحدود vBulletin نسخه 4 (classic): معادل 195 دلار

(قيمت نسخه هاي قبلي يعني 3.8 و غيره 180 دلار و با عنوان Owned فروخته مي شد)

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس owned دارند جهت upgrade هزينه هاي زير قابل پرداخت است:

توجه مهم :
کلیه لایسنس های جدید vBulletin که خریداری می شوند با گذشت یکسال نیاز به پرداخت هزینه جهت
دریافت نسخه های جدیدتر نخواهد داشت.

(لایسنس های owned که قبلاً ارائه میشد با گذشت یکسال
بابت دریافت نسخه های جدیدتر هزینه 60 دلار داشت)

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس Leased دارند جهت upgrade هزينه هاي زير قابل پرداخت است:

تمديد لايسنس به مدت يكسال و دريافت نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) : وجود ندارد

توجه مهم :

لایسنس یکساله Leased از فهرست محصولات حذف شده و ارائه نمی شود. لذا تمدیدی برای آن
وجود نخواهد داشت.

نكته يك:

كاربراني كه در حال حاضر لايسنس owned دارند از نسخه ي قابل دريافت در بخش اعضاي خود (و نصب شده روي انجمن اشان)
مي توانند نامحدود استفاده كنند. و فقط به هنگام منقضي شدن لايسنس اشان نياز به تمديد خواهند داشت.

نكته دو:

نسخه جديد vBulletin نسخه 4 (classic) به محض انتشار عمومي در بخش اعضا قرار خواهد گرفت و
كاربراني كه لايسنس فعال owned دارند مي توانند دانلود و نصب كنند.

منبع: http://www.iranexplorer.net/forum/f54/t6703.html

باید خدمت شما عرض کنم که اگر سعی بر راهنمائی کاربران سایت و ایرانی دارید لطفآ اطلاعات غلط در اختیار انان نگذارید :

اشتباهات اخبار شما که 100% هم از سایت رسمی ویبولتین نیست :

1- (قيمت نسخه هاي قبلي يعني 3.8 و غيره 180 دلار و با عنوان Owned فروخته مي شد)
اگر به سایت vbulletin.com مراجعه شود خواهید دید اصلآ امکان خرید لایسنس نسخه دیگر وجود ندارد. شما این نسخه رو از کجا می خرید؟

2-
طبق اخرین اطلاع رسانی که شخصآ در بیشتر سایت های فارسی انجام دادم همچنین مدیریت سایت vbskin اعلام شده است که خرید نخسه Suite برای خرید جدید در ایران تحریم شده: پس شما اگر خرید می کنید حق طرف پرداخت کننده را ضایع می کنید چون پنل ایشون بسته خواهد شد.

3-

جمله اول شما نیاز به تصصیح داد : لایسنس های فعال تا قبل از مهلت اتمام اجازه استفاده از نسخه 4 معمولی دارند پس از اتمام برای استفاده از نسخه 4 باید حتمآ لایسنس نسخه 4 معمولی یا حرفه ای را ابدیت کنند.

جمله سوم : قیمت 130 دلار مربوط به پیش فروش بود که 1 ماه پیش پایان یافت و الان تمدید برای لایسنس های فعال به نسخه 4 معمولی به قیمت 175 دلار و به نسخه 4 Suite به قیمت 160 دلار انجام می شود.

4 -

این پاراگراف که به کل غلط است برای لایسنس های قدیمی نسخه 3 شرایط ابدیت به نسخه 4 معمولی و حرفه ای وجود دارد بدون تحریم.

خرید برای لایسنس های یک ساله فعال :

ابدیت به نسخه 4 معمولی : 195$
ابدیت به نسخه 4 حرفه ای : 235$

پس همکاران گرامی که از اخبار صحیح اطلاعی ندارند خود را مجبور به ارسال مطالب غلط و اقدام به سر در گمی کاربران نکنند.

منابع بنده برای همه مطالب ذکر شده :

http://www.farsivb.com/forum/showthread.php?p=111

آپگرید از نسخه 3.8 به 4 امکان پذیر هست؟ چون من یه فروم دارم به زبان انگلیسی و قصد دارم با ip غیر ایرانی اقدام به خرید کنم.

Farsivb

Member
آپگرید از نسخه 3.8 به 4 امکان پذیر هست؟ چون من یه فروم دارم به زبان انگلیسی و قصد دارم با ip غیر ایرانی اقدام به خرید کنم.

دوست عزیز چندین بار در تاپیک های متعدد ذکر کرده ام اگر لایسنس قدیمی دارید نسخه 3 بدون ترس ابدیت کنید این کار انچام پذیر است.

وای اگر تازه قصد خرید لایسنس نسخه 4 حرفه ای دارید باید بگم این کار ریسک داره و پای خود شماست. ما هم خرید رو انجام می دیم ولی ادامه کار با خود مشتری است.

IranPardakht

Well-Known Member
باید خدمت شما عرض کنم که اگر سعی بر راهنمائی کاربران سایت و ایرانی دارید لطفآ اطلاعات غلط در اختیار انان نگذارید :

اشتباهات اخبار شما که 100% هم از سایت رسمی ویبولتین نیست :

1- (قيمت نسخه هاي قبلي يعني 3.8 و غيره 180 دلار و با عنوان Owned فروخته مي شد)
اگر به سایت vbulletin.com مراجعه شود خواهید دید اصلآ امکان خرید لایسنس نسخه دیگر وجود ندارد. شما این نسخه رو از کجا می خرید؟

2-
طبق اخرین اطلاع رسانی که شخصآ در بیشتر سایت های فارسی انجام دادم همچنین مدیریت سایت vbskin اعلام شده است که خرید نخسه Suite برای خرید جدید در ایران تحریم شده: پس شما اگر خرید می کنید حق طرف پرداخت کننده را ضایع می کنید چون پنل ایشون بسته خواهد شد.

