سومین تور سایت مجید آنلاین 4 شهریور 84 ( خاطرات و مخاطرات )

StarSoheil

Member
ما همچنان منتظر عکسی از آقا مجید هستیم.یعنی کس دیگه ای بجز آدم حاجی از این گردش عکسی نگرفته؟!!!

ToFaN

Well-Known Member
adame_haji گفت:
اما من یه چیزی اونجا گفتم اینجا هم میگم :
جای یوسف اونجا خالی بود
فعلا
فدات داشي
اقا فكر نكنم جز تو كسي اصلا به فكر ما بود
انشالله ساله ديگه

bache +

Well-Known Member
وفان جان من یادمه قبلا ادرست دبی بود
اگه اونجاهایی نزدیکی که بابا 1 ساعته تو تهرانی

adame_haji

Member
StarSoheil گفت:
ما همچنان منتظر عکسی از آقا مجید هستیم.یعنی کس دیگه ای بجز آدم حاجی از این گردش عکسی نگرفته؟!!!
برادر جان من اون اول مولا عکس از آقا مجید گذاشتم . ولی مثل اینکه شما نمیشناسیش باید معرفی بشه
ببن این عکسو صفحه اول گذاشته بودم

آقا مجید تو این عکس اون شخص لباس آبی (آبی نفتی ) آستین کوتاهی که مابین مرز خانوم ها و آقایون بغل اون خانومه که مانتو مشکی داره ایستادن

خب تو این عکسم آقا مجید با همون شرایط قبلی اما ایندفعه ما بین اون دوست عزیز لباس قرمز و محمودی عزیز با لباس کرم ایستادن

البته شایان ذکر است دوست بغلی آقای محمودی شهرام خانه که داره از سیبیلاش خون میچکه و بغلیش هم خودم هستم و سمت چپی من همراه منه سمت چپیش هم دوست بسار عزیزمون نوید رئیسی و سمت چپیش هم دوستمون که آی دیش ماسکیو زد هست اگه درست گفته باشم اسمشم یدم نیست اون سمت چپیه که دوربین هم دستشه آقای مرزیان عزیزه که ما همچنان منتظر عکسهای ایشون هستیم
راستی اون نفر سما راستی هم نیما همون Sunboy454 خودمون هست
فعلا

kami_mz

Well-Known Member
خوشم میاد هیچ کس یه دونه عکس واضح هم نتونسته از من بگیره. آخ حالی میده خدا.

StarSoheil

Member
ممنون از شما (adame_haji) یک چیزی که خیلی جالبه اینه که من تابحال آقا مجید رو ندیده بودم ولی اون روزی که عکس اولی رو گذاشتین حدس زدم همون پیرن آبیه باشن.(خب دیگه حس ششم این وقتها به کار آدم میاد )

هيشكي منو دوست نداره

:cry: منم ميخوام
سلام
خيلي خوشحالم ..نه ....معلومه :cry:

هميشه خوش باشين.... :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوستان در گالري سايت بخشي مخصوص اين قرار عمومي ايجاد شد كه از دوستان تقاضا ميكنم عكسهاي خودشون رو همراه با توضيحات در اونجا وارد كنند.

http://gallery.majidonline.com/browseimages.php?c=18

موفق باشيد

مجيد

FashisT

Active Member
kami_mz گفت:
خوشم میاد هیچ کس یه دونه عکس واضح هم نتونسته از من بگیره. آخ حالی میده خدا.

من که هیچ عکسی ازت ندیدم
31.gif
31.gif

فعلا
13.gif

adame_haji

Member
Majid گفت:
دوستان در گالري سايت بخشي مخصوص اين قرار عمومي ايجاد شد كه از دوستان تقاضا ميكنم عكسهاي خودشون رو همراه با توضيحات در اونجا وارد كنند.

http://gallery.majidonline.com/browseimages.php?c=18

موفق باشيد

مجيد
مجید جان متاسفانه این لینکی که شما دادی من رفتم این پیغامو داد جریان چیه ؟

Warning: main(./includes/functions_gallery.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/majid/public_html/gallery/gallery_global.php on line 47

bache +

Well-Known Member
برا منم این ارو رو میده
Warning: main(./includes/functions_gallery.php): failed to open stream: No such file or directory in /home2/majid/public_html/gallery/gallery_global.php on line 47
ولی عجیبه من هفته پیش با این لینک رفتم سالم بود

Ali_ix

Well-Known Member
اگر توجه کرده باشید سیستم انجمنها (vb) به آخرین نسخه آپگرید شده و بعضی قسمتها مثل تشکر و گالری و ... موقتا غیر فعال هستند ! :)

bache +

Well-Known Member
آقا ورژن قبلي كه 1.7 بود اين 1.5 من با قبلي رسما خيلي هال ميكردم بعد ببخشيد جريان اين چيه
Release Candidate 2
Release Candidate 3

d@nial

Well-Known Member
bache + گفت:
آقا ورژن قبلي كه 1.7 بود اين 1.5 من با قبلي رسما خيلي هال ميكردم بعد ببخشيد جريان اين چيه
Release Candidate 2
Release Candidate 3
ورژن قبل 3.0.7 بود این ورژن 3.5.0

hamid ir

Well-Known Member
خوب حالا كي درست ميشه من ميخوام يكي دو تا آموزش بزارم ولي نميتونم عكسهاشو بزارم همه ابزارها قفل شدن

جدیدترین ارسال ها

بالا