■ معرفی و درخواست پلاگین ■

hellboy3d

Member
کمکمکمکمکمکمکمکمککککککککککککککککککککک>>>>>>>>
download ghost painter 3ds max 9.0
یا همونGhost Trails 3.09 for 3ds Max 9.0
خواهشن:cry:
سلام
ببخشید اولان لینکی که دادی خرابه
دومن این پلاگین که می خوای من مال ورژن 8 رو دارام
اگر می خوای بگو تا اپلود کنم

roohollah

Banned
نه ، خیلی ممنون:wink:
اونو خودم دارم..:neutral:
برای مکس 9.:sad:
مثل این که یک نصب مکس 8 افتادیم...:razz:

gaget

New Member
سلام

کسی از اساتید نحوه نصب after burn رو می تونه توضیح بده . برای مکس 9 32 بیت
ایا به سخت افزار خاصی هم نیاز داره

roohollah

Banned
کسی از اساتید نحوه نصب after burn رو می تونه توضیح بده . برای مکس 9 32 بیت
ایا به سخت افزار خاصی هم نیاز داره
برای رندر خاک فقط، نیاز به ابر رایانست!!!:eek:
کاری نداره، نصب کنید، اگر کد خواست، مثل خود مکس ریجستر میشه(جواب رو هم تو ریجستر و هم تو سریال، کپی کنید)...:D

eddie2006up

New Member
سلام من پلاگين realflow رو واسه 3dmax 9 32bit ميخواستم اگه دراين صفحه لينكي وجود دارد بدين يا بگيد ازكجا ميتونم دانلود كنم مر30

Max2000

New Member
درخواست پلاگين

به نام خدا
سلام به تمام بروبچه هاي باحال
پلاگينهاي vray و head disen (همون كه باهاش كله آدم درست ميكنند) و aftern burn را براي 3max9ميخواستم
لينكهاي قبلي هيجكدام كار نميكنه يا اون سايت ژاپني رمز و كد ميخواد
خواهشمندم درهر سايتي آپلود ميكنيد بكنيد به جز سايت rapidshare
:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Sherlock_Holmes

Active Member
لينكهاي قبلي هيجكدام كار نميكنه يا اون سايت ژاپني رمز و كد ميخواد
عزيزم خوش اومدي...
اون سايت ژاپني يه گنجه از بهترين منابع ... كافيه توش ثبت نام كني! زياد سخت نيست بعد با يوزر و پسوردت واردش شو...ضرر نميكني...

Max2000

New Member
خواهش ميكنم

به نام خدا
برادر عزيزم اگر تو عضوي ميشه اسم كاربري و رمزت را توي اين سايت ژاپنيه بزاري هر كاري كردم نشد ثبت نام كنم

arash54

New Member
vray for 3dmsx8

سلام جناب
Sherlock_Holmes
ادرسی که برای دانلود وی ری دادی یک سایت چینی موقع دانلود هم می گه باید ثبت نام کنی البته یکسری سوالات به زبان خودشان می ÷پرسه لطف می کنی آدرس دیگری بدی
باتشکر

یعنی نزدیک به 4 سال از آخرین پست این تاپیک میگذره:shock:

دوستان پلاگین NPower رو لینکشو میخواستم برای مکس 2010 هم 32 بیتی هم 64 بیتی راستی کرک هم داشته باشه

سلام. داوود جان این تاپیک تار عنکبونت بسته بود. دمت گرم، تاپیک زنده شد.
یه سرچ زدم. ولی واسه 2010 پیدا نکردم. :green:
شرمنده دیگه.
http://cgpersia.com/?s=npower+max
باید اقرار کنم سوتی بدی دادم :lol:
npower همونPOWER NURBS هست :shock::lol::lol:
خب لینکشو میذارم البته با تشکر از جناب pclord که زحمت کشیدن و ما رو از سوتی دادن دوباره معاف کردن:rose::rose:

POWER NURBS PRO AND POWER TRANSLATORS PRO V6.07 FOR 3DS MAX 2010 WIN32X64BIT + Tutorials

Power Translators are built from the ground up to solve today’s difficult problems of importing quality CAD data into 3ds max. The Plug-in has been battle hardened in the most demanding productions at some of the best Max visualization rendering facilities in the World. The 3ds professionals spoke and we listened and together we developed the most advanced, best integrated, highest quality Max CAD translator on the market today. We guarantee it.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1679x990.

Have you ever had to re-create a CAD model inside of MAX/VIZ? Power Translators is the answer to get those CAD models and assemblies into MAX or VIZ with the push of a button. Power Translators reads IGES, STEP, SAT, and Rhino and creates a Power NURBS surface/solid within Max to represent the precise geometry defined in these files. It can then create a mesh at render time to a specified user defined tolerance relative to the size of the object in the image. For example, a tolerance of 2 or 3 pixels will produce an extremely high quality image with very smooth edges that do not have polygonal artifacts. The Power NURBS surface/solid introduced by Power Translators can have materials applied at the sub-object level and is able to utilize most MAX Meshmodifiers (twist, UV Map, etc.).

Pass: t-mick​

کد:

جدیدترین ارسال ها

بالا