3-

جمله اول شما نیاز به تصصیح داد : لایسنس های فعال تا قبل از مهلت اتمام اجازه استفاده از نسخه 4 معمولی دارند پس از اتمام برای استفاده از نسخه 4 باید حتمآ لایسنس نسخه 4 معمولی یا حرفه ای را ابدیت کنند.

جمله سوم : قیمت 130 دلار مربوط به پیش فروش بود که 1 ماه پیش پایان یافت و الان تمدید برای لایسنس های فعال به نسخه 4 معمولی به قیمت 175 دلار و به نسخه 4 Suite به قیمت 160 دلار انجام می شود.

4 -

این پاراگراف که به کل غلط است برای لایسنس های قدیمی نسخه 3 شرایط ابدیت به نسخه 4 معمولی و حرفه ای وجود دارد بدون تحریم.

خرید برای لایسنس های یک ساله فعال :

ابدیت به نسخه 4 معمولی : 195$
ابدیت به نسخه 4 حرفه ای : 235$

پس همکاران گرامی که از اخبار صحیح اطلاعی ندارند خود را مجبور به ارسال مطالب غلط و اقدام به سر در گمی کاربران نکنند.

منابع بنده برای همه مطالب ذکر شده :

http://www.farsivb.com/forum/showthread.php?p=111

1. نوشتم "فروخته میشد" یعنی دیگه فروخته نمیشه....

2. مسوولیتش با مشتریه و وضعیت تحریم به مشتری اعلام شده، دیگه اون میخواد خرید انجام بشه، شما مشکلی داری؟

3. این که مشخصه! وقتی فعاله لایسنس یعنی رایگان، وقتی Expire بشه برای دریافت نسخه جدید باید پول بده.

4. کسی که لایسنس یکساله داشته، شرایط تمدیدش مثل کسی هست که اصلا لایسنس نداره! و مثل فرد عادی 195 یا 235 هزینه میکنه! پس بازم همون میشه که من نوشتم. یعنی نمیتونه "یکسال دیگه" تمدید کنه.

موفق باشی...... :oops: :cool: :green:

آخرین ویرایش:

sparksun

Member

2. مسوولیتش با مشتریه و وضعیت تحریم به مشتری اعلام شده، دیگه اون میخواد خرید انجام بشه، شما مشکلی داری؟

3. این که مشخصه! وقتی فعاله لایسنس یعنی رایگان، وقتی expire بشه برای دریافت نسخه جدید باید پول بده.

4. کسی که لایسنس یکساله داشته، شرایط تمدیدش مثل کسی هست که اصلا لایسنس نداره! و مثل فرد عادی 195 یا 235 هزینه میکنه! پس بازم همون میشه که من نوشتم. یعنی نمیتونه "یکسال دیگه" تمدید کنه.

میشه در خصوص شماره 2 یعنی وضعیت تحریمی که به مشتری اعلام کردید شما خودتان یک توضیحی بدید
یه سوال دیگر ، یعنی الان لایس وی بی تحریم شده برای ایران یا نه

ممنون میشم به این دو سوال من جواب بدید

Farsivb

Member

3. این که مشخصه! وقتی فعاله لایسنس یعنی رایگان، وقتی Expire بشه برای دریافت نسخه جدید باید پول بده.

بابت شماره 1 قبول دارم من متوجه نشدم.

بابت شماره 2 میشه توضیح بدید این وضعیت رو شما کجای این تاپیک توضیح دادید من که چیزی نمی بینم!:neutral:

در مورد گزینه 3 متوجه منظور من نشدید اینکه توضحات شما کم و کاست داره و اینکه مشتری در صورت داشتن لایسنس فعال الان از 4 معمولی می تونه استفاده کنه و اگر نصب کرد باید حتما پس از پایان لاینسس 3 حتمآ بابت استفاده از 4 لایسنس خودش رو به 4 معمولی ارتقاء بده. مورد دیگر قیمت اشتباه شماست که مشخصه از اطلاعات تاپیک قبلی من برداشت کرده اید نه از تحقیقات خودتون. قیمت 139$ مربوطه به 2 فرصت 15 روزه پیش فروش نسخه 4 بود ان هم برای نسخه Suite نه معمولی یا همان Classic که ذکر کرده اید. پس اگر تاپیک می زنید کاربر رو می پیچونید سعی نکنید امثال من رو دور بزنی چون من از تمامی شرایط و قیمت ها اگاه هستم و خرید های لایسنس نسخه 4 رو هم انجام دادم.:green:

بابت شماره 4 هم باز هم چیزی رو واسه مشتری مشخص نکرید. قمیت تمدید برای لایسنس های فعال و غیر فعال یکساله یه تعرفه داره واسه دائم یه طرفه دیگه که باز هم شما برای یکساله اصلآ صحیح توضیح ندادید و این مشتری را دچار سردرگمی برای پرداخت هزینه می کنه:cool:

Farsivb

Member

جدیدترین ارسال ها

بالا