طراحي سايت هميشه پارسي

سلام بر دوستان گل مجيد آنلايني آقا يه طرح طراحي سايت زديم :paint::Dگفتيم نظرتون چيه ؟ خوبه ؟ نيست ؟ روش كار كنيم چيكار كنيم ؟

yazdi_2007

Well-Known Member
سلام.
طرح و رنگبندی جالب و دلباز انجام شده ..
1- چرا شعر سمت چپ طرح که بصورت شکسته نوشته شده بعکس یا آینه شده؟؟؟
2- در عنوان سایت بجای رنگ سبز روشن یا از مشکی استفاده کن یا اگه می خوای رنگ سبز به کار برده بشه مقدار مشکی رو بیشتر از سبز قراربده.
3 -اگه به همین شکل و قالب روی هاست پیاده بشه خیلی خوب می شه.
4- پررویی کردم ، ببخشید
موفق باشی دوست جان :)

آخرین ویرایش:

AVAXTM

Member
خوب من فقط مشكلات كار رو ميگم به جز مشكلاتي كه دوستمون گفتن
نوشته هاي منو خيلي بزرگن كه كار خراب كرده اگه كوچيكش كني و منو بذاري وسط شايد بهتر بشه.
تو بك كار هم از چندتصوير استفاده كردي كه هم خوني با هم ندارن ( كوه ،‌آبشار ، دشت ، دستگاهاي مولد برق بادي و دريا و .... )
در ضمن چون تصوير زيادي تو اين طرح استفاده كردي وقتي html اش كني زمان زيادي رو براي لود شدن تصويرت ميگيره كه براي بازديدكننده هاي سايت بسيار آزار دهنده هست
براي طراحي سايت هاي ايراني كه اكثرا بازديدكننده هاي ايراني با سرعت هاي ديزلي دارند اين گونه طراحي ها مورد پسند نيست .
موفق باشي

Erfan

Active Member
سلام

دوست من شما الان به این میگی سایت یا دفترچه خاطرات ؟
شما وقتی موفق خواهید بود در طراحی سایت که به المان های استاندارد وب توجه کنید. در وحله اول باید به فکر این باشید که این طراحی که انجام داده اید را میشود به فرمت وب (سی اس اس یا اچ تی ام ای یا ...) در آورد یا خیر !!! که این چیزی که من دارم میبینم همه اش عکس هست و سرعت لود شدن سایت به کلی میاد پایین.

سعی کنید طراحی های پویا انجام دهید و تا اونجا که مقدور هست براتون از عکس و تصاویر طبیعی استفاده نکنید.

شاد باشید.
عرفان:rose:

چيه بابا خب من يه دوتا طرح خارجي ديده بودم گفتم مثله اونا بزنم از كره ماه مي اومدن به كفه اقيانوس و اين ها بعدشم من خودم تو طراحي وب ساده ساده كار مي كنم اينم يه نمونه كار ویرایش شده توسط سارا

اصلا من تا اطلاع ثانوي قهرم:d

آخرین ویرایش توسط مدیر:
- در عنوان سایت بجای رنگ سبز روشن یا از مشکی استفاده کن یا اگه می خوای رنگ سبز به کار برده بشه مقدار مشکی رو بیشتر از سبز قراربده.
مي توني كدشو بهم بدي چون من تو رنگ بندي ضعيف عمل مي كنم هميشه :-x

Webber

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
واقعا زیبا کار کردید.تبریک می گم ولی به نظرم چند نکته رو رعایت کنید بهتر از این هم میشه.مثلا
شما از سه منظره استفاده کردید.می توانستید فقط از یکی و در header استفاده کنید و پس زمینه ی صفحه رو آبی کنید.یعنی یک gradient از Header به رنگ آبی.یا حداقل یک عرض ثابت برای بخش اصلی در نظر می گرفتید و در عقب آن،از این عکس ها استفاده می کردید.
استفاده از کادر های گرافیکی به صورت شفاف مشکلاتی را در بر خواهد داشت.شما اگر بخواهید بعد از تبدیل به صفحه ی وب،یک کادر دیگر اضافه کنید،چطور این کار را خواهید کرد؟یا چگونه جای بخش های فعلی رو تغییر خواهید داد؟
شاید روزی خواستید یک مطلب طولانی در این قالب قرار بدید.اون وقت پس زمینه ی بخش اضافی چگونه خواهد شد؟
دوستان قبلا مواردی رو عرض کردند که کاملا درسته.وقتی یک قالب طراحی می کنیم باید به نکاتی توجه کنیم.همینطور طراحی یک قالب در فتوشاپ خیلی راحت هست ولی تبدیلش به صفحه ی وب استاندارد،به این راحتی نیست.
در ضمن دوستانی که از کنار کار شما نمی گذرند و نظر می دهند،فقط برای بهتر شدن کار شماست عزیز.

من که زیاد حرف نزدم!

موفق باشید

No0$HiN

Member
خوشمل شده :cool:
فقط اون جا که نوشتی "به وب سایت تفریحی....." زیاد دیده نمیشه
یکی دیگه هم چرا 3 بار آسمون و زمین رو گذاشتی ؟ :-?

جدیدترین ارسال ها

بالا