Non-Designers Design Book

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این هم یه کتاب آموزشی خیلی خوب برای کسایی که میخوان صفحه ارایی رو یاد بگیرن. البته به درد کسایی میخوره که زبان انگلیسیشون خوب باشه. نویسندش هم آقای روبن ویلیامز هست که یکی از مشهورترین گرافیستها و مربیان آموزشیه و کتابای خیلی زیادی هم داره.

من که دانلودش کردم و بنظرم خیلی خوب بود. حجمش هم زیاد نیست (حدودا 35 مگابایت)

T0_-1_1646020.jpg

لینکهای دانلود:
http://rapidshare.de/files/35337421/Non-DesignersDesignBook.part1.rar
http://rapidshare.de/files/35337422/Non-DesignersDesignBook.part2.rar
http://rapidshare.de/files/35337423/Non-DesignersDesignBook.part3.rar

P.A.Y.T.O.N

Active Member
دمت 20
مطمعنی اینگیلیسیه؟؟؟

به نظر میاد زبون مادری باشه!!!
روسی چیزی...

GFX Master

نه بابا خودم دانلودش کردم خیلی کامل و خوب توضیح داده. درباره همه چیز گفته. انگلیسیم هست منتها طراحی جلدش میخواد همین موضوع صفحه ارایی و یجورایی هم تایپوگرافی رو نشون بده.

پ.ن:
بابا این رابن ویلیام یکی از بهتریناست! من که چند نمونه از کتاباشو دارم!

album

Member
این راپید رو اعصاب آدم راه میره
cry2.gif
باز من یه چیزی پیدا کردم که خوشم میاد تو راپید آپ شده
cry2.gif
حالا باید بشینیم موش بدونوییم برای لینک پرمیوم
cry2.gif
مرسی سارا جان
atom.gif

P.A.Y.T.O.N

Active Member
یعنی همه بچه هایی که با رپیدشر کار می کنن یه اکانت پرمیوم دارن؟؟؟
با ایگولدم میشه خرید یا فقط پی پال قبول می کنه ؟؟؟
یه کوچولو راهنمایی می کنید؟

S.H.R.M.K

Well-Known Member
یعنی همه بچه هایی که با رپیدشر کار می کنن یه اکانت پرمیوم دارن؟؟؟
با ایگولدم میشه خرید یا فقط پی پال قبول می کنه ؟؟؟
یه کوچولو راهنمایی می کنید؟

نه همه که ندارن و میشه به صورت مجانی هم دانلود کرد ولی با دردسر.
در مورد خریدش هم تو سایتش توضیحاتی داده من دقیقا نمیدونم چون ازش خرید نکردم.

سلام .... من پارت 1 رو دانلود کردم اما پارت 2و 3 وقتش تموم شده ... هر کی می تونه آپلود کنه .... ممنون می شم

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام .... من پارت 1 رو دانلود کردم اما پارت 2و 3 وقتش تموم شده ... هر کی می تونه آپلود کنه .... ممنون می شم

دوست عزیز لینکا سالمن شما چون با Free دانلود میکنید باید تقریبا 1 ساعت صبر کنی تا بتونی لینک بعدی رو دانلود کنی.

S.H.R.M.K

Well-Known Member
بیشتر از 1 ساعتم داره؟؟؟

بستگی داره به حجمی که دانلود میکنی.

قبلا اینطوری بود که تا 10 مگ رو 2 تا فایل رو میتونستی پشت هم دانلود کنی بعد از اون باید 45 دقیقه صبر میکردی تا دوباره بتونی دانلود کنی برای فایل های بیشتر از 10 مگ هم بعد از دانلود هر فایل باید 1 ساعت صبر میکردی و فایل های کمتر از 1 مگ رو هر چند تا که میخواستی میتونستی دانلود کنی(البته با هم نمیشه ).
ولی الان شرایط رو یکم سخت تر کرده ،بستگی به شرایط سرورشون هم داره اگه خیلی بار سرور زیاد باشه زمان زیادتری باید صبر کرد.

راستی اسمت امیر بود دیگه؟ یک جا دیگه گفتم امیر نمیدونم درست گفتم یا نه فکر کنم خودت گفته بودی.

GFX Master

بچه هایی که adsl دارن به نظر من باید حتما اکانت رپیدشیر هم بگیرن. قیمتشم که خوبه دیگه. 9000 تومن برای یکماه!

rapidshare.ir

GFX Master

من یه اشتباهی کردم از یه بنده خدایی گرفتم که بهم گرون داد!! من 13500 گرفتم ولی از ماه بعد اگه بخوام بگیرم از این سایت میگیرم. چون هیچ سودی نمیکشه رو مبلغ و عینا یورو رو به ریال چنج میکنه و قیمت واقعی رو میگه. اما اینی که من ازش گرفتم یه سودی هم گرفت!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آها خوب میگم این سایته مورد اطمینان هست؟
چرا هر ماه میخری؟پریمیوم پوینتت رو زیاد کن و اکانت مجانی بگیر.من الان 7-8 ماه هست که دارم مجانی از اکانت پریمیوم استفاده میکنم البته شانسی اینطوری شد.

P.A.Y.T.O.N

Active Member
بستگی داره به حجمی که دانلود میکنی.
.

راستی اسمت امیر بود دیگه؟ یک جا دیگه گفتم امیر نمیدونم درست گفتم یا نه فکر کنم خودت گفته بودی.

نه جیگر امیر نیست.... :wink:
راستی چه طوری میشه تبدیل به یه اکانت مجانی بشه؟؟ باید فایل زیاد آپ کنی یا زیاد بگیری؟؟؟

GFX Master

لطفا این بحث رو تو پ.خ دنبال کنید. ممنون میشم.

سلام .... دانلود کردم .... واقعا عالی بود ... اگه باز هم کتابایی شبیه این سراغ دارید معرفی کنید ....
بازم ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا