چطوره كارهاي قشنگي رو كه تو swish بلديم به هم ياد بديم!

paramond

Member
مصی جان اين نظر شخصی من بود چون کهswish فقط effectهست و کار بزرگی نميشه باهاش کرد

mohsenshahbazi

Active Member
شما بگو چه كاري تو فلش انجام ميشه كه تو سويش نميشه انجام داد (منظورم كارهاي رايجه كه معمولا با فلش انجام ميشه)
من هم يه بار ديگه ميگم اين هم كار ماهست كه اگه بتونيم ميخوايم اموزش كامل سويش به هوراه اكشن اسكريپت رو تو سايتمون انجام بديم
http://gofteman.gavbandy.com

f_mostafa_f

Active Member
paramond گفت:
چون کهswish فقط effectهست و کار بزرگی نميشه باهاش کرد

خوب اگه تو همين انجمن هم يه دوري بزني خودت دستيگرت ميشه كه با سويش غير از افكت؛ كار هاي بس عجبناكي ميشه انجام داد ...

دوست عزيز از اين گفته شما تقريبا معلومه كه خيلي سطحي فقط اين برنامه رو ورق زدي...

بهتره يه بار ديگه بري يه وري باهاش بري تا ببيني كه اين برنامه كوچول موچولو كار هاي زيادي ميتونه بكنه...

rahgouzar

Member
سلامي دوباره .. .. .

paramond جان حرفي تو اين نيست كه فلش حرف اول و آخره :wink:

ولي تو ايرون از اونجا كه تا يه چيزي باب ميشه همه دوست دارن سريع ياد بگيرن
از اين رو ميگردن ساده ترين راه رو پيدا كنن حالا سوييش بهترين انتخوابه براشون پس همه دوست دارن ياد بگيرن نياز به زمان داره تا نظرا به فلش جذب شه.
در ضمن فلش كار بودن بنظره من 80٪ اون طراح بودن و بس :wink:

>|< راستي هوم پيج سايتت خيلي نازه.

Alioffline

Member
اقا هرجا سويش باشه منم اونجام همه ي سايتها ضمنا بابا كجاي قلش خوبه من كه نتونستم حتي يه افكت بدم محيط ش خيلي سرده گم مي شم توش براي اولين بار سخته و بدون اموزش قبلي امكان نداره بتوني كار كني اما سويش بدون اموزش قبلي مي توني كار هايي كني

Alioffline

Member
اقا هرجا سويش باشه منم اونجام همه ي سايتها ضمنا بابا كجاي قلش خوبه من كه نتونستم حتي يه افكت بدم محيط ش خيلي سرده گم مي شم توش براي اولين بار سخته و بدون اموزش قبلي امكان نداره بتوني كار كني اما سويش بدون اموزش قبلي مي توني كار هايي كني

khandakhand

New Member
متشکر ولی میشه لطفا نسخه SWI کارهاتون رو اینجا بذارید تا بقیه هم یاد بگیرن (احتمالا این تاپیک محل همین کار باید باشه)

جدیدترین ارسال ها

بالا