يك سرور Dial-up

Ealireza

Member
خوب چطوريه چقدر خرج داره كجا ميفروشن چطوري نصب ميشه
اگه ميشه با يك مودم رو هم بگو

sirvan

Member
MultiPort Moxa 16Port ~400000T
External IDSN Modem ~ 45000Tx15=675000T
400000+675000=1750000T
و اما با این هزینه که هنوز همه چیا رو ندیدم میتونی یه وب سرور کوچولو راه بندازی
من نمیدونم اینو براچی میخوای
بگو دقیقا چی تو مخته تا پیشنهاد مناسب حالت رو بدم
مثلا بگو من الان تبریزم و میخوام برم رضاییه گوسفند بخرم ،من بهت میگم که با چی بری، کی بری،با کی بری، اصلا بری یا نه همین تبریز خودت میتونی گوسفند بخری

akaveh

Member
Ealireza گفت:
سلام كاوه جان من ميخواهم با كانكت شده و دادن يوزر و پاسورد طرف به IIs من وصل بشه
خودم هم هیچی از این تنظیمات بلد نیستم
فقط وقتی که کانکت میشم میزنه این User/Pass اشتباه هست
ویندوزم هم 2003Server Interprize هست

بعد یک سوال دیگه چطوری میتونم 15 تا خط رو به این برنامه وصل کنم

بعد یه تنظیم بگو من بکنم که اگه با تلفن معمولی زنگ زدی و قطع کردی سرور Busy نشه و خودش قطع که
ممنون و دستت درد نکنه
خوب واسه اين كار اول شما فقط بايد تو دسترسي هاي كابران اينو بزاري كه به وب شما دسترسي داشته باشند كه براي اينكه دقيق بتونم بگم چي كني بايد ويندوز2003 رو نصب كنم
در رابطه با يوزر و پسورد آيا اين ويندوز شما نسخه اصلي هست چون ي نسخه از اون بود كه نميشد يوزر تعريف مني اگه تعريف مي كردي همين مشكل داشت
در رابطه با 15 خط شما بايد ي مالتي پورت بگيري و 15 تا مودم
و در مورد تماس تلفني اگه زنگ بزني چه قطع كني و چه نكني ارتباط كه بر قرار نشه خودش قطع ميشه بعد از چند ثانيه
بازم من نصب كنم اگه خاصتي بگو تا دقيق بگم چه كني

Ealireza

Member
sirvan جان موضوع گوسفند نیست موضوع اینه که
من میخواهم یک شبکه محلی راه بندازم
که برنامش رو هم خودم با net. نوشتم
میخواستم بدونم چطوری میتونم کانکشن بدم
اگه میشه راهنمایی کن
من هیچی از سرور بلد نیستم

akaveh

Member
Ealireza گفت:
ويندوز 2000 چي آقا

ممنون
نه من با 2000 سرور مشكلي نداشتم فقط اگه 2-3 روز صبر كني شايدم هم كمتر من نصب كنم حتما كمك مي كنم چون من اين طوري اصلا نمي تونم دقيق بگم كه چه كار كني

sirvan

Member
براي اينكه خيلي ساده برات توضيح بدم اينجوري ميگم كه با يكي از دوستات قرار بزار كه اين كارو از خونه خودش انجام بده:
يه اينترنت كانكشن بسازه كه اي اس پيش تويي يعني شماره تلفن تورو ميده و به وسيله همين با تو تماس ميگيره.
توهم بايد از ويزارد ADD NEW CONNECTION یه INCOMING CONNECTION بسازی و یه یوزر نیم پاسوورد هم بسازی و دوستت بدی
بقیش با خودتت
حالا اینا برا یه یوزر بود
اگه بیشتر خواستی باید دیوایسش رو بگیری

Ealireza

Member
ميخواهم با روتر باشه كه بتونم براش محدوديت مصرف ..... رو تايين كنم

sirvan

Member
این کار رو هم ویندوز برات انجام میده
اگر نمیخای که ساتوری باشه که نیازی به مالتی پورت هم نداری
همون روتر بهتره ولی خیلی گرون برات تموم میشه

alachig

Member
آقا اين موضوع جالب و سنگيني هست.
لطفاْ به بحثهاتون ادامه بدين. گاهاْ لطف كنين و چندتا منبع معرفي بكنين.
اگر هم آدم خيري بود لطفاْ بصورت مقاله تو سايت بزارن.
با تشكر

عرض ديگه اي نبود!
ببخش(;

AliReza26

Active Member
sirvan گفت:
براي اينكه خيلي ساده برات توضيح بدم اينجوري ميگم كه با يكي از دوستات قرار بزار كه اين كارو از خونه خودش انجام بده:
يه اينترنت كانكشن بسازه كه اي اس پيش تويي يعني شماره تلفن تورو ميده و به وسيله همين با تو تماس ميگيره.
توهم بايد از ويزارد ADD NEW CONNECTION یه INCOMING CONNECTION بسازی و یه یوزر نیم پاسوورد هم بسازی و دوستت بدی
بقیش با خودتت
حالا اینا برا یه یوزر بود
اگه بیشتر خواستی باید دیوایسش رو بگیری

آقا من يه INCOMING CONNECTION كانفيگور كردم ....

همه كارهاش از جمه ست IP و تعريف يوزر نيم وپسورد و ... را انجام دادم اما وقتي از بيرون كسي ميخواد وصل بشه به كامپوترم اصلا مودمم گوشي را بر نمي داره....

كمك كنيد....
چرا اينطوريه....
:cry: :cry: :cry:

sirvan

Member
تویه اون کانفیگی که میکنی باید بگی که از کدوم دیوایسی که تویه شبکه میتونه فعالیت کنه برای جواب دهی استفاده کنه.
مثلا میتونه مودم باشه یا کارت شبکه یا ..

amir_ttr

Member
من وقتي توي وايزارد new connectionميرم accept incoming ميزنم يه ارور ميده كه ميگه يه برنامه رو سيستمت نصب نيست.چي كار بايد بكنم؟در ضمن ويندوز ايكس پي دارم.

houtanal

Member
مي توني براي اعتبار سنجي از يك نرم افزار اكانتينگ استفاده كني (كاري كه ISP ها مي كنند)
براي محدود كردن دسترسي تنها به وب سرور ساير پورت ها رو ببند
براي اعتبار سنجي در سطح وب اپليكيشن در تنظيمات وب سايت به بخش directory security برو و چيزي رو كه مي خواي تنظيم كن

AliReza26

Active Member
sirvan گفت:
تویه اون کانفیگی که میکنی باید بگی که از کدوم دیوایسی که تویه شبکه میتونه فعالیت کنه برای جواب دهی استفاده کنه.
مثلا میتونه مودم باشه یا کارت شبکه یا ..

ماله اون نيست ....

چون اونم تنظيمه....

AliReza26

Active Member
amir_ttr گفت:
من وقتي توي وايزارد new connectionميرم accept incoming ميزنم يه ارور ميده كه ميگه يه برنامه رو سيستمت نصب نيست.چي كار بايد بكنم؟در ضمن ويندوز ايكس پي دارم.

Home Edition است؟؟؟؟؟

SunBoy_

Member
سلام به همه دوستان

من يك Incoming connection در كامپيوتر خودم در ويندوز xp ساختم . دوستم از يك جاي ديگه به كامپيوتر من با استفاده از Dial-up متصل ميشه .
حالا من يه وب سايت دارم كه در IIS هم معرفي شده . مشكل من اينجاست كه دوستم با چه آدرسي ميتونه به وب سايت من دسترسي داشته باشه ؟ در حقيقت بايد آدرس IP كامپيوتر منو وارد كنه ، ولي ميشه از DNS مجازي استفاده كرد ؟؟

ممنون از راهنماييتون ..

جدیدترین ارسال ها

بالا