مشکل در ویندوز

hipster

New Member
سلام.به همگی.سیستم من یه چند روزیه مشکل پیدا کرده: قضیه از این قراره وقتی سیستم رو روشن میکنم ، به صفحه Welcome که میرسه یه کم بیشتر همون جا وامیسته و بعد صفحه دسکتاپ رو میاره که نه آیکون هست و نه نوار تسک بار ..اصلا هیچی وجود نداره فقط تصویر بک گراند و نشانگر موس ...هر کلیدی هم که میزنی کار نمیکنه
ولی اگه ریستارت کنی و ویندوز رو یه بار رو حالت Safe Mode بالا بیاری و سپس ریستارت کنی و دوباره سیستم رو با وضعیت نرمال بیاری خوب میشه و آیکون ها و تسک بار میاد..
حالا مشکلش چیه؟؟ چون من وقت ندارم و حوصله ندارم هی برم Safe Mode باز ریست کنم و دوباره با وضیت عادی بالا بیارم

راستی ویندوزم XP هستش

پویا وب

New Member
سیستمتون ویروسی شده.چاره ای جز نصب مجدد ویندوز ندارید.البته قبلش بهتره که اطلاعاتتون رو به یه درایو انتقال بدید و بعد ویندوزو نصب کنید تا اطلاعاتتون پاک نشه

yahoosin

Member
با سلام.
دوست عزیز یک بک آپ از سیستمت بگیر و تمام درایوهاتو پاک بکن و مجددا ویندوز روش نصب بکن , ولی به نظر من همیشه دوتا ویندوز داشته یاشی بهنره .....

موفق و پیروز باشید.....

maysam.m

Well-Known Member
چاره فقط نصب مجدد ویندوزه
با برنامه Driver Genius Professional از همه درایورها بکاپ بگیر و ویندوز جدید رو نصب کن

پیشنهاد من اینه که کانفیگ کامپیوترت بالاست ویندوز 7 نصب کنی

من ویندوز سیستمم ایکس پی هست.وقتی روشن میکنم یه صفحه مشکی نشون میده.مشکل چیه؟
ویندوز بالا نمیاد
اطلاعاتم توشه
چطوری میتونم برش دارم

atrevafa

Member
بیشتر توضیح بدین.
این تصویر سیاهی که میگید قبل از اینکه ویندوز لود بشه میاد و دیگه همونجا میمونه؟اگه اونیه که فکر میکنم،این روش رو امتحان کنین بد نیست.
هنگام روشن کردن کامپیوترتون،کلید f8 رو بزنید تا وارد لیستی بشید،در این لیست با استفاده از کلیدهای پیمایشی،گزینه last known configuration...... رو پیدا کن(اسم دقیقش یادم نیست) و انتخابش کن.این گزینه ،کامپیوترت رو میبره به آخرین حالت پایدار ویندوزت.

جدیدترین ارسال ها

بالا