ساخت انیمیشن کوتاه به دست دوستان مجید آنلاینی..!!

legendarp

Well-Known Member
آقا آخرین پستها واسه 12 شهریور 23 مهر هست یعنی انیمیشن رو ساختین تموم شد ؟ هان ؟
این تایپک که بالا اومده سرنوشتش چی شد ؟
خلاصه اگر درست شده بزارید ما هم ببینیم
اگر نه اینکه منم توی زمینه های 2 بعدی و 3 بعدی تخصصهایی هر چند کم دارم و می تونیم شاید یه 2 دقیقه کارتون رو جلو بندازم هان ؟

amirz1376

Well-Known Member
آقا آخرین پستها واسه 12 شهریور 23 مهر هست یعنی انیمیشن رو ساختین تموم شد ؟ هان ؟
این تایپک که بالا اومده سرنوشتش چی شد ؟
خلاصه اگر درست شده بزارید ما هم ببینیم
اگر نه اینکه منم توی زمینه های 2 بعدی و 3 بعدی تخصصهایی هر چند کم دارم و می تونیم شاید یه 2 دقیقه کارتون رو جلو بندازم هان ؟

مثل سایته اند-روید شده که میخواