یک سوال.بک جواب...::تمامی اعضا بخوانند::

نظر شما دریاره ی ایجاد بخش بازی سازی چیست!!!

• خوب

رای: 20 80.0%
  • بد

رای: 3 12.0%
  • نظری ندارم

رای: 2 8.0%

• مجموع رای دهندگان
    25

roohollah

Banned
سلام:)
یک سوال:neutral:
من بازی سازی میکنم.
و انشا الله تا چند وقط دیگه، به صورت حرفه ای(جهانی) شروع به کار میکنیم.(بعضی از بچه های سایت در جریانند.):smile:
می خواستم درخواست کنم یک بخش کاملا مجزا برای این کار (در گرافیک سه بعدی>بازی سازی سه بعدی) درست بشه.:neutral:
نظر سنجی هم برای همینه.(که علاقه بچه ها در چه سطحیه.):mrgreen:

hosienmax100

3D Artist
دوست عزیز به نظر من بازی سازی توی ایران نیاز به علم روز دنیا و سخت افزارهای مناسب داره که فکر نکنم وارد عرصه بازی شدن

بهتر انیمیشن سازی (movie) باشه لااقل نمونه های قبلی اینو میگن البته چون گفتی حرفه ای (در سطح جهانی) دیگه من نمیدونم

موفق باشید

roohollah

Banned
دوست عزیز به نظر من بازی سازی توی ایران نیاز به علم روز دنیا و سخت افزارهای مناسب داره که فکر نکنم وارد عرصه بازی شدن

بهتر انیمیشن سازی (movie) باشه لااقل نمونه های قبلی اینو میگن البته چون گفتی حرفه ای (در سطح جهانی) دیگه من نمیدونم

موفق باشید

:cool:علم: هست برادر، رسوندش به سطح جهانی 2 ماه کار داره. چون:
:Dسخت افزارهای: از این لحاظ فرقی بین ایران و اروپا نیست. چون:
:wink:نمونه های قبلی: تعیید کننده حرف های منه. چون:
:mrgreen:بودجه هم هست.

Miladbat

Well-Known Member

موفق باشید

در مورد حرف دوستمون باید بگم که تا مدتها در مورد اانیمیشن هم این فکر به نظر من اشتباه در اذهان وجود داشت تا ما رو عقب انداخت .
من که موافقم ضمنا من یک سال کار سه بعدی سازی برای بازی انجام دادم .

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام:smile:
یک سوال:neutral:
من بازی سازی میکنم.
و انشا الله تا چند وقط دیگه، به صورت حرفه ای(جهانی) شروع به کار میکنیم.(بعضی از بچه های سایت در جریانند.):smile:
می خواستم درخواست کنم یک بخش کاملا مجزا برای این کار (در گرافیک سه بعدی>بازی سازی سه بعدی) درست بشه.:neutral:
نظر سنجی هم برای همینه.(که علاقه بچه ها در چه سطحیه.)

دوست عزيز شما كارت درسته
كاملا موافق هستم چون ايرونيها تو هر كاري كه واقعا بخوان وارد شن شكي نيست كه ميتونن
(مخصوصا اگه مجيد آنلايني باشن !!!)

Divine Love

Well-Known Member
سلام اين جا همه چقدر با حالن
همه تو امضاهاشون حديث گزاشتن خيلي خوشحال شدم.

Divine Love
www.MuslimHeritage.com خيلي با حاله
واسه خودته؟؟

خواهش می کنم!
نه بابا. این سایت مال یه موسسه غیر انتفاعی توی انگلیسی که کارش تحقیق در مورد تاریخ علمی و فناوری مسلمونهاست.
متاسفانه ما مسلمون ها از تاریخ خودمون بی خبریم و همیشه سنگ امریکا و غربو به سینه می زنیم. ولی اگه اجداد ما نبودند مهال بود اروپا بعد از 500 سال دست و پا زدن توی دوران تاریک قرون وسطی توی تکنولوژی به این جایی که الان هس برسند. حالا نوبت ماست تا اقتدار از دست رفتنونو با الگوگیری از نیاکانمون دوباره به دست بیاریم.
به بقیه دوستان حتما توصیه می کنم این سایت رو ببینند.

Sherlock_Holmes

Active Member
من دوستدارم اين حركتو اما آخه بيشترش برنامه نويسيه. ربطش به گرافيك سه بعدي خيلي كمتره..
نيست؟

pythoN

Active Member
نمی خوام زیاد بنویسم اما ما نمیتونیم این کارو انجام بدیم مدتهاست که عقب افتادیم یه چیزی حدود 20- 30 (کلی گفتم ) سال و بدونه هیچ پیشینه ای توی این زمینه قصد کردیم در سطح جهانی با سایر محصولات خارجی ( مثلا WOW ) رقابت کنیم . قبول کنید به جای اینکه خودمونو تحویل بگیریم و بگیم : <<اره ما استعدادشو داریم ، برنامه ها هم که مجانی ریخته توی مغازه ها پس ما فردا نسخه چهارم prince of persia رو به دنیا نشون خواهیم داد .>> به نظر من نه تنها شما بلکه هر گروهی که قصد بازی سازی داره سعی کنه یه نمونه یه کپی از یه بازی مثل doom95 با همون کیفیت و جذابیت طراحی کنه بعد ارام ارام به سطح جهانی فکر کنه .
خدای نکرده قصد دلسرد کردن ندارم اما اینقدر دلم از این اوضاع خودمون پره که نمیتونم تعریف کنم و بگم چه ایده خوبی ، بریم یوبی سافت رو ورشکست کنیم . - اما این حقیقته و در اکثر موارد توی کشور ما حقیقت هم تلخه .
موفق باشی

کاربر باتجربه
من دوستدارم اين حركتو اما آخه بيشترش برنامه نويسيه. ربطش به گرافيك سه بعدي خيلي كمتره..
نيست؟

درسته برنامه نويسيش زياده ولي كارهاي گرافيكي و طراحي مدلها و محيط و داستان پردازي و ... تا درست نباشن كارايي نداره
( منظورم اينه كه همشون باهم احتياجه )

نمی خوام زیاد بنویسم اما ما نمیتونیم این کارو انجام بدیم مدتهاست که عقب افتادیم یه چیزی حدود 20- 30 (کلی گفتم ) سال و بدونه هیچ پیشینه ای توی این زمینه قصد کردیم در سطح جهانی با سایر محصولات خارجی ( مثلا WOW ) رقابت کنیم . قبول کنید به جای اینکه خودمونو تحویل بگیریم و بگیم : <<اره ما استعدادشو داریم ، برنامه ها هم که مجانی ریخته توی مغازه ها پس ما فردا نسخه چهارم prince of persia رو به دنیا نشون خواهیم داد .>> به نظر من نه تنها شما بلکه هر گروهی که قصد بازی سازی داره سعی کنه یه نمونه یه کپی از یه بازی مثل doom95 با همون کیفیت و جذابیت طراحی کنه بعد ارام ارام به سطح جهانی فکر کنه .
خدای نکرده قصد دلسرد کردن ندارم اما اینقدر دلم از این اوضاع خودمون پره که نمیتونم تعریف کنم و بگم چه ایده خوبی ، بریم یوبی سافت رو ورشکست کنیم . - اما این حقیقته و در اکثر موارد توی کشور ما حقیقت هم تلخه .
موفق باشی

درسته ما خيلي عقب هستيم ولي اين دليل نميشه كه خودمون رو كنا بكشيم ، از صفر هم بايد شروع كنيم و تا جهاني شدن هم فاصله داريم ، ولي يادمون نره كه خواستن توانستن هست

behrang2

Member
سلامممممممممم
من اگه جسارتی نباشه یه پیشنهاد دارم اگه میشه مجید آنلاینی هایی که تو کار 3d حرفه ای هستن بشینن بجای بازی سازی یه انیمیشن در سطح جهانی بسازن!!!!!(یه بخش برا ساخت movie باز کنین)

roohollah

Banned
نيست؟

به سایت www.autodesk.com\3dsmax یه سری بزنین UB soft هم هست.:D

موفق باشی

حرف سیاسی بزنم که ناراحت نشین:wink:
تو دولت یک یارویی:wink:، با همه رشته ها (به خصوص جدیدتر ها و اونهایی که برای ایران وجه یی داشت) همین توری رفتار
می شد و هر سنگی که میتونستن سر راشون مینداختن:mad:.(بی خود نیست بعضی از همین گروه ها در تلوزیون رسما اعلام کردند لیبرال دمکراتند (امام جمعه مشهد: لازمه لیبرال دمکراسی شرک است). )
ولی نظام کلا مشکلی نداره، الان اگر دنبالش برین (البته نرین ها، باید تهیه کنندگی بلد باشین، کار تخصصیه) دولت فعلی ،هم با مردم دشمنی نداره(مثل قبلی ها) ، هم شعورش به این چیزا میرسه.:D
مثلا رییس نهاد بازی سازان رایاته ای ایران( = تصمیم گیرنده + بودجه) مثل قدیما از سر زمین (با یک گونی دوشله:lol:) نیامده سر کار! هم دکترای ای تی داره ،هم سابقه ، هم این که سرش میشه ، هم این که واقآ بچه مسلمونه:mrgreen:. ببینه میتونین کار کنین مشکل مالی رو حل میکنه:wink:. مزنهه هم دستشه، ما که باهاشون صحبت میکردیم( برای این که جا نخوره) برای شروع 500 میلبون گفتیم، طرف فهمید میخوایم زیاد نگیم، گفت:"من برای شروع یکی دو تومن تو زهنمه:shock:"، ما هم قسد داریم ببینیم اگر مشهد ظرفیتشو داره(که داره!) با همه ی توان شروع به کار کنیم. :wink:(در مرحله امکان سنجیه...)
بازم میگی نمیشه؟؟؟:wink:

Sherlock_Holmes

Active Member
تو دولت یک یارویی، با همه رشته ها (به خصوص جدیدتر ها و اونهایی که برای ایران وجه یی داشت) همین توری رفتار
می شد و هر سنگی که میتونستن سر راشون مینداختن
تو دولت يه يارويي هم مردم نون ندارن بخورن اما آقاي دكتراي آي تي و همه چيز فهمش كه از سر زمين نيومده يكي دو تومن ميده شما (با اون همه اوصاف python كه راست هم گفت) كه بري بازي براش بسازي!!
حرف سیاسی بزنم که ناراحت نشین
نه.. خوشحال هم ميشيم... تو لينك امضات از اين حرف سياسيها زياد هست... بيشتر ميخنديم جاي اينكه ناراحت بشيم..
gigglesmile.gif

roohollah

Banned
Sherlock_Holmes عزیز::lol:
دکتر کینایی.:smile:
مردم هم نون ندارن، چون اقایون نمیزارن دستشون برسه:wink:...
اسم هم خواستین با نمونه هاش و گند کاریهاشون میگم.email بزنین:arrow:...
به علاوه برای رسیدن یه قله باید از دامنه کوه بالا رفت،از کوه!!!:-? ولی حتی اورست رو هم 2و3 ساله میشه فتح کرد...
این رو از من بشنو ، اگر با نمیشه نمیشه کار کنی،هیچ وقط هیچی نمیشه.:neutral:
اگر مردی یک کاری بکن، والا همه میتونن بگن نمیشه!!!:wink:

کاربر باتجربه
بابا بيخودي دعوا راه نندازيد
اگه كسي پايه هست بيا جلو نيست هم نيا جلو ، با هم ديگه دعوايي نداريم

Sherlock_Holmes

Active Member
منظورتونو نفهميدم...

مردم هم نون ندارن، چون اقایون نمیزارن دستشون برسه...
اسم هم خواستین با نمونه هاش و گند کاریهاشون میگم.email بزنین...
به علاوه برای رسیدن یه قله باید از دامنه کوه بالا رفت،از کوه!!! ولی حتی اورست رو هم 2و3 ساله میشه فتح کرد...
این رو از من بشنو ، اگر با نمیشه نمیشه کار کنی،هیچ وقط هیچی نمیشه.
اگر مردی یک کاری بکن، والا همه میتونن بگن نمیشه!!!
اينا رو كه باشه...

شمام عزيزم كاري نكرديد هنوز. يه تاپيك زديد و از 12 نفر 8 نفر فعلا گفتند ok! خب حالا بايد چيكار كرد؟
به جاي جواب به پست من اين دفعه بگيد چه كنيم.

آخرین ویرایش:

roohollah

Banned
من دعوا ندارم:lol: اصلا به خاطر همین Sherlock_Holmes وpythoN که مجید انلاینی شدم. چون جمع خیلی خوبیه...
راستی ببخشید اشتباه املایی داشتم، منظورم برعکس گفتم،:cry:
منظورم دولت قبلی بود. اگه فقط داستان خودمونو بگم همتون گریتون میگیره. من 3 بار برای این که یک گروه تشکیل بدم زمین خوردم، آبرو داری کردیم، حتی رفقای مشهد نفهمیدن چی شود که این طوری شد، حالا که گزشته میگم شما بدونین(شما ها که خودیین)، چون رییس جایی که کار میکردیم رشوه نگرفت، چون بنده خدا حاضر نشد هر گند کاری که بعضیا کردن تحمل کنه؛ برای بودجه خرید سخت افزار (توی یک ارگان دولتی) چند سال دودندمدن، ما رو هم نه، ریسس مرکز مشهدشو ، اخرم مجورش کردن استفا بده. من دلم از شما خیلی پرتره، خیلی دوست داد بزنم بعدشم بگم به من چه...
ولی میدونی چیه، نباید کم آورد، شکر خدا هم آقای احمدی نژاد پیداش شد، حالا هم وضعیت این طوری که این بنده خدا میخاد کار کنه، ما باید کمکش کنیم،چه تو بحث های فرهنگی(که رشتموته) چه تو هر کار دیگه (شما نمی دونین تو دولت چه خبره، نمی دونین چقدر آقای احمدی نژاد هیچ کسی رو نداره، هر کسی هم که کار بلد بوده انقدر تو 8 ساله اخیر پدرشو در آوردن که گوشه نشین شده، یا باور نمی کنه که بشه کاری کرد) ،ما باید تلاشمونو بکنیم، والا اگه بشینیم یک گوشه و به این و اون فوش بدیم باز دولت میفته دست همون قبلی ها،تازه اگه بدتر نشه، داستان وضع اقتصادی هم همینه...

منظورتونو نفهميدم...

اينا رو كه باشه...

شمام عزيزم كاري نكرديد هنوز. يه تاپيك زديد و از 12 نفر 8 نفر فعلا گفتند ok! خب حالا بايد چيكار كرد؟
به جاي جواب به پست من اين دفعه بگيد چه كنيم.

من نمیدونم شما کجایی هستی ، ولی جواب سوالتون اینه:
کار کنید.
سوال : چه کار کنیم؟
جواب: هر کاری که میتونی توش مفید باشی، انیماتوری ؟ انیمیشن بساز، شبها 1 ساعت وقت بزار کتاب های کارگردانی رو بخون مدرکشو بگیر، بعد برو کار بگیر، کارو بگیر.
بی پرده بگم کسی رو برای وزارت ارشاد نداریم، برای رباست تلوزیون نداریم، کسایی هم که هستن نمیشناسیم...

ببخشید ، راست میگی، من کاری نکردم، ولی بیا و مرد باش( ما که نبودیم) تو یک کاری بکن...

Sherlock_Holmes

Active Member
شکر خدا هم آقای احمدی نژاد پیداش شد، حالا هم وضعیت این طوری که این بنده خدا میخاد کار کنه، ما باید کمکش کنیم،چه تو بحث های فرهنگی(که رشتموته) چه تو هر کار دیگه (شما نمی دونین تو دولت چه خبره، نمی دونین چقدر آقای احمدی نژاد هیچ کسی رو نداره، هر کسی هم که کار بلد بوده انقدر تو 8 ساله اخیر پدرشو در آوردن که گوشه نشین شده، یا باور نمی کنه که بشه کاری کرد) ،ما باید تلاشمونو بکنیم، والا اگه بشینیم یک گوشه و به این و اون فوش بدیم باز دولت میفته دست همون قبلی ها،تازه اگه بدتر نشه، داستان وضع اقتصادی هم همینه...
:eek:
اينا رو كه جدي نگفتي؟ هان؟

من نمیدونم شما کجایی هستی ، ولی جواب سوالتون اینه:
کار کنید.
سوال : چه کار کنیم؟
جواب: هر کاری که میتونی توش مفید باشی، انیماتوری ؟ انیمیشن بساز، شبها 1 ساعت وقت بزار کتاب های کارگردانی رو بخون مدرکشو بگیر، بعد برو کار بگیر، کارو بگیر.
بی پرده بگم کسی رو برای وزارت ارشاد نداریم، برای رباست تلوزیون نداریم، کسایی هم که هستن نمیشناسیم...
دستت درد نكنه راهو نشونم دادي!!
منظورم اين نبود كه تو زندگي چيكار كنيم عزيزم! گفتم براي چيزي كه تاپيك واسش زدي حالا برنامت چيه چيكار كنيم مرد...
كل كل و اين حرفا رو هم ول كن. لطفا بگو با 8 نفر نظر موافقي كه داري برنامت چيه. زود هم بگو تا دولت عوض نشده ..!

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member
من دعوا ندارم اصلا به خاطر همین Sherlock_Holmes وpythoN که مجید انلاینی شدم. چون جمع خیلی خوبیه...

خیلی ممنون از احترامی که برای ما و خودت میزاری . :)

ولی نظام کلا مشکلی نداره، الان اگر دنبالش برین (البته نرین ها، باید تهیه کنندگی بلد باشین، کار تخصصیه) دولت فعلی ،هم با مردم دشمنی نداره(مثل قبلی ها) ، هم شعورش به این چیزا میرسه.

اتفاقا من خودم مشتاق این جور فعالیتها هستم اما زمانی که از دور به داستان نگاه میکنم . میبینم نمیشه توی ایران نمیشه . درسته ما میتونیم اما چه زمان ... زمانی که حق تصمیم گیری داشته باشیم که چطور کار کنیم زمانی که بودجه رو از دولت نگیریم . زمانی که کارمون جهانی باشه نه به اجبار زیر نظر ارگان دیگه ای باشه ( و پس از پایان نیاز به تعیدیه نداشته باشیم ) . اینه که میگم نمیتونیم کار جهانی انجام بدیم . برای اعتقادات شما ارزش میزارم و اونها رو محترم میدونم ، براتون ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که به بالاترین درجه ممکن برسید . حتی اگر کمکی هم از دستم بر بیاد انجام میدم
اما بن بست رو میبینم ... و هنوز به حرف های که توی پست قبلی زدم ایمان دارم .

به نظر من این بحث رو خاتمه بدیم و در مورد مشکلات فنی بحث کنیم .
موفق باشی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا