■ معرفی و درخواست پلاگین ■

Sherlock_Holmes

Active Member
3 ساعت طول كشيد تا Brazil رو دانلود كردم حالا فايل زيپش پسورد ميخواد!!!! اين پسورد مال چيه اگه لينك آزاده؟ لطف كنيد اگه لينكي ميدين بچه ها پسوردش رو هم اگه دارين بذارين ممنون...
موضوع ديگه اينكه استدعا ميكنم فينگليش ننويسيد! آقاي طاهري لطفا يه فكري واسه اين مساله بكنين! واقعا فينگليش نوشتن زشت و بچه گانست اونم توي فروم. آخه اينجا كه چت نميكنيم. كي وقت داره 10 خط فينگليش بخونه؟
ممنونم...

massiha

New Member
کسی از دوستان لینک دانلود hairfx برای مکس 7 رو داره؟.البته برای 7 باشه چون hairfx نسخه مکس 6 تو مکس 7 کار نمی کنه.حتی سایت turbo squid یه update patch برای ارتقای hairfx از مکس 6 به 7 گذاشته که اگه لینک دانلود همین فایل رو هم بدین ممنون می شم.

keshti

Member
Swift 3d Max

من یه چند وقتیه که دارم دنبال پلاگین swift 3d max می گردم ولی یه لینک مستقیم برای دانلود پیدا نکردم
هر کی داره لطفا کمک کنه که دارم دیوونه می شم (خیلی فوریه)
ممنون...

keshti

Member
Saeid_Taheri گفت:
Swift3DMAX v3.00.132 [3dsmax Plugin]

پلاگین سویفت برای مکس !

کد:
http://rapidshare.de/files/1193460/S3DM300132.rar.html

Pass:

W/KMlkIU2HgTAOjjOHUA12*
آقا من این سوئیفت رو نتونستم دانلود کنم .
چه جوری باید دانلود کنم
خیلی لازمش دارم

Saeid Taheri

Active Member
لینک کار میکنه دوست عزیز ، به لینک مورد نظر برید ، سپس اگر اکانت Perimum ندارید ، بر روی Free کلیک کنید ، در صفحه بعد بعد از 60 ثانیه لینک دانلود به شما داده میشه.

emadmax

Well-Known Member
parsa_2005 گفت:
اینی که میخام معرفی کنم یه نرم افزار کاملا حرفه ای و قدرتمند در ساخت texture که میتونید از لینک زیر دانلود کنید:

http://www.download.com/Texture-Maker/3000-2192_4-10324269.html?tag=lst-0-1

سلام...
این نرم افزار واقعا جالبی بود ....ام حیف وصد حیف که کرک نداره..........!!!:cry:
میتونی لطف کنی کرک اونو هم بزاری تا همه از این برنامه زیبا که معرفی کردی استفاده ببرن .....ممنون:D

parsa_2005

Member
دنبال کرکش هستم به آنی که پیدا شد لینکشو میزارم.

البته اینجوی تنها مشکلی که داره اینه که وضوح texture هاشو قفل کرده.

armiiin

Member
سلام دوباره
از دوستان اگر کسی پلاگينی از اين دوتا رو داره لطفاً برای من لينکشو بده ممنون ميشم:

1.Final Toon
2.پلاگينی بهتر برای ساخته مو در مکس

Saeid Taheri

Active Member
Ayvanho گفت:
3 ساعت طول كشيد تا Brazil رو دانلود كردم حالا فايل زيپش پسورد ميخواد!!!! اين پسورد مال چيه اگه لينك آزاده؟ لطف كنيد اگه لينكي ميدين بچه ها پسوردش رو هم اگه دارين بذارين ممنون...
موضوع ديگه اينكه استدعا ميكنم فينگليش ننويسيد! آقاي طاهري لطفا يه فكري واسه اين مساله بكنين! واقعا فينگليش نوشتن زشت و بچه گانست اونم توي فروم. آخه اينجا كه چت نميكنيم. كي وقت داره 10 خط فينگليش بخونه؟
ممنونم...

چی میشه گفت ! ، من روی این موضوع خیلی تاکید دارم ولی دوستان کم لطفی میکنن.

سلام . من 2 تا پلاگ این می خواستم .
afterburn
brazil
جون هر کی دوست دارین نسخه ی دمو معرفی نکنید . لطفا اگر به لینکی مطمعنید بذاریدش . اگر هم پلاگ این real flow رو پیدا کردید لطفا لینکشو بذارید .

babaksh

New Member
من کتابخانه هاي Archvision RPC را براي 3DSMax ميخواهم.
مخصوصا : Industrial People

سلام دوستان
من یه پلاگین یا اسکریپتی که ابر رو با کیفیت بالا طراحی کنه رو می خواستم
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا