ظر شما راجع به اولین پورتال جامع ایرانی چیست؟

saied k

Member
معرفي قابليت جديد !

امكان جديد : سرويس ايميل براي سايتي كه با اين برنامه ساخته ميشه به نسخه نهايي برنامه اضافه شد.

امكان جديد : نصب ويروس ياب پارسيان كه در دست طراحي نهايي قرار دارد به برنامه اضافه شد.

امكان جديد : نصب سرويس وبلاگ بر روي سايت با اين برنامه به قابليت برنامه اضافه شد.

با تشكر از دوستاني كه پيام خصوصي زدند. خانم سالاري عزيز نظر شما در مورد امنيت هم بسيار جالب بود . قبلا در برنامه لحاظ شده. ولي كدي كه شما نوشتيد رو در برنامه هايي كه سرويس شبكه رو پشتيباني مي كنند مثل برنامه هاي مديريت و اتوماسيون اداري بر مبناي وب استفاده خواهيم كرد. سربلند و شاد باشيد.

متشكرم.

farsid

Member
گزارش کار

سلام
همه چی داره خوب پیش می ره100%تا آخر هفته نسخه ی کامل برنامه رو برای دیدن شما قرار خواهم داد
=============================
با توجه به صحبت هایی که با من شده به احتمال زیاد برنامه رو زیر نظر شرکت پارسیان ثبت خواهم کرد ولی این قضیه100%نیست
=============================
یه نسخه ی تقریبا کامل برنامه هم روی یه سروری نصب شده و داره کاملا تست میشه که نام این سایت رو دوست ندارم اینجا بگم
========================
ما بقی صحبت ها رو درباره ی پارس بیلدر میگذارم برای یه تاپیک دیگه
=======================-
از دوست عزیزم سعید جان هم می خواهم که دیگه بیشتر از این اینجا اطلاع رسانی نکنه
فکر می کنم صلاح نباشه تا کار ها تموم نشده چیزی بشتر از این گفته شده

NextWorld IT

Active Member
با سلام...
واقعا عجیب تر از این نمیشه شما 5 صفحه نوشتید نوشتید نوشتید که فلان چیز را داریم میسازیم. این را داریم اضافه میکنیم و و و و و و و و
شما و گروه حرفه ایتان تا به حال کدام شرکت برنامه نویسی و توسعه نرم افزار را دیده اید که اینطور یک برنامه را معرفی کنه؟
به جای این همه تعریف و تمجید از خود یک نسخه بتا از برنامه را منتشر کنید تا کمی به برنامه نویسی حرفه ای نزدیک بشید...

با تشکر و ارزوی موفقیت

farsid

Member
دوست عزیز با هات موافقم و به زودی به پیشنهادت عمل میکنم
من تو این قضیه بی تقصیرم تا به حال اجباری بوده

toopgraphic

New Member
شركت پارسش ديتا اقدام به ايجاد پورتالي كرده كه به ادعاي خودش خيلي جامعه ولي نمي دونم تا چه حد تو اين كار موفق بشه من كه به اين شركت اميدوارم . ولي از حق اگه بخواهيم نگذريم نرم افزار پارس ديزاين اين شركت اشكالات زيادي داشت براي مديريت دقيق و هنري تر يك وب سايت و من از اين نرم افزار بيش از 20 مورد اشكالات فني گرفتم و محدوديت هاي هنري وتوسعه پذيري اين نرم افزار را در آوردم اميدوارم مسئولين اين شركت در تهيه پارس پرتال بيشتر به كيفيت كار اهميت داده باشند تا كميت وزيادي كار. چون از اين شركت انتظار زيادي بايد داشت .

جدیدترین ارسال ها

بالا