99% - فیلم کوتاه

با سلام به همه

99%
فیلم کوتاه 3،4 دقیقه ای
زمان ساخت حدودا آبان 1386
مکان شهریار تهران
موضوع فیلم پلیسی که قبل از وقوع ، حادثه رو میبینه و جلوگیری میکنه

احتمالا تکه ای از فیلم رو بچه ها تو آخرین کلیپ نمونه من دیدن ولی دیدن کامل فیلم خالی از لطف نیست
میتونید لینک فیلم رو از سایت خودم و یا آدرس زیر پیدا کنید

4SharedLink

منتظرم نظر بدید

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
اول خسه نباشی بهت میگم چون اینکارا زحمت زیادی می خواد ../

ولی سعید جان اگر از یه ایده ی دیگه ایی استفاده میکردی بهتر بود خوب مورف نشدن ...

قسمت تصادف رو خوب کار کردی ..

امیدوارم کار جدیدت به مراتب بهتر از این باشه حتما هست ../

موفق باشی

SAEED@R

Member
آخه كي 300 ثانيه صبر مي‌كنه كه دانلود بشه ؟؟ !!! يه جا با لينك مستقبم آپ ميكردي خب:-?
* من 300 ثانيه رو هم صبريدم ولي دانلود نشد:)

ممنون ام جی عزیز بله سویچ شدنشون به دلیل اینه که من کارگردانی تازه دارم میخونم اونموقه از سر وا شد :wink:

حسین جان تشکر میکنم و فک میکنم مورف شدنش منظورتون همون سویچیه که ام جی هم اشاره کردن ؛ دیگه به بزرگیتون ببخشید ایشالا ایده های بعدی کارگردانیمو سعی میکنم بهتر کنم

قربانت سعید همش 7 مگاس بعدشم 300 ثانیه میشه 5 دقیقه ! احتمالا 300 دقیقه بوده :green: ولی باز ارزش داره ها ! خود دانی

بهنام جان از شما هم سپاسگزارم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام سعید جان.
کار زیبایی شده. من همون قبلنا دیدودمش اما کیفیت پایین و کوتاهش بود.
اما بازم کیفیت خوبش و کاملش رو هم باز دیدم.
کار زیبایی شده. فکر کنم اگه الان بخوای یه چیزی تو مایه های این بسازی کارت خیلی خیلی بهتر بشه :green:
اما ما در حد همینم بتونیم بزنیم هنر کردیم :green:
موفق باشی و سربلند :rose:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

سعید جون لینکش خرابه:
The file link that you requested is not valid.

التماس دعا
یا علی

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

این دومین باره دارم این پستو می نویسم.
بالاخره تونستم دانلودش کنم.

از ایدش خیلی خوشم اومد ... حتی می تونم بگم غافلگیر شدم.
تصادف اول و دوم (همون خودروی در حال قِل خوردن) خیلی خوب از آب دراومده ... ولی آخریه عین یه توپ لاستیکیه که روی سرامیک بالا و پایین می پره. ولی ورود ماشین آخر خیلی خوب و به موقع بود.
ایرادایی که دوستان گفتن هم وارده.
بازی ها خیلی تعریف نداشت. به خصوص راننده که سعی می کنه خطرناک بودن رانندگی شو با کلام نشون بده. در صورتی که توی تصویر، خطری دیده نمی شه.

یه چیزی رو درست متوجه نشدم:
اوایل فیلم، اونجایی که نمایی از داخل خودرو می بینیم، یه هاله ای لبهء پنجرهء جلویی و اشیاء روبرو می بینم که متوجه نمی شم واسه چیه.
کروماکی که نیست ... نمای بیرونی ساچوره شده بوده؟ یعنی سوخته بوده و بعداً درستش کردی؟

این کارو به هر کدوم از دوستام نشون دادن خیلی خوششون اومد.
اگه بتونی کاملش کنی شاهکار می شه.

منتظر کارای بعدیت هستیم.
موفق باشی.

التماس دعا
یا علی

ممنون از توجه خاصی که به همه صحنه ها کردی و خوشحالم از اینکه میبینم دانلودش ارزش داشته
درباره ایرادات کاملا درست میگی و البته همه بچه ها که نظراتشونو گفتن سعی میکنم تو کارای بعدی بیشتر دقت کنم
درباره حاله لبه تو صحنه داخل ماشین فیلم ضد نور شده بود یعنی تو تاریک بودو بیرون روشن که متناسب شد و چون کروماکی نبود جدا کردنشون سخت بود برا 3 سال پیش البته ، تازه بیرون باید حرارت میدادیم که گرم بشه
بالاخره کار اول بودو ... با مشکلات زیاد ؛ ایده ها و اجراهای بهتری در نظر دارم برا اجرا که امیدوارم نظر شما مشکل پسندا رو جلب کنه :wink:

mehrdad_hellboy دوباره امتحان کن مشکلی نداره ها بقیه بدون مشکل دانلود میکنن :rose:
black.dragon ممنون :wink:

SPD

Member
خیلی کار قشنگی شده ، به نظر منم الان بخواهی بزنی مطمئنن شاید ایراد های جزیی که دوستان گفتن تو این کارت نداشته باشی و در کل کار عالی بزنی..

خیلی قشنگ بود .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خوب من این قبلاً هم دیدم بودم و نظر داده بودم تو یاهو چون کار قدیمی نمیشه نظر داد چون دیگه خود ادم که چند بار میبینه به نقاط ضعفش پی می بره :rose:

ممنون spd امیدوارم کارای بعدیم بهتر باشه

آقای شیرانی باز ممنون که سر زدین

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام
اول تبریک سال نو و بعدم عذرخواه که دیر دارم بخاطر کارت تبریک میگم
خدمت مقدس بودیم و تازه وقت شد به سایت سر بزنم:sad:
درک کنین لطفا:)
ایده جالبی داشتی ، قشنگ بود
فقط ریزه کاریاش یه خورده کم بود که انشاالله تو کارای بعدی درست میشه
جالبترین صحنشم همونجور که خیلی از دوستان گفتن صحنه تصادفش بود که مشخصه براش بیشتر وقت گذاشتی
خلاصه که آقا سعید انشاالله همیشه نو گرا باشی
موفق باشی :rose::oops:
یا علی مدد

جدیدترین ارسال ها

بالا