سومین تور سایت مجید آنلاین 4 شهریور 84 ( خاطرات و مخاطرات )

adame_haji

Member
با سلام
لیدسز اند جنتلمن
به استحضار میرساند اینجانب از اینکه دوستان تمام تلاش خودشونو جهت پیشبردن تاپیک و منحرف نکردن اون معطوف فرمودند کمال تشکر را دارم
در ظمن تمام این مسائلی هم که تو این صفحه بیان شد گوشه ای از خاطرات خوش سفر ما بود
لطفا بازم بیاید تعریف کنید

Ali_ix گفت:
اگر توجه کرده باشید سیستم انجمنها (vb) به آخرین نسخه آپگرید شده و بعضی قسمتها مثل تشکر و گالری و ... موقتا غیر فعال هستند ! :)
علی جان از کجا باید متوجه شد که نسخه اینجا چنده من که پیدا نکردم

راجع به این دکمه تشکر . من اومدم اینجا دیدم دکمه تشکر نداره با خودم فکر کردم که اشتباهی یه فاروم دیگه رفتم : دی
فعلا یا علی

Ali_ix

Well-Known Member
adame_haji گفت:
با سلام
لیدسز اند جنتلمن
به استحضار میرساند اینجانب از اینکه دوستان تمام تلاش خودشونو جهت پیشبردن تاپیک و منحرف نکردن اون معطوف فرمودند کمال تشکر را دارم
در ظمن تمام این مسائلی هم که تو این صفحه بیان شد گوشه ای از خاطرات خوش سفر ما بود
لطفا بازم بیاید تعریف کنید

علی جان از کجا باید متوجه شد که نسخه اینجا چنده من که پیدا نکردم

راجع به این دکمه تشکر . من اومدم اینجا دیدم دکمه تشکر نداره با خودم فکر کردم که اشتباهی یه فاروم دیگه رفتم : دی
فعلا یا علی
پایین صفحه توی فوتر ورژن نوشته شده :)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بله متاسفانه گالري فعلا به مشكل بر خورده..
به زودي رفعش خواهيم كرد

ممنونم

مجيد

hamid ir

Well-Known Member
سلام به همه دوستان . اینم که میخوام بگم خاطره نیست . درباره اردو اینم از زبان ما
اول که رفتیم تو میدون من که هیچکس نمیشناختم . رفتم یه گوشه نشستم و به بقیه نگاه میکردم . به یکی خیلی نگاه میکردم . اون آقا پسر که من خیلی بهش نگاه میکردم گیر داده بود به پیراهن یکی و هی اونو میکشید . حالا اون پسره کیه؟ شهرام که لباس آقای محمودی رو هی میکشید . بقیه هم سرشون تو کار خودشون بود .
بگذریم . بزارید از رفتار بچه ها براتون بگم
من که عین یه بچه گل - ماه بودم . این از خودم
دانیال که از اون اول تا آخر با گوشیش بازی میکرد . تازه بعد از اردو میاد و پست میزنه من از همه اینا مرتب ترم و تمیزتر . آخه کسی نیست بهش بگه بابا توکه اصلاً کاری نکردی. (بچمون ناز داره)
آقا علی ( علی ستاری ) که هی از کارای شهرام ایراد میگرفت . شهرام هی جلوی من حرفای بد میزد . علی میگفت بابا جلوی بچه مردم از این حرفا نزن. حالا خوبه ما 18 سالمونه . بچه مثبت اردو بود . ولی خداییش خیلی بچه گلیه . من که خیلی باهاش حال کردم.
آقا شهرام هم که منتظر بود یکی بگه داداش آتیش داری اونم سریع هم فندک در میاورد و هم بسته سیگارش . شروع میکرد به کشیدن . خلاصه پایه بود . البته علی ستاری نمیذاشت کامل بکشه . همش سیگارو از دستش میگرفت . واسش جوجه بردم ( آخه قرار بود سی دی بیاره که آورد و دستشم درد نکنه) آخر میگه بابا من شوخی کردم. جوجه ها هم آخر خراب شد
آقا مجید هم که ما اصلاً ندیدیمش.الته دیدمشون ولی باهاشون صحبتی نداشتیم.
آقای مرزبان هم که همش در حال عکس گرفتن از منظره بود . خیلی جدی بود . من ازش میترسیدم .
دیگه با یقیه در ارتباط نبودیم . خداییش باید یه جلسه برای شناخت افراد میذاشتن که نذاشتن.
ولی خداوکیلی همه بچه ها گل بودن.
مخلصتون حمید

Sunboy454

Active Member

یه سری از بچه ها رو نمیشناختم و یه سری هم که مهمان بودن ، هر کدوم از بچه ها که ID ش نیست و میخواد نوشته بشه با من درتماس باشه تا درست بشه

آخرین ویرایش:

Ali_ix

Well-Known Member
hamid ir گفت:
آقا شرمنده اولش عکس نمیومد ولی حالا میاد بازم شرمنده
دیگه تکرار نشه !
110.gif

در ضمن توی پست های بلایی خیلی نسبت به من لطف داشتید ! ممنون
26.gif

راورا

Member
ســــــــــــــــــــــــــلام
میبینم که خیلی بهتون خوش گذشته...............................................
ماهم که اینجا تازه واردیم نمیدونیم کی به کیه چی به چیه

d@nial

Well-Known Member
دانیال که از اون اول تا آخر با گوشیش بازی میکرد . تازه بعد از اردو میاد و پست میزنه من از همه اینا مرتب ترم و تمیزتر . آخه کسی نیست بهش بگه بابا توکه اصلاً کاری نکردی. (بچمون ناز داره)

بینیم بابا
21.gif
عکسای من عکسای شخصی مدیرا بود، فقط برا اونا گذاشتم
21.gif
باور نداری از هرکدومشون که میخوای بپرس
30.gif

یه سری از بچه ها رو نمیشناختم و یه سری هم که مهمان بودن ، هر کدوم از بچه ها که ID ش نیست و میخواد نوشته بشه با من درتماس باشه تا درست بشه

دمت گرم نیما جان، پارسال مسیح یه فلش ساخته بود که رو هر کی میرفتی ایدیش ظاهر میشد، خیلی ردیف بود، اسما که کامل بود میدیم امیر ببینیم بلده بسازه یا نه
21.gif

d@nial

Well-Known Member
راستی نیما جون

اون لباس زرده که کنار خودت هست صادق ( sadeghkhafan ) و بغلیش هم نوید ( Doste ) هست

اون بالا هم mambo ir هست! ( عینکی و کلاه دار) :D

Sunboy454

Active Member
درست شد + یه سری تغییرات هم داده شد ! به لینک قبل مراجعه کنید .
قابلی نداشت !

آخرین ویرایش:

StarSoheil

Member
من که نتونستم فایل فلش رو بگیرم.به نظرم یه جای دیگه بغیر از پرشین گیگ آپلود میکردی بهتر بود

جدیدترین ارسال ها

بالا