نرم افزار آپادانا 2 (آریانگار): پیشرفت ساخت لحظه به لحظه

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
بنده هم با نظر دوستان در مورد اضافه كردن آرايه ها موافقم.

...در مورد انتشار در خارج به خدا من میخوام ولی اصلاً با روشش آشنا نیستم. منظورم اینه که چطوری برنامه ثبت بشه و بعد چطوری منتشر بشه. لطفاً اگه از دوستان کسی آشنایی داره راهنمایی کنه...
با دوستي كه شمارش رو بهتون دادم تماس گرفتيد؟ نتيجه اي حاصل شد؟

JavidX

Apadana Developer
دوست عزيز
بنده هم با نظر دوستان در مورد اضافه كردن آرايه ها موافقم.

با دوستي كه شمارش رو بهتون دادم تماس گرفتيد؟ نتيجه اي حاصل شد؟
نه راستش هنوز زنگ نزدم. ولی گفتم شاید کسی بدونه و انلاین جواب بده. :rose: تماس با فردی که فرمودید رو گذاشتم برای هر وقت که برنامه کامل کامل شد.
از کمک شما دوست عزیز صمیمانه سپاسگزارم :rose:

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
سلام عزیزان
اینم آخرین عکس از آپادانا 2. بذارید یه توضیح کوتاه هم بدم. تنظیمات به جای نمایش در property grid مرتب در سمت چپ نشان داده میشوند. - با حرکت ماوس روی هر شیء خط کمرنگی دور آن شیء نمایش داده میشود که کاربر بفهمد که این شیء دقیقا کجا قرار دارد و اندازه اش چقدر است. (همانطور که در شکل مشخص است)
لطفا نظر هم بدهید.

پیوست ها

• apadana2.jpg
    apadana2.jpg
    63.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
سلام دوستانیه گزینه برای آپدیت برنامه اضافه کردم به منوی help. کارش در تصویر ضمیمه
دانلود Help آپدیت شده ی برنامه:

پیوست ها

• dream.JPG
    dream.JPG
    30.1 کیلوبایت · بازدیدها: 15
آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
سلام دوستان
یه خواهشی داشتم
میشه یه تصویر بهم بدید که بذارم به جای عکس gradient که الان پس زمینه ی آپادانا 2 هست؟ عکسش حرفه ای باشه یه gradient ساده نباشه ، مثل برنامه های office 2007 باشه. حتی الامکان سایز بزرگ (بیشتر از 1024x768) و کیفیتش بالا باشه.
خیلی متشکرم

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

به نظر من كه ساده و شيكه. دليلي نداره عوضش كنيد.

البته اين به خودتون بستگي داره كه به طور كلي رنگ قالب برنامه چي باشه. اگه قصد داريد دامنه آبي رو براي برنامه انتخاب كنيد من پيشنهاد ميكنم براي بك گراند از r:225 g:234 b:238 استفاده كنيد.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوست من در صورت امکان فایلها را هم در همین تاپیک قرار دهید ، همانطوری که در قوانین ذکر شده و میدانید لینک به صفحاتی که برای دانلود فایل می باشند و برای دانلود نیاز به عضویت دارد ممنوع است

با تشکر
مجید

JavidX

Apadana Developer
دوست من در صورت امکان فایلها را هم در همین تاپیک قرار دهید ، همانطوری که در قوانین ذکر شده و میدانید لینک به صفحاتی که برای دانلود فایل می باشند و برای دانلود نیاز به عضویت دارد ممنوع است

با تشکر
مجید

لینک دانلود اصلاح شد.
با تشکر

JavidX

Apadana Developer
سلام دوستان
شرمنده ام که طی این مدت با طول دادن کار اذیتتون کردم. الان برنامه تمام شده و از دلهره ی برنامه بیرون اومدم ، دارم یه نفس راحتی میکشم. امیدوارم بتونم کم و کاستی این ورژن 1.0 رو در ورژن بعدی جبران کنم. تا 2 روز دیگه امتحاناتم شروع میشه تا 22 خرداد امتحان دارم و بعدش شروع میکنم ورژن 2 رو با تمام قدرت میسازم. میخوام کم نظیر باشه. رابط گرافیکی و همه چیزش...
تو تابستون ورژن کامل رو منتشر میکنم. متاسفانه بخاطر اینکه ایران در تحریم هست سایت هایی که میشه برنامه ها رو آنلاین فروخت به تنها کشوری که سرویس نمیدن ایرانه :(
نمیدونم چطوری انتشار رو شروع کنم. در مورد انتشار در ایران خیلی مشکلی ندارم یعنی سوای اون بحث کرکینگ میتونم با یه ثبت و انتشار برنامه رو ارائه کنم ولی توی خارج نمیدونم چطوری اینکارو انجام بدم.

آخرین ویرایش:

JavidX

Apadana Developer
دوستان همینطور که پیغام قبل رو میخونید (!) این عکس رو هم ببینید و درمورد gui ورژن 2 نظر بدید. حتماً حتماً ببینید رنگش رو میپسندید یا نه.

پیوست ها

• apadana.JPG
    apadana.JPG
    61.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
رنگ هایی که تو پشت زمینه نوار منو و نوار ابزار اصلیتون استفاده کردید کمی مرده به نظر میرسه. بهتر نبود از رنگهای شارپ تری استفاده میکردید؟

JavidX

Apadana Developer
رنگ هایی که تو پشت زمینه نوار منو و نوار ابزار اصلیتون استفاده کردید کمی مرده به نظر میرسه. بهتر نبود از رنگهای شارپ تری استفاده میکردید؟
ببینید بهتر شد؟

پیوست ها

• apadana.JPG
    apadana.JPG
    67.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10
آخرین ویرایش:

moalla

Member
از اینکه یه هموطن تونسته این پروژه رو تا اینجا برسونه خیلی خوشحال شدم و امیدوارم این تابستون که سر شما هم خلوت میشه یه جهش حسابی داشته باشه
و اما پیشنهادی که داشتم:
نکته ای که باعث شده مولتی مدیا بیلدر محبوب بشه اینه که هم حرفه ای ازش راضی برمیگرده و هم آماتور(البته نسبی)
به نظرم اگه یکسری امکانات رو به آپادانا اضافه کنین خیلی نظر حرفه ای ها رو جلب میکنه. یکی امکان استفاده از دیتابیسه. سیستم دیتابیسی که پیشنهاد میکنم xml هستش که برای برنامه مولتی مدیا مزیتهایی رو داره. از جمله اینکه نیاز به engin با نصب جدا نداره که خودتون بیشتر مطلع هستین.
امکان دیگه ای که به ذهنم میرسه امکان استفاده از اکتیویکسهاست. البته حالا باید بیشتر روش فکر بشه و اصلا امکانش هست یا نه اما به هر حال امکانیه که یکدفعه یه دنیای جدید رو در مقابل آپادانا قرار میده

در مورد کنترلها هم یکسری پیشنهاد دارم که بعد از امتحانات شما روشون کار میکنم و براتون ایمیل میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا