نمایش ندادن تاریخ عضویت ها

hamids68

Member
سلام

اگه بخواهیم که تاریخ عضویت ها نمایش داده نشه کدام قسمت ادمین رو باید تیک بزنیم. ...
اگه ممکنه دقیق آدرس بدید. قبلا بلد بودم یادم رفته...

hamids68

Member
مشکل اینه که هر تغییری که توی پروفایل هر کاربری داده میشه تاریخ عضویت میشه مهر 88 ... برای همه

توی انجمن وی بی مطرح کردم میگه احتمالا تاریخ سروتون خوب تنظیم نشده...ادمین سرور صحبت کردم میگه درستش کرده ولی هنوز مشکل
وجود داره... میدونی علتش چیه ؟

sparksun

Member
دارید از تاریخ شمسی استفاده می کنید
این اسکریپت در کل مشکل داره
بهتره غیر فعالش بکنید
این تنها یک نمونه از مشکلاتی هست که واسه شما پیش میاره و ممکن هست کل دیتابیس رو بهم بریزه از نظر زمان ها

hamids68

Member
فکر کنم باید همین کارو بکنیم از خیر تاریخ شمسی بگذریم. باید از یکی از دوستانی که با ما همکاری داره ازش بخوام اینکار رو انجام بده
.اینجا هم تو انجمن مجید آنلاین میبینم که از تاریخ شمسی استفاده نکرده...

ممنون از جواب

hamids68

Member
دارید از تاریخ شمسی استفاده می کنید
این اسکریپت در کل مشکل داره
بهتره غیر فعالش بکنید
این تنها یک نمونه از مشکلاتی هست که واسه شما پیش میاره و ممکن هست کل دیتابیس رو بهم بریزه از نظر زمان ها

این مشکلو جای دیگه هم دیده بودی... ؟

من فکر کنم یه اشکالی توی فولدر های ما وجود داره... دیتا ها جای مناسبی گذاشته نشده یا خوب
set نشده. منظور من این هست که اگه قبلا تا حالا این مشکل وجود نداشته و دیده نشده احتمالا مشکل از چیزی هست که در موردش صحبت
کردم... باید یه آدم وارد مشکل فولدر های مارو اساسی درست کنه... ولی اگه تا حالا زیاد دیده شده خوب می تونیم مقصر اصلی رو همون اسکریپت
تاریخ شمسی بدونیم...

sparksun

Member
این مشکلو جای دیگه هم دیده بودی... ؟

من فکر کنم یه اشکالی توی فولدر های ما وجود داره... دیتا ها جای مناسبی گذاشته نشده یا خوب
set نشده. منظور من این هست که اگه قبلا تا حالا این مشکل وجود نداشته و دیده نشده احتمالا مشکل از چیزی هست که در موردش صحبت
کردم... باید یه آدم وارد مشکل فولدر های مارو اساسی درست کنه... ولی اگه تا حالا زیاد دیده شده خوب می تونیم مقصر اصلی رو همون اسکریپت
تاریخ شمسی بدونیم...
این مشکل از همان قدیم بوده
برای نسخه 3.6 در سایت قرار دادیم و بعد از دیدن مشکلاتی که بوجود می اورد در سایت قرار ندادیم برای دوستان
و در حال حاظر همه این ها این مشکل رو دارن و چیز تازه ای نیست

hamids68

Member
این مشکل از همان قدیم بوده
برای نسخه 3.6 در سایت قرار دادیم و بعد از دیدن مشکلاتی که بوجود می اورد در سایت قرار ندادیم برای دوستان
و در حال حاظر همه این ها این مشکل رو دارن و چیز تازه ای نیست

ممنون از جواب

سوال اینه که چرا بعضی فورومها مثل همین مجید آنلاین این مشکلو ندارن ؟ نمی دونم من اشتباه می کنم یا نه ولی تاریخ عضویت مجید آنلاین

تا همین چند روز پیش میلادی بود ...

sparksun

Member
مجید آنلاین از اونی که در دنیایی وب به صورت ازاد هست استفاده نمی کنه دوست عزیز

hamids68

Member
فارسی کردن انجمن ما توسط vbfarsi انجام شده.خودش چک کرد میگه مشکلی از نظر script وجود نداره...اشکال از هاسته.. ولی خوب
مشکل همینطور مونده حل نشده... ازش خواستم که اسکریپت شمسی رو برداره میگه اگر هم برداریم باز هم این مشکل هست...

نمی دونم باید چه کار کرد... قبلا با خود وی بی مطرح کردم یک جوابی دادن منتظر اقدام من بودن ولی چون خودم سردر نمی آوردم همینطور
بی جواب موند

http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=312126

نظر شما چیه باید چه کار کرد ؟

sparksun

Member
ویبولتین گفته شما هک ها و غیر فعال بکنی و غیره
مشکلت بخواد حل بشه باید شما فایل اصلی رو قرار بدید و شناسه جلالی رو از توی تنظیمات تاریخ مثل دیفالت وی بی بکنید
این طوری میشه گفت 90% رفع میشه یعنی به حالت اول بر می گرده ، 10% اخر برای اون دسته از افرادی هست که تاریخ براشون بهم ریخته که باید دستی درست بشه و از طریق مدیریت ادمین یوزر رو دوباره تنظیم بکنید

hamids68

Member
ممنون

شناسه هائی که تاریخ عضویتشون عوض شده خیلی زیاد هستند ولی چون مدیرا واجب تر بودن... اونها رو برای آقای شیرازی فرستادم یعنی
خودش از من خواست که بفرستم... ولی خوب اگه مشکل حل نشه ممکنه سیستم دوباره تاریخ ناجور تحویلشون بده...

این پیشنهادی که شما داری... یعنی توسط آقای شیرازی تا حالا انجام نشده ؟ منظورم اینه که به نظر میرسید تلاش زیادی کرد... و وقت گذاشت...

sparksun

Member
من نمی دونم تلاش کردن یا خیر
آقای شیرازی از همکاران خوب ما هستند

hamids68

Member
ممنون از وقتی که برای من گذاشتی

یه نفر دیگه از دوستان هم هست که گاهی در زمینه مسائل وی بی با من همکاری داره.. منتظر میشم از مسافرت بیاد تا پیشنهاد شما رو اجرا کنه.. ببینیم چی میشه..

جدیدترین ارسال ها

بالا