مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yaiiaj

کاربر VIP
درود بر شما
موفق باشید و ممنون
29dz8zk.gif

aliseven

Member
من 15 سالمه ولی 5 سال سابقه کار دز فقوشاپ دارم برای خودم ارزو موفقیت میکنم خیلی دوست دارم برنده بشم

سلام دوست عزيز
به انجمن خوش اومدي ... اميدوارم با خوشي هم ادامه بدي
خيلي خوبه كه تو 10 سالگي كار با فتوشاپ رو شروع كردي من هم برابت آرزوي موفقيت ميكنم
اما اميدوارم به خاطر كار با فتوشابت از 10 سالگي مغرور نباشي كه غرور بيجا بدترين دشمن پيشرفت ...
با آرزوي موفقيت و سلامتي براي تو همه دوستان :rose:

آخرین ویرایش:
ضمن تشکر از مهمون نوازی شما

میخوام بدونم بعد از انتخاب برنده نهایی این مسابقه ادامه داره یا نه؟

سلام دوست عزيز
به انجمن خوش اومدي ... اميدوارم با خوشي هم ادامه بدي
خيلي خوبه كه تو 10 سالگي كار با فتوشاپ رو شروع كردي من هم برابت آرزوي موفقيت ميكنم
اما اميدوارم به خاطر كار با فتوشابت از 10 سالگي مغرور نباشي كه غرور بيجا بدترين دشمن پيشرفت ...
با آرزوي موفقيت و سلامتي براي تو همه دوستان :rose:

دوست عزیز من مغرور نیستم من اگه حرفی زدم چون عرضه خودمو میدونم من اولین کسی هستم که تو ایران طرح بک گراند ماتریکسو ساخت و آموزششو گذاشتم تو اینجا

http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=133306

من تو بازی تراوین به خاطر ساخت بسته گرافیکی پاداش زیادی گرفتم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی فقط میخوام بگم اینم منم حالا بزار تو مسابقه هفته بعد شرکت کنم خودت متوجه میشی که کار من با بقیه فرق
داره لطفاً تشویق کنید تا انتقاد:cool::oops:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست من علی آقا حرف بدی نزد فقط توصیه کرد
انشاالله هفته ی بعد هم شرکت میکنید و کارهای زیباتون را میبینیم
انشاالله رای گیری این هفته که تمام شد موضوع مشخص میشه!(مسابقه هم ادامه داره)
موفق باشید:rose:

طرح هایی که درست میکنم ولی با موضوع مسابقه جور نیست رو باید تو کودوم تایپیک بزارم تا در معرض دید همه باشه

سلام

من یه سوالی داشتم این رأی های که دوستان به طرحها میدن بعدش چه جوری نفر اول تا سوم مشخص میشن شما طبق همون امتیاز که به نفر اول 10 و نفر دوم 8 ونفر سوم 6 این کارو میکنید و نفرات اول تا سوم رو مشخص میکنید؟

با تشکر

ashkan_abedian

New Member
ببخشید میدونم سوال بی جایی هست ولی برای شرکت در مسابقه لازمه که بپرسم چه جوری میتونم پیام خصوصی بدم تا طرحمو بفرستم؟
من دفه اولمه که تو فروم هایی از جمله مجید آنلاین شرکت میکنم

Erfan

Active Member
ببخشید میدونم سوال بی جایی هست ولی برای شرکت در مسابقه لازمه که بپرسم چه جوری میتونم پیام خصوصی بدم تا طرحمو بفرستم؟
من دفه اولمه که تو فروم هایی از جمله مجید آنلاین شرکت میکنم

سلام دوست خوبم، خوش اومدی ^.^

طرح خودتون رو در آپلود سنتر زیر آپلود کنید و برای سارا جان پی ام خصوصی کنید :

http://img.majidonline.com/

شاد باشید.
:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام

من یه سوالی داشتم این رأی های که دوستان به طرحها میدن بعدش چه جوری نفر اول تا سوم مشخص میشن شما طبق همون امتیاز که به نفر اول 10 و نفر دوم 8 ونفر سوم 6 این کارو میکنید و نفرات اول تا سوم رو مشخص میکنید؟

با تشکر

سلام...

نه اون 6 و 8 و 10 امتیازی که شما میگید امتیازات نهایی ای هست که به 3 نفر برتر میدیم.

نحوه ی شمارش به این صورت هست که به انتخاب های بچه ها به ترتیب اعداد 3 - 2 - 1 میدم.

مثلا فرض بر اینه که شما بین 10 تا کاری که شرکت کردن ، این کارها رو به ترتیب انتخاب کردید:

نفر اول : 4
نفر دوم : 8
نفر سوم : 10

حالا من میام به انتخاب اول شما عدد 3 رو میدم ، به انتخاب دوم تون عدد 2 و به انتخاب سوم تون عدد 1.

به همین روش رای های بقیه ی بچه ها هم امتیازدهی میشن و در آخر اون اعداد شمارش میشن
و هر کسی بیشترین امتیاز رو بیاره به ترتیب اول و دوم و سوم میشه و به ترتیب 10 - 8 - 6 پوینت میگیرن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا