افزونه گذاشتن متن در paragraph text

skyblu

Member
من در صفحه ام یک paragraph text دارم که وقتی در properties می روم یک سری متن می نویسم که هر قسمت بک عنوان دارد و من می خواهم این عنوانها را با فونت بزرگتر و bold باشند اما وقتی این عنوان را انتخاب می کنم و فونت را عوض می کنم فونت کل متن عوض می شود
وم من باید کل متن را در یک پاراگراف بنویسم چه کار انجام دهم؟

2- در ثانی وقتی به صفحه بر می گردم و روی اسکرول این paragraph text می روم قبل از زدن دکمه f5
این اسکرول تکان نمی خورد تا من به قسمت پایین تر بیایم و عکس مربوط به نوشته را بگذارم خواهشا به این سوالات جواب دهید ؟ تشکر

آخرین ویرایش:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من در صفحه ام یک paragraph text دارم که وقتی در properties می روم یک سری متن می نویسم که هر قسمت بک عنوان دارد و من می خواهم این عنوانها را با فونت بزرگتر و bold باشند اما وقتی این عنوان را انتخاب می کنم و فونت را عوض می کنم فونت کل متن عوض می شود
وم من باید کل متن را در یک پاراگراف بنویسم چه کار انجام دهم؟
چون شی Paragraph این امکان رو نداره
2- در ثانی وقتی به صفحه بر می گردم و روی اسکرول این paragraph text می روم قبل از زدن دکمه f5
این اسکرول تکان نمی خورد تا من به قسمت پایین تر بیایم و عکس مربوط به نوشته را بگذارم خواهشا به این سوالات جواب دهید ؟
نباید همچین مشکلی رو داشته باشین چون برای من همچین مشکلی پیش نیومده و همینطور الان که تست کردم و تو شی Paragraph که جز نوشته نمیشه چیزی قرار داد که شما میخواین عکس قرار بدین

Amit13

Well-Known Member
ميتونيد به جاي پاراگراف از پلاگين هاي Trich و SynEdit و (يادم رفته :cry:) استفاده كنيد.
جفت مشكلتون رو حل ميكنه

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اگه قرار نیست متن عوض بشه (البته یک متن خاض و از طرف کاربر) استفاده از شی html رو توصیه میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا