2 مشکل با فلش

amirrayaneh

Member
با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز
من در تهیه پروژم به 2 تا مشکل برخوردم که ممنون میشه کمک کنید آخه خیلی حیاتیه
1- چجوری میشه روشه فایل فلش ماسک قرار داد یعنی مثلا وقتی من یه عکس که مانند دایره است را روی فلش قرار میدم کل عکس یعنی مستطیل مانند روی فلش گرفته میشه(امیدوارم قابل فهم باشه)
2- یه فایل فلش دارم که حاوی موزیک زمینه است چجوری صداش را قطع کنم؟
با تشکر

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کلاً شئ فلش و بعضی از اشیاء دیگه در mmb اگه یه شئ مثلاً دایره رو روی اونها قرار بدید، یک کادر مربع شکل روی اونها ایجاد میشه و این از محدودیت های این اشیاء در mmb هست

من گزینه ای برای قطع صدای یک فایل فلش در mmb ندیدم و فکر هم نمیکنم همچین امکانی وجود داشته باشه

ضمن اینکه لطف کنید و برای تاپیک هاتون از عناوین گویا و مناسب استفاده کنید.
اخطار دریافت کردید.

موفق باشید

amirrayaneh

Member
با تشکر اما بلاخره باید راهی برای قطع صدای فایل فلاش وجود داشته باشد لطفا کمک کنید
خیلی گیر این مسئله هستم
همه پروژه آمادست اما این فایل مشکل ساز شده
با تشکر:rose:

Member
البته که یه راه وجود داره
شما یه چک کننده در داخل فلش بذارید که در یه بازه زمانی یک variable رو از داخل ام ام بی چک کنه اگه مقدارش عوض شد موزیک رو قطع کنه و حالا کافیه شما اون مقدار رو در ام ام بی تغییر بدید
امیدوارم متوجه شده باشید چون حسشو ندارم نمونه بسازم

splinter cell

Well-Known Member
با نر م افزار sothink swf quicker
شما میتونی به سادگی صدا رو از هر نوع فلش هذف کنی

به قول خودت

اه نـــــــــــــــــــــــــــــه بابا؟!! ;-)

بنظر میاد ایشون میخواد از داخل بیلدر به فلش دستور بده که بکگراند موزیک فلش متوقف بشه! نه اینکه چطوری میشه صدا رو از داخل سورس فایل فلش حذف کرد.چون فکر کنم ایشون میدونه که این طور سئوالها رو در انجمن فلش باید مطرح کرد.
حالا شما هم در این مورد اگر ترفندی بلدی یاعلی!!

Member
من که ترفندشو گفتم حالا اگه خواستید کامل توضیح بدید میخوایید چیکار کنید تا کامل توضیح بدم چیکار باید بکنید

جدیدترین ارسال ها

بالا