مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEGA WAVE

Active Member
هر مدلی بود من یکی از شرکت کنندهاتون می شوم :p
نمیشه یک قسمتی در آپشن های کاربر (زیر عکسش) مثل قسمت فعالیت طراحی کنید که در صورت شرکت در مسابقه کمی امتیاز بگیرند
و در صورت قبول شدن کارشون به عنوان 3 نفر برتر هر کدوم به ترتیب مقدار بیشتری امتیاز دریافت کنند
به این شکل کسی هم که آماتور باشه برای اون مقدار ثابت امتیاز شرکت می کنه و انگیزه ای میشه برای کاربران تازه کار و هم رقابت برای بدست آورد مقام و مقدار امتیاز بیشتر ..
که برای این قسمت هم پیشنهادی دارم ! به طور مثال به امتاز 100 که رسید میتوانه از فروشگاه خرید کنه و 1000 تومان از قیمت کالا برای اون فرد کسر بشه ! و به بالاتر که رسید مبلغ بیشتر ..
تخفیفی برای کالاهای mo بوجود میآد اما این هم انگیزه ای میشه برای خرید از فروشگاه !!
3 انگیزه در یک مسابقه ! پی

باشه محسن جان پس رقیب پیدا کردم :پی

پیشنهادت خوبه اینجا مطرحش کن
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=146777&page=4

شاد زی عزیزم

soheil2

New Member
سلام دوستان

1- كسي هست به ما بگه اين مسابقه تمام شده يا نه؟
2- اگه تمام نشده موضوع خاصي داره يا نه؟
تو اين بخش، تعداد پست ها و مطالبشون خيلي زياده اگه يكي پيدا شه مختصر توضيح بده ممنونش ميشم.

nima_dsnr

کاربر VIP
تموم نشده فقط داره دستخوش تغییراتی میشه که تقریبا به نتایج مطلوبی رسیده.
بزودی سری جدید مسابقه امضا راه می افته با کیفیت بالاتر.

farik

Well-Known Member
با سلام...
خوب منم اينجا رو ديدم كفم بريد...انصافا كار قشنگيه...ما منتظره ادامه شيم...
با تشكر

zagomago

کاربر VIP
برای شلوغ نشده بحث در قسمت تاپیک ترجمه اموزشها چند نکته که به نظرم رسید رو میگم
امیدوارم باعث دلخوری نشه
باز هم بگم اینا نظر من هست و میتونه 100 درصد غلط باشه
30min:
الان سئوال من از شما این هستش که تفاوت این طرح با یک پوستر که به صورت آبسترکت کار شده چی هستش ؟
سئوالم رو اینطور هم میتونم مطرح کنم که به نظرت کدوم قسمت ها از این طرح حذف بشه یا کدوم نکته اگر رعایت نشه اسم این طرح Signature نیست ؟!
اول در مورد تعریف Sig
راستش اگر یک تعریف سفت و سخت از Sig وجود داشت که به راحتی پیدا بشه
تا حالا خیلی از مشکلات مربوط به مسابقه حل شده بود
یک تعریفی که به نظر من شباهت های به تعریف مسابقه طراحی Sig میتونه داشته باشه اینه

منبع : ویکی

Speed Modeling Contests (SMC for short) are competitions using 3D computer graphics software.
Artists gather together, decide on a topic and a time limit and create 3d models in the allotted time limit.
Although the spirit of the contest is to have fun, and improve your skill with 3d graphics
,
the outcome of the contest is often voted on to determine a winner.

در مورد پوستر و اینکه Sig یک جورایی همون پوستر هست با ابعاد کمتر
من فکر نمی کنم مقایسه مناسبی باشه در غیر اینصورت میشه یک Sig خوب رو بجای پوستر دیواری چاپ
و ازش استفاده کرد
و اینکه
کدوم قسمت ها از این طرح حذف بشه یا کدوم نکته اگر رعایت نشه اسم این طرح Signature نیست
Sig غیر از اینکه باید ویژگی های ابتدایی یک طرح گرافیکی رو داشته باشه باید Flow و Depth
قوی و خوبی هم داشته باشه که اینها هم خودشون یک جورایی جز ویژگی های ابتدایی محسوب میشن

برای ایجاد Flow و Depth هم ابزارهای مثل
vector,Pen ,Brush,Smudge ,C4d render,liquify,Burn,Dodge,Distort,Displace
از جمله پر استفاده ترین ها هستند حالا اگر یکنفر میتونه از ابزار (یا بطور کلی مواردی) استفاده کنه برای ایجاد
یک Sig خوب، توانایی خودشو نشون میده

در مورد اینکه با brush و Smudge بک گراند تقریبا مشابه در کار درست میشه ،باید بگم
فکر میکنم هدف از ترجمه این اموزشها اینه که بدونیم طی چه مراحلی از این ابزار استفاده شده
و درست نکردن بک گرند های مشابه با ابزارهای استاندارد و مشخص، هنر اون فرد رو نشون میده
و صرف اینکه یک نفر بیاد عکس یک نفر رو بچسبونه وسط کار بعد هم با Smudge بیاد یک بک گرند شبیه
این اموزشها بسازه باعث نمیشه بگیم یک Sig درست کرده.

آخرین ویرایش:

30min

Banned
ممنون Zagomago .
توضیحات خوبی بود بغیر از اون توضیحات در مورد SMC که به نظرم قوانین موجود در این رقابت خیلی ساده تر از این حرف هاست .
و دقیقا امیدوارم همین ساده بودن قوانین SpeedModeling باعث بشه که رونق خوبی در انجمن بگیره .
برای ایجاد Flow و Depth هم ابزارهای مثل
vector,Pen ,Brush,Smudge ,C4d render,liquify,Burn,Dodge,Distort,Displace
از جمله پر استفاده ترین ها هستند حالا اگر یکنفر میتونه از ابزار (یا بطور کلی مواردی) استفاده کنه برای ایجاد
یک Sig خوب، توانایی خودشو نشون میده
دقیقا منم منظورم همین موارد هستش که میتونه همین عمق یکیش باشه .
مثلا چیزی که من در اون طرح ها میبینم یک حالت مشترکی که بینشون هست حالت رویایی یا غیرواقعی و آرمانی نشون دادن اون سوژه مورد نظر هستش که شاید بشه این رو به مفهوم یکی از قوانین امضا دونست .
در مورد بکگراند هم که موافقم و مشخصا هنر قرار گیری حالات در کنار هم یک Sig زیبا و البته معنا دار رو میسازه .
فقط گله ای که از دوستان دارم در بخش آموزش اینه که این بخش فقط برای تشکر و قدردانی که ایجاد نشه و مطمئنا برای بحث و بررسی ایجاد میشه که جنبه آموزشی داشته باشه پس خواهش من این هستش که با جبهه گیری و پست های بی مورد جو تاپیک رو خراب نکنید .

zagomago

کاربر VIP
توضیحات خوبی بود بغیر از اون توضیحات در مورد SMC که به نظرم قوانین موجود در این رقابت خیلی ساده تر از این حرف هاست .
و دقیقا امیدوارم همین ساده بودن قوانین SpeedModeling باعث بشه که رونق خوبی در انجمن بگیره .
بیشتر این جنبه تعریف مد نظر من بود که مسابقه برای سرگرمی و بالابردن مهارت شخص هست چیزی که
چند بار همین جا از طرف خیلی ها گفته شده
ولی بنظر میرسه برای بعضی ها بحث سر جایزه فلان و .. مهمتر از هدف اصلی این مسابقه است
در مورد SpeedModeling هم امیدوارم مسابقه خوب و طولانی مدتی باشه

فقط گله ای که از دوستان دارم در بخش آموزش اینه که این بخش فقط برای تشکر و قدردانی که ایجاد نشه و مطمئنا برای بحث و بررسی ایجاد میشه که جنبه آموزشی داشته باشه پس خواهش من این هستش که با جبهه گیری و پست های بی مورد جو تاپیک رو خراب نکنید .
اگر باب نقد کردن کارها ( نه تعریف کردن از کارها) باز بشه شاید ظرفیت ها هم یکم بالاتر بره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا