یک سوال.بک جواب...::تمامی اعضا بخوانند::

نظر شما دریاره ی ایجاد بخش بازی سازی چیست!!!

• خوب

رای: 20 80.0%
  • بد

رای: 3 12.0%
  • نظری ندارم

رای: 2 8.0%

• مجموع رای دهندگان
    25

roohollah

Banned
pythoN با نظر شما موافقم...:wink:

میریم سر اصل مطلب...
از همین الان به خاطر اشتباهات تایپی عضرخواهی میکنم...:sad:
به طور کلی سه بخش در بازی سازی داریم که به طور مستقیم یا غیر مستقیم با انجمن گرافیک سه بعدی در ارتباطه:

1.فیلم نامه، کاگردانی غیر مستقیم
2.برنامه نویسی ، تست و مسائل مربوط غیر مستقیم
3. Textcharing-Modeling-Lighting-Motion مستقیم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب حالا پیشنهاد من چیه؟!:neutral:

گسترش
انجمن گرافیک سه بعدی به:D:

مسائل هنری مربوط به گرافیک سه بعدی (30 نفر در حال ديدن اين بخش)
6_3D-Graphic.jpg
در اين انجمن ما به بحث و گفتگو درباره مسايل مربوط به کارگردانی و فیلمنامه نویسی و مسائل هنری در گرافیک سه بعدی به بحث و گفتگو خواهيم پرداخت.
زیر-انجمن:
subforum_old.gif
فیلم نامه نویسی
subforum_old.gif
، کارگردانی
subforum_old.gif
، کادر بندی و پرداخت دوربین
subforum_old.gif
،صدا گزاری و تدوین و...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک سه بعدی (36 نفر در حال ديدن اين بخش)
6_3D-Graphic.jpg
در اين انجمن ما به بحث و گفتگو درباره مسايل گرافيك سه بعدی مي پردازيم. همچنين در باره برنامه هاي گرافيكي كه در اين ليست ذكر نشده است نيز به بحث و گفتگو خواهيم پرداخت.
زیر-انجمن:
subforum_new.gif
برنامه 3DStudio MAX,
subforum_old.gif
برنامه Zbrush,
subforum_new.gif
برنامه Maya,
subforum_old.gif
برنامه Cinema4D,
subforum_old.gif
برنامه Vue Infinite

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مسائل عمومي و گالری گرافيك 3 بعدی (8 نفر در حال ديدن اين بخش)
6_0_3D-Graphic-gallery.jpg
مباحث مربوط به دنیای گرافیک سه بعدی و همچنین گالری سه بعدی .
زیر-انجمن:
subforum_new.gif
گالری سه بعدی,
subforum_old.gif
برگزیده های گالری سه بعدی,
subforum_old.gif
مسابقات انجمن 3D

برنامه ها و مسائل مربوط به بازیسازی سه بعدی (27 نفر در حال ديدن اين بخش)
6_3D-Graphic.jpg
در اين انجمن ما به بحث و گفتگو درباره مسايل بازی سازی رایانه ای مي پردازيم. همچنين در باره برنامه هاي گرافيكي كه در اين ليست ذكر نشده است نيز به بحث و گفتگو خواهيم پرداخت.
زیر-انجمن :
Unreal Engine,
subforum_old.gif
Game Maker,
subforum_old.gif
Game Studio,
subforum_old.gif
Render Monkey,
subforum_old.gif
Quest 3D
subforum_old.gif
و...

خوب دیگه منتظر نظر شماست.:D

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
اول: نميخوام كش بدم اون قضيه رو ولي باور كنيد بارها من و دوستام در چند كار مختلف كه ميخواستيم ايجاد كنيم با سنگ اندازيهاي خارق العاده اي مواجه شديم كه وقتي باز ميبينم يكي ميخواد پتانسيلش رو صرف همون روند كنه قاطي ميكنم.. اينجوري نيست و نبوده كه كسي كنار گودبشينه بگه نميشه... نميتونيم... شخص خود من هم به جز كار گروهي اهداف كاريي داشتم كه به خاطر بيسوادي و كوته فكري عده اي كه در سمت مدير منصوب هستند به هيچ ختم شد كه به خاطر بي ربط بودن به مجيد آنلاين لزومي براي توضيح نيست.... اينا دل پري ميسازه كه آدمو رنجور ميكنه...
دوم: اونقدر رنجور كه يادم رفت و حرف python يادم آورد كه حتي يادم رفت به خاطر نظر لطفتي كه ابراز كرديد تشكر كنم... :
من دعوا ندارم اصلا به خاطر همین Sherlock_Holmes وpythoN که مجید انلاینی شدم. چون جمع خیلی خوبیه...
سوم: از python ممنونم كه هر جا حضور پيدا ميكنه حرف خوب ميزنه...
چهارم: ببخشيد كش دادم بازم بحثو ولي ذهنمو مشغول كرده بود...

پنجم: نميشه توي فيلمنامه هم دخالت كنيم؟:wink:
ششم: من پست آخر شما رو نفهميدم چي شد؟!:)
گسترش انجمن گرافیک سه بعدی به

pythoN

Active Member
حالا بهتر شد به نظر من هم خیلی خوبه که این کارو انجام بدیم اما یه کم جمع و جور تر .
یعنی دوقسمتی که Rzt اضافی کرده یه بخش بشه و کلا مسئله های مربوط به بازی اونجا قرار بگیره .
بخش که اضافه میشه اسمش یه چیزی باشه مثل _ مسائل مربوط به ساخت بازی _
و زیر مجموعه هاش :
(فیلم نامه نویسی ، کارگردانی ، کادر بندی و پرداخت دوربین ،صدا گزاری و تدوین و... ) -----> متفرقه
(Unreal Engine, Game Maker, Game Studio, Render Monkey, Quest 3D و... ) -----> game engine & modeling

دلیلش هم اینه که این بخش تازه قراره راه بیفته و اگر خیلی گسترده باشه خلوت میشه . بهتر اول زیاد گسترده نباشه و بعد که افراد بازدید کننده بیشتر شدن و تاپیک ها هم زیاد شد یه فکری براش میکنیم . ( البته ما نه مدیر سایت :D)

از python ممنونم كه هر جا حضور پيدا ميكنه حرف خوب ميزنه..
لطف داری .

roohollah

Banned
میدونم Sherlock_Holmes جان راست میگی، من از این بلاها کم سرم نیومده.:D ولی میدونی چیه، کم نباید آورد...
با حرف pythoN هم کاملا کوافقم...:wink:
نميشه توي فيلمنامه هم دخالت كنيم؟
اختیار دارین ،شما که صاحب نظرین، از بزرگانین، تو انجامنهای نظراتتون بارزه...

خوب حالا چه کار کنیم!؟!
آقا/خانوم مدیر سایت کی هست که بخوایم بهش بگیم...:neutral:

ehsan_3dmax

Active Member
لطفا ديگه بحثهاي سياسي تو انجمنهاي 3d تكرار نشه. بيشتر به يك ننه من غريبم بازي شبيهه تا چيز ديگه اي. اميدوارم متوجه شده باشيد.
در مورد تشكيل انجمنهاي تخصصي بازي با حرفهاي python عزيز بيشتر موافقم. البته باز هم به توضيحات بيشتري به همراه يكسري سايت نمونه نياز دارم براي بررسي بيشتر. لينك بديد.
روح الله جان من شما و پدرتون رو تا حدودي ميشناسم. بنظر مياد كار رو زيادي ساده فرض كردي. درسته كه كار نشد نداره ولي تابحال در تيمي كه انيميشن بسازه بودي؟ اگه بوده باشي منظورمو خوب ميفهمي... يك عده هستن كه فقط ادعان! يك عده گشادن! يك عده هم اهل دودره بازي! در آخر ميمونه يكي 2 نفر كه كه بايد بپاي بقيه بسوزن و بسازن و معمولا مجبور ميشن 70-80 درصد كار رو خوذشون انجام بدن.
اين يعني كار گروهي در ايران.
موفق باشيد.

roohollah

Banned
بيشتر به يك ننه من غريبم بازي شبيهه تا چيز ديگه اي
حرف شما بسیار زشت بود.
---------------------------------------------------------------------------
من شما و پدرتون رو تا حدودي ميشناسم.
من هم قبلا عکسشونو دیدم!!!:wink:
تابحال در تيمي كه انيميشن بسازه بودي؟
:mad:(اگر اشتلاه نکنم!) من نزدیک 10 سالی میشه تو کار انیمیشن سه بعدی پلاسم، فکر کنم از مکس2 بود. سی دیشم دارم، 2.5 و 3.1 و 4 و 4.2 ...البته هنوز وقط نکردم 10 (2008) رو بخرم!:wink:
يك عده هستن كه فقط ادعان!
اینو که همه میدونن...:neutral:
يك عده گشادن!
منظورتون همون تنبله دیگه!!!:wink:
يك عده هم اهل دودره بازي!
تو کار حرفه ای ،تنها راه دودره بازي ،با 500 میلیون ريال بدهی ،اوینه...(میدونی که کجاست!!!):lol:
در آخر ميمونه يكي 2 نفر كه كه بايد بپاي بقيه بسوزن و بسازن و معمولا مجبور ميشن 70-80 درصد كار رو خوذشون انجام بدن.
اگر یکشون فرهاد عظیما باشه، با نفر دوم میشه خداحافظی کرد!!!:D
مگه شما ایرانی نیستین؟:wink:
این هم معنیش کا ر گروهی در رشته های نو است، نه كار گروهي در ایران
نویسنده خودم:من 3 بار برای این که یک گروه تشکیل بدم زمین خوردم
---------------------------------------------------------------------------ا
بنظر مياد كار رو زيادي ساده فرض كردي
برای شما دوست عزیز و نگران!
چرا من گروه داشتم ،اعضای گروهمم از خیلیا قویتر بودن، کارای 5 ساله قبلشونو نشونتون بدم وا میمونین...

رفقام میدونن که من حافظه ام ضعیفه،خیلی ضعیف،ولی هموز زمانی که برای یک کار یک تمنی ،حاظر بودیم حرکات مورون غیر مبتزل ! انجام بدیم یادم نرفته...

ولی حال گروهی که فعلا من توشم 2 نفرست، ما هم دیگه فقط رهبری میکنیم...
شاید هم به اندازه 10 برابر کل کار یک ماه کله گنده های پر مدعای هم شهری هم(که تا جایی که من میدونم شما از من بهتر میشناسینشون...) توی یک هفته فقط کار رد کرده باشیم.(البته اگر در امدشون حدود 100،000،000 ريال باشه!!!!!!!):lol:

حالا اگه میگین بشینم و ببینم رفقام دارن NaCl کاربردی/ اونم از نوع پودمانیش!/میخونن ،شرمنده، من نامرد نیستم....

علینا و علیکم و علیهم انشاءالله...

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
چي شد دوباره؟ دوباره كه ماجرا برگشت خونه اول!!
به توضيحات بيشتري به همراه يكسري سايت نمونه نياز دارم براي بررسي بيشتر. لينك بديد.

اين حرف احسان فكر كنم نقطه خوبي بود... شما اطلاعاتت رو و سابقه كاريت رو با پيشنهادات حرفه ايت بده به احسان. ايشون مديرند و فكر كنم خودت هم ميدوني كه براي ايجاد يه بخش كلي به سايت ، بررسي نيازه تا بفهميم آيا موفق خواهد بود يا نه... وگرنه مثل خيلي از تاپيكهايي كه درباره بازيسازي يا چيزاي ديگه بوده ابتر ميمونه و كسي سراغش نميره...
پس سوابق و اهدافتو بده به مدير اگه واقعا قدم اول رو فكر ميكني ايجاد يه بخش مستقل هست...
.
قاطي هم نكن

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
براي ايجاد يه بخش كلي به سايت ، بررسي نيازه تا بفهميم آيا موفق خواهد بود يا نه
من فکر میکردم نظر سنجی بالا جواب کاملی باشه، برای این که این بخش شکست نمیخوره...:wink:

--------------------------------------------------------------------------------
راست میگین، ببخشید...:cry:، اخه قضیه "NaCl کاربردی/ اونم از نوع پودمانیش!/" راست گفتم. واقعا دیوانه کنندست...
کسایی که دیرنی باسشون له له میرنه............وای...........ببخشید:mad:.........من برم یک لیوان آب بخورم...

--------------------------------------------------------------------------------
البته باز هم به توضيحات بيشتري به همراه يكسري سايت نمونه نياز دارم براي بررسي بيشتر. لينك بديد.
چشم جمع میکنم 22/18/2007 میزارم رو سایت...:D

سوابق و اهدافتو بده به مدير اگه واقعا قدم اول رو فكر ميكني ايجاد يه بخش مستقل هست...
قدم اول و دوم چیز دیگه بود؛ که محکم ورش داشتیم... آقا احسانم حدودن در جربانند... این راستای قدم سومه(شناسایی افراد در سطح ایران)...:wink:

pythoN

Active Member
يك عده هستن كه فقط ادعان! يك عده گشادن! يك عده هم اهل دودره بازي! در آخر ميمونه يكي 2 نفر كه كه بايد بپاي بقيه بسوزن و بسازن و معمولا مجبور ميشن 70-80 درصد كار رو خوذشون انجام بدن.

دقیقا همینه یه چیزی هم یادت رفت . اینکه اخر هم نتیجه ی کار زیاد خوب نیست . و به نظر من مشکل اینه که از ابتدا مدیریت درستی نداره و سازماندهی نشده . یعنی اینجا یه نفر پیدا میشه هم تکسچر میده هم لایتینگ میکنه هم رندر هم ... و بقیه هم دقیقا همین کار ها رو با هم انجام میدن . به همین دلیله که همه توی ایران فردی به نتیجه میرسن .

چشم جمع میکنم 22/18/2007 میزارم رو سایت...

عالیه .

roohollah

Banned
منظورت چیه؟؟؟:lol:
خوب روز عید قربان میزارمش...
اینجا یه نفر پیدا میشه هم تکسچر میده هم لایتینگ میکنه هم رندر هم
موافقم...:wink:
مدیریت با پول معنی پبدا میکنه...
هم تو کار ما هم پول یا تو تبلیغاته یا سینما(تلوزیونمو بزن تنگش!!!):D
سینمایه ما هم که تازه سی ساله که داره آدم میشه(البته مثلا...):lol:
فعلانم یا کسی باور نداره انیمیشن و بازی چه توانایای هایی داره، یا ازش می ترسن!!!
حالا،،،،،، تا بفهمن... اوووه، به عمر من و شما قد نمیده.(البته کوچیک شما هم هستیم ها...):wink:
عالیه خانوم دیگه کیه!؟:wink:

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
:d راستی عید سعید قربان را هم پیشاپیش به همه بچه مسلمونای باحاله سایت تبریک عرض میکنم :d
ارادت مندیم آقاااااااااااااااا:d

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
منم خدمت شما و همه بچه ها ي سايت هم عيد قربان رو تبريك ميگم هم عيد غدير رو

موفق باشيد:lol:

roohollah

Banned
سلام،
من دچار یک بیماری سخت شدم...:sad:
فعلا ایت دو تا جواب:wink:
http://www.gamedev.net
http://www.persian-designers.com/forum/index.php
یک سرچ ساده هم تو انجمن سه بعدی بکنین(کامه کلیدی : "بازی") ، صفحاتی که رابطه مستقیم دارن مشخصاّ پر بیننده اند.
پر پاسخترین پست در:
Majidonline Forums > گرافيك 3 بعدي > برنامه ها و مسائل مربوط به گرافیک سه بعدی > برنامه 3DStudio MAX ابزارهای سه بعدی

به هر حال ببخشید، باور کنین الان حتی رو صندلی نشستن هم برام سخته!!!:sad:
تا هفته بعد خداحافظ...................

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
مثل این که خبری نشد!:neutral:
باشه، من هم با یک روش خوب به شما میزان علاقه با ایجاد این بخش رو نشون میدم...:wink:
هر کسی که پایست ، بسم الله...:D

alizap

Member
هوووووووو هوووووووووو (حالت نفس نفس زدن)
من تازه رسیدم چی شده؟؟؟
میگن میخواد انجمن جدید باز شه!!!
هیچی ولش کن...
نه صبر کن یه ایده دارم:به سیاست و دولت رییس جمبور کاری ندارم
اگه هنوز کسی زنده هست(که انشاالله همه باشن) این نظر رو هم بخونید...
دفاع مقدس برای هر ایرانی واقعا مقدسه
پس چرا یه بازی راجع به همین موضوع ساخته نشه؟؟؟
یه بازی جنگی ایرانی...
متمایز از بازی های جنگجو-مبارز-نیروی وحدت-هشت سال شجاعت
چی گفتید؟؟؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا