99% - فیلم کوتاه

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام سعید جان
کار خیلی خوبی بود .
ایده قشنگ بود
VFX خیلی خوب بود .
تدوین خوب نبود ولی حتما کار قدیمی بوده و الان خیلی تجربه های بیشتری داری ..

در کل خوب بود .

موفق باشی سعید جان :rose:

jangaleshab7770
ایشالا زودتر خدمتت تموم شه عزیزم :green:
بله مشکلات کار زیاد بود و با توجه به زمان ساخت که کلا با فیلمبرداریو جلوه ها یک هفته بود فکر میکنم برا شورو بد نبود :-?
ممنون از دعات ، تو هم همینطور

hosein0251
حسین درباره تدوین درست میگی آخه من نه کارگردانم نه تدوینگر :green: دیگه مجبور بودیم ببندیمش اونموقع ، ایشالا کارای بعدی هم تدوینگر جدا و هم کارگردانی حرفه ای خواهیم داشت ؛ امیدوارم !

Hitchcock

Member
:rose: :rose: :rose:
آقا همونطور كه بچه ها گفتن ايده خيلي قشنگ بود و بعضي جاها قاب هاي خيلي خوبي داشتي.
ولي بزرگترين مشكلم اين بود كه اگه داستانشو نمي گفتي،‌ نمي فهميدم چي به چيه!!
و همونطور كه گفتن بازيا و تصادف دوم تعريفي نداشت. هر چقدر تصادف اولت خيلي باحال بود.
تيتراژ اول و آخر فيلم عالي بود.
موفق باشي.

:rose: :rose: :rose:
آقا همونطور كه بچه ها گفتن ايده خيلي قشنگ بود و بعضي جاها قاب هاي خيلي خوبي داشتي.
ولي بزرگترين مشكلم اين بود كه اگه داستانشو نمي گفتي،‌ نمي فهميدم چي به چيه!!
و همونطور كه گفتن بازيا و تصادف دوم تعريفي نداشت. هر چقدر تصادف اولت خيلي باحال بود.
تيتراژ اول و آخر فيلم عالي بود.
موفق باشي.

درباره اینکه اگه داستانو نمیگفتم نمیدونم شاید ولی کسایی که بدون توضیح دیدن داستانو فهمیدا بیشترشون ، ولی اگه قلت خوردن دوم نبود فک نمیکنم میشد تعریف کرد که پلیسه که این حادثه رو میبینه یعنی قلت دوم تاکید به این قضیه بود

ممنون که نگاه کردی و نظر دادی ، مشکل این کار زیاد بود دوستان هم اشاره کردن ایشالا برا کارای بعدی حتما اعمال میشه :rose:

Hitchcock

Member
درباره اینکه اگه داستانو نمیگفتم نمیدونم شاید ولی کسایی که بدون توضیح دیدن داستانو فهمیدا بیشترشون ، ولی اگه قلت خوردن دوم نبود فک نمیکنم میشد تعریف کرد که پلیسه که این حادثه رو میبینه یعنی قلت دوم تاکید به این قضیه بود
آره.آخر فیلم همه میفهمن داستانو. اما اینکه در طول فیلم هم داستان خوب تعریف بشه مهمه.
تصادف دوم هم از نظر اجرا به نظرم ایراد داشت...و الا جاش تو آخر فیلم عالیه.
منتظر کارای بعدیت هستم.:cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا