■ معرفی و درخواست پلاگین ■

Saeid Taheri

Active Member
keshti گفت:
آقا من این سوئیفت رو نتونستم دانلود کنم .
چه جوری باید دانلود کنم
خیلی لازمش دارم

Here Erain Swift 3D Plugin For 3D max 8​

Swift 3D plug-ins allow 3ds max and LightWave 3D users to render their 3D scenes as high-quality, low-bandwidth vector or raster Flash animations viewable by more than 97% of the entire Web audience. Powered by the industry-leading RAViX 4 vector rendering technology, Swift 3D plug-ins offer superior integration with Flash and unrivaled vector output. From cartoon to full gradient shading, Swift 3D plug-ins are certain to produce the style you need for your next Flash or print project. Additional export formats include Adobe Illustrator, EPS, SVG and Toon Boom’s PNT format.

کد:
http://www.filehd.com/1/102692982/files/a-sdm14.rar

Saeid Taheri

Active Member
Ali.Kheradmand گفت:
سلام . من 2 تا پلاگ این می خواستم .
afterburn
brazil
جون هر کی دوست دارین نسخه ی دمو معرفی نکنید . لطفا اگر به لینکی مطمعنید بذاریدش . اگر هم پلاگ این real flow رو پیدا کردید لطفا لینکشو بذارید .

Brazil 1.2.58​

کد:
http://rapidshare.de/files/6403844/Brazil_RS_1258.rar.html

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام بچه ها
دو تا سوال دارم اول اینکه آخرین ورژن Brazil و Vray برای مکس 6 یا 7 چیه؟
دوم اینکه من یه Brazil از یکی از همین آدرسهایی که توی فروم بود دانلود کردو اوا وقت باز کردنش با Winrarپسورد میخواد چه باید کرد؟
ممنون

Digimation SandBlaster

دوستان عزیز اینکاره باز
کسی پلاگین
digimation SandBlaster foe max7.0
را داره یا آدرسی جهت دانلود آن
از همکاری شما بسیار تشکر میکنم

roonin

New Member
سلام دوستان من خیلی وقت 3d کار می کنم ولی هنوز اسم plginha و کاراشونو نمیدونم میسه یه راهنمایی جامع بکنین منون میشم

3dworld

New Member
agha man har cheghadr donbal brazil megardam nest va bachehae ke link download desho medan download nemeshe albate man brazil 1.2.21 download kardam va faghat 1 extradare va1 plugin poshe chetor nasmeshe kalafe shodam

danial_st

New Member
این پلاگین رو تا به حال کامل پیدا نکردم

من دنبال پلاگینی به نام
Body Studio for Max
هستم که محیط
poser
را در مکس باز میکند و احت قابل کار کردن با کاراکترها هست
البته من این پلاگین را گرفتم اما چون کرک ندارد کار نمیکند

ممنون

سلام
یک پلاگین موتور فیزیکی برای مکس می خواستم (از رآکتور خوشم نمی یاد!!)

امین تری دی

Active Member
کسی پلاگین Blaster Code رو داره
این پلاگین کار خورد شدن اجسامی مثل شیشه رو به صورت دینامیکی انجام میده
همچنین ترک خوردن اجسام رو انجام میده
اگه کسی این پلاگین رو داره بده ماهم فیض ببریم

mamad_3d

New Member
برای این کار پس از به وجود آوردن کارکتر توسط کارکتر استدیو گزینه file رو از toolbar یا نوار بالیی مکس انتخاب میکنید بعد گزینه export را انتخاب میکنی بعد فایل با پسوند ّFBXرا انتخاب میکنی و ان را EXPORT میکنی

mamad_3d

New Member
roonin گفت:
سلام دوستان من خیلی وقت 3d کار می کنم ولی هنوز اسم plginha و کاراشونو نمیدونم میسه یه راهنمایی جامع بکنین منون میشم
من فکر نکنم شما خیلی وقته که 3D کار میکنید اگر نه میدونستید پلاگین ها به چه دردی میخورند برای مثال کار 2 تاشونو برای شما میگم CHARECTER STUDIO و AFTERBURNاین 2 نمونه عادی پلاگین هستند ازBONE,IK در مکس شروع میکنم شما میدونی که اگر بخواهید یک اسکلت آدم رو با BONE بسازی بعد به اون IK بدین وHELPERS از این چیزها خیلی طول می کشه و بعد بخواهی به اون SKIN بدی و اونو متحرک کنی واقعا دشوار و طولانی ولی برای مثال اگر بخواهی از CHARECTER STUDIOکه از ورژن 6 به اونور جز CD 3 مکس شده استفاده کنی به راحتی میتونی از اسکلت آماده اون استفاده کنی و نه نیازی به SKIN داری نه به IK وHELPER وبه راحتی و با دادن MESH به استخوان اماده از آن استفاده کنی یا مثلا برای ساخت آتشی که از عقب موشک یا دودی که از عقب هواپیما بیرون می یاد از پلاگین AFTERBURN استفاده کنی یا خیلی پلاگین های دیگه......................

ehsan_3dmax

Active Member
danial_st گفت:
من دنبال پلاگینی به نام
Body Studio for Max
هستم که محیط
poser
را در مکس باز میکند و احت قابل کار کردن با کاراکترها هست
البته من این پلاگین را گرفتم اما چون کرک ندارد کار نمیکند

ممنون

salam
be jaie Body Studio az in estefade kon. kheili behtare