افزونه پلاگین کتیبه - Epigraph 2.6.0.0

m javad

کاربر متخصص
Epigraph 2.6.0.0 full multi Object

attachment.php

نسخه جدید پلاگین کتیبه آماده عرضه شد.
از امکانات این پلاگین می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱- این پلاگین برای دو برنامه Multimedia Builder و Apadana طراحی شده است.
۲- در نسخه جدید کاربر تنها با استفاده از یک فایل پلاگین می تواند چندین شی را در صفحه ایجاد نماید و از خاصیت multi object بودن پلاگین بهره ببرد.
۳- در این نسخه امکان ساخت فرم های مختلف برای پلاگین فراهم شده است. در این نسخه کاربر میتواند به تعداد مورد نیاز فرم برای برنامه خود ایجاد نماید. این فرمها از انواع فرم های موجود بوده و قابلیت ساخت تمامی اشیاع دیگر را در درون خود دارند.
۴- در این نسخه امکان ساخت member در object های پلاگین وجود دارد.
۵- در این نسخه امکان ساخت EditBox ، Mask Edit ، Memo ، ListBox ، Radio listBox , ComboBox, CheckBox, Button, UpDownEditBox, ScrollBox, Text, Splitter, RadioButton, Image , Form , TabPage , SpeedButton وجود دارد.
۶- در این نسخه امکان ساخت اسکرول برای اشیاء و امکان ساخت اعضای داخلی برای اسکرول فراهم شده است.
۶- در این نسخه امکان ساخت اشیاء و امکان ساخت اعضای داخلی برای فرم های ساخته شده فراهم شده است و کاربر میتواند به تعداد دلخواه اشیا تودر تو بسازد.
۷- این پلاگین هماهنگی کامل با زبان فارسی داره و تمام حروف فارسی ( پ و چ و گ ) را حمایت میکنه.
۸- امکان راست چین شدن تمام اشیاء ساخته شده در برنامه.
۹- حجم فوق العاده کم پلاگین
۱۰- راهنمای کامل همراه با پلاگین جهت استفاده راحت تر از کدهای پلاگین.
پلاگین کتیبه با امکان ساخت ۱۷ شیئ مختلف و دارا بودن بیش از ۵۵۰ دستور مختلف برای اشیا ، یکی از پر قدرت ترین پلاگینهای موجود برای مولتی مدیا بیلدر می باشد.​

تو این نسخه سعی کردم تا اونجایی که میشه نقاط ضعف بیلدر رو که توی این سالها تجربم دیدم و لمس کردم، توی این پلاگین ببینم و جبران کنم.​

توی این نسخه امکان ساخت پنجره های درون فرمی (child) رو به پلاگین اضافه کردم​

همچنین امکان ساخت تب رو به این نسخه اضافه کردم که از نظر خودم میتونه خیلی کمک کنه
سعی کردم امکانات خوبی رو برای TabPage بزارم که توی تصاویر ضمیمه شده میتونید ببینید​

توی این نسخه امکان run MBD رو برای فرمهای پلاگین اضافه کردم
به این صورت که کاربر میتونه پس از ساخت فرم دلخواهش یکی از فایلهای mbd رو توی اون باز کنه​

همچنین امکان باز کردن برنامه های دیگه رو هم توی فرم ها اضافه کردم که تصاویرش میتونه گویا باشه​

attachment.php

**
attachment.php

**
attachment.php

**​

Epigraph 2.6.0.0​

Epigraph 2.6.0.0​

Epigraph 2.6.0.0​

پلاگین کتیبه 2.6.0.0

پلاگین کتیبه 2.6.0.0

پلاگین کتیبه 2.6.0.0​

پلاگین کتیبه 2.6.0.0

Epigraph 2.6.0.0

Epigraph 2.6.0.0​

Epigraph 2.6.0.0-Help​

اطلاعات کاملتر و لینک دانلود :

پیوست ها

• Epigraph 2.6.0.0 Pack.zip
    4 مگایابت · بازدیدها: 335
  • Epigraph 2.6.0.0.jpg
    Epigraph 2.6.0.0.jpg
    268.6 کیلوبایت · بازدیدها: 303
  • Epigraph 2.6.0.0-Demo2.jpg
    Epigraph 2.6.0.0-Demo2.jpg
    169.2 کیلوبایت · بازدیدها: 294
  • Epigraph 2.6.0.0-Demo3.jpg
    Epigraph 2.6.0.0-Demo3.jpg
    186.3 کیلوبایت · بازدیدها: 300
  • Epigraph 2.6.0.0-Demo1.jpg
    Epigraph 2.6.0.0-Demo1.jpg
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 287

amin2dpr

Well-Known Member
خیلی ممنون از پست مفیدتون ولی بهتر بود این پلاگین و در بخش ابزارهای سودمند قرار میدادی

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
پلاگین بسیار بسیار خوبی هست، امکانات اضافه شده به این ورژن واقعاً عالی هست.

بخصوص امکان لود فایل MBD در فرم ها و همچنین آبجکت Tab، واقعاً پلاگین خوبی هست، خسته نباشید :rose:

ضمن اینکه بنظرم بهتره مثال همراه پلاگین کمی منظم تر بشه (از اونجایی که قراره مثال ها نحوه ی استفاده از پلاگین رو آموزش بدن)، الان بررسی مثال همراه پلاگین خیلی سخت هست.
بهتر بود برای هر آبجکت یک صفحه طراحی بشه و توضیحاتش در همون صفحه باشه، نه اینکه چندین و چند گروه و شئ که اکثرشون هم درست نامگذاری نشدن رو نیاز باشه زیر و رو کنیم تا اسکریپت مدنظرمون رو ببینیم.

بازم خسته نباشید میگم بهتون و ازتون تشکر میکنم بابت پلاگین های بسیار خوبتون.
موفق باشید

m javad

کاربر متخصص
پلاگین بسیار بسیار خوبی هست، امکانات اضافه شده به این ورژن واقعاً عالی هست.

بخصوص امکان لود فایل MBD در فرم ها و همچنین آبجکت Tab، واقعاً پلاگین خوبی هست، خسته نباشید :rose:
ممنون محمد جان ، شما لطف داری:rose:

و در مورد اون دموی شلوغ هم خودم به فکر بودم، راسش یه دموی خوبی هم داشتم آماده میکردم که برای این نسخه اون رو بزارم
ولی اصرار یکی از دوستان برای سریعتر آماده شدن این نسخه و عرضه اون باعث شد که تو این نسخه هم فعلا با همون دموی قبل کار رو ارایه بدم
واقعا نمیدونم با این آبجکت Tab چه کاری میخواست بکنه که اینقدر عجله داشت و همون دیروز هم پلاگین رو گرفت و من به خاطر اون دوستمون پلاگین رو زود بستم
مسئله دومی که باعث میشه که یکم کار سخت تر بشه ، تعداد زیاد کد های موجود در پلاگین هست که واقعا زمان بر هست
این روزا واقعا سرم شلوغ هست و وقتم زیاد آزاد نیست
البته من تمام تلاشم رو کردم که با ساخت اون فایل help که ضمیمه هست بتونم کار با پلاگین را ساده تر کنم
برای تمام کد ها و کارهای پلاگین نمونه همراه با توضیح مختصر داره ، برای هر دو نرم افزار مولتی مدیا بیلدر و آپادانا
تمام تلاشم رو میکنم تا زودتر اون دمو رو تمام کنم و بزارم برای دوستان و برای نسخه بعد نمونه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام جواد عزیز منتظر بودم برا دانلود بزاری قبلا هم که در جریان ساختش بودمو کم و بیش بهم توضیحاتی داده بودی و مشتاق بودم ببینم

واقعا یه خسته نباشید بهت میگم و دست گلت درد نکنه امکانات عالی داره واقعا عالین راستی بدجور در گیرم و مشغله دارم چند روز دیگه

ایشالا حرف میزنیم

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
هنوز فرصت نشده پلاگین رو کامل بررسی کنم، و نمیدونم پیشنهادم همین الان هم در پلاگین لحاظ شده یا نه،
به هر حال، از اونجایی که امکان لود فایل MBD در فرم فراهم شده، باید به فکر راهی بود که بشه بین فرم ها و برنامه ی اصلی ارتباط ایجاد کرد، ایجاد ارتباط توسط loadVariable کمی محدود هست.
خب از طریق فرم ها که میشه براحتی اطلاعات رو فرستاد به برنامه ی اصلی (همون SendMessage معروف) اما نمیدونم برای ارسال به فرم ها هم به همین شکل میشه عمل کرد یا نه.
یعنی مثلاً پلاگین توابعی داشته باشه که اسکریپتی رو در فایلMBD لود شده در فرم اجرا کنه (متغیری رو ست کنه) که بشه با استفاده از اون به پنجره ی والد دسترسی داشت و اسکریپتی رو در اون اجرا کرد.
همچنین این امکان وجود داشته باشه که فرم ها به همدیگه دسترسی داشته باشن.

درواقع مکمل امکانات حال حاضر این پلاگین خوب، میتونه ارتباط برقرار کردن بین پنجره ی والد و پنجره های فرزند با هم باشه.

m javad

کاربر متخصص
هنوز فرصت نشده پلاگین رو کامل بررسی کنم، و نمیدونم پیشنهادم همین الان هم در پلاگین لحاظ شده یا نه،
به هر حال، از اونجایی که امکان لود فایل MBD در فرم فراهم شده، باید به فکر راهی بود که بشه بین فرم ها و برنامه ی اصلی ارتباط ایجاد کرد، ایجاد ارتباط توسط loadVariable کمی محدود هست.
خب از طریق فرم ها که میشه براحتی اطلاعات رو فرستاد به برنامه ی اصلی (همون SendMessage معروف) اما نمیدونم برای ارسال به فرم ها هم به همین شکل میشه عمل کرد یا نه.
یعنی مثلاً پلاگین توابعی داشته باشه که اسکریپتی رو در فایلMBD لود شده در فرم اجرا کنه (متغیری رو ست کنه) که بشه با استفاده از اون به پنجره ی والد دسترسی داشت و اسکریپتی رو در اون اجرا کرد.
همچنین این امکان وجود داشته باشه که فرم ها به همدیگه دسترسی داشته باشن.

درواقع مکمل امکانات حال حاضر این پلاگین خوب، میتونه ارتباط برقرار کردن بین پنجره ی والد و پنجره های فرزند با هم باشه.

ممنون محمد جان بابت نکته ای که اشاره کردی
همونطور که گفتی مهمترین مورد برای این فرمها ارتباط بین اونهاست
فعلا راه ارتباطی رو همون variable در نظر گرفتم
البته بسته به قدرت اسکریپت نویس تقریبا محدودیتی نداره
ولی مشکلاتی رو هم به همراه داره
به هر جهت حتما سعی میکنم که تو نسخه بعد اگر تونستم این مورد رو هم لحاظ کنم
منتظر بررسی بیشترت و همچنین دیگر دوستان هستم
باز هم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا