300 مگابایت فضای وب cPanel رایگان

sabasoft

Member
بحث خارج از نوبت

با سلام و خسته نباشید

بچه ها راستی فهمیدید سایت www.parsehgig.com آبرو ریزی کرد؟

چند روز بود که دامینش اکسپایر شده بود :lol: :eek: :D :cry:

والا زشته!!

همین...

parsgibit

Member
با سلام و خسته نباشید

بچه ها راستی فهمیدید سایت www.parsehgig.com آبرو ریزی کرد؟

چند روز بود که دامینش اکسپایر شده بود :lol: :eek: :D :cry:

والا زشته!!

همین...
با توجه به مشغله كاري جناب ميرقاسمي ، من فكر نمي كنم كه مهم باشه اين مسئله البته ...
اين سرويس ها رايگانه ، شما هم هيچ هزينه اي بابتش پرداخت نكردين . پس فكر نمي كنم انتظار خاصي هم داشته باشيد :) !
همين كه فعلا اين سرويس بدون تبليغه و از امنيت خوبي هم برخورداره خودش كلي حرفه !

----
مديريت گيگفا !
كنترل پنل هاست هاي رايگان شما كه از .... ميگيريد ، سي پنل ايكس نيست . درست مي گم كه ؟!

GiGFa

Member
با توجه به مشغله كاري جناب ميرقاسمي ، من فكر نمي كنم كه مهم باشه اين مسئله البته ...
اين سرويس ها رايگانه ، شما هم هيچ هزينه اي بابتش پرداخت نكردين . پس فكر نمي كنم انتظار خاصي هم داشته باشيد :) !
همين كه فعلا اين سرويس بدون تبليغه و از امنيت خوبي هم برخورداره خودش كلي حرفه !

----
مديريت گيگفا !
كنترل پنل هاست هاي رايگان شما كه از .... ميگيريد ، سي پنل ايكس نيست . درست مي گم كه ؟!

ما که نفهمیدیم، این مشکل ریست شدن سرورهای پارسه رفع شد یا نه!
در ضمن
مدیریت سایت گیگفا، من نیستم، فقط انجمنهاش دست من هست، اونم اونجا مدیر انجمن هستم.
ولی
گیگفا هم امنیتش بیشتره و هم سرعت هاش، تبلیغ هم که نداره،
این Panel گیگفا دست ساخته ای از cPanel x3 هست که تنظیم شده باسه نمایش بهتر تبلیغات در قسمت های مختلف هاست رایگان.

قصد داریم در صورتی که امکان تبدیل تومان به دلار در ایران ممکن بشه،
پلن های 5 گیگابایتی cPanel x3 v11 رو با قیمت 5 هزار تومن در ماه (60 تومن سالانه) بدهیم
پلن 100 گیگابایتی 10 هزارتومن ماهانه و 100 هزار تومن سالانه!
سرور های طرح پولی هم 8 هسته ای هستند.

sabasoft

Member
من یه چیزی راه انداختم توش

Upload Center 1.7
http://my1zarb.gigfa.com/

و این رو هم می دونم که شاید به ماه برسه ولی به سال نرسیده ----- شتر دیدی ندیدی میشه

موفق باشید

من سایتی را طراحی کردم ولی هزینه ی خرید فضای هاتنست را ندارم نمیشه این سایت رامجانی انتشار دهم
متشکرم اگه میشه جواب را به [email protected] بفرستید:razz:

GiGFa

Member
من سایتی را طراحی کردم ولی هزینه ی خرید فضای هاتنست را ندارم نمیشه این سایت رامجانی انتشار دهم
متشکرم اگه میشه جواب را به [email protected] بفرستید:razz:

گیگفا ، هاست رایگان در اختیار شما می گذارد : ( پشتیبانی از php ، htm , html , MySQL Database و بدون تبلیغات در سایت شما ، پشتیبانی از کاربران در انجمن های سایت)

سلام آقا مجيد وتمام كاربران اگه ميششه هاست مجاني (همون 10مگي كه برام ميل زدي) به من بدي متشكرم جواب يادتون نره
[email protected]

سلام آقا مجيد وتمام كاربران اگه ميششه هاست مجاني (همون 10مگي كه برام ميل زدي) به من بدي متشكرم جواب يادتون نره
[email protected]
در ضمن نحوه ي كار با آن را برام بفرست

گیگفا ، هاست رایگان در اختیار شما می گذارد : ( پشتیبانی از php ، htm , html , MySQL Database و بدون تبلیغات در سایت شما ، پشتیبانی از کاربران در انجمن های سایت)
متشكرم من در گيگفا چگونه هاست مجاني بگيرم اگه ميشه برام بفرستين چگونه كار كنم

[email protected]

:razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا