مقایسه ی cms دیتا و وردپرس

atrevafa

Member
سلام خسته نباشید.میخواستم ببینم که بین دیتالایف و وردپرس کدوم یکی کارکردن باهاش بهتره........
سرعتش؟امنیتش؟امکاناتش؟قدرتش؟
آخه دیتالایف چیزایی رو از همون اول داره که وردپرس نداره و باید براش نصب کرد،مثلا برای امنیتش و ادیتورش و دفترچه یادداشتشو.....
میخواستم ببینم کدوم یکی بهتره.....

restles20

Active Member
دوست عزیز من خودم از دیتالایف انجین استفاده می کنم
باید بهتون بگم که بی نظیره ... از هر لحاظ که بخواین حساب کنید
همون طوری که خودتون هم گفتین دیتالایف امکاناتی رو به صورت پیش فرض داره که وردپرس فاقد اونه و باید بصورت پلاگین بر روی سیستم نصب بشه که این موضوع خودش باعث بالا رفتن حجم قالب و در نتیجه کند شدن سرعت کلی سایت شما میشه
سایت هایی که با وردپرس طراحی و پیاده سازی میشن نیاز به سیستم سخت افزاری بالایی نصب به دیتالایف هستن که برای تهیه این نوع هاست ها باید هزینه های بسیار سنگینی بپردازید
یه امتیاز بسیار بزرگ دیگر دیتالایف نصبت به وردپرس و سایر سیستم های مدیریت محتوا سئو بسیار قوی و تکنولوژی Ajax هستش

تنها بدی که دیتالایف نسبت به سایر مدیریت های محتوا از نظر بنده داره پشتیبانی ضعیفش هستش
اگر تو اینترنت جستجو کنید تعداد سایت هایی که در رابطه با وردپرس مطلب گذاشتن نسبت دیتالایف انجین قابل مقایسه نیست و سایت فارسی رسمی هم اون طور که باید و شاید از افراد مبتدی پشتیبانی کنه این عمل رو بجا نمیاره (البته به نظر بنده)

ولی از لحاظ کلی نسبت به وردپرس خیلی بهرته

BrandClinic

Member
وردپرس انتخاب بهتری هست به دلیل امنیت بالا ، سادگی ، انعطاف پذیری بالا ، قالب ها و افزونه های رایگان و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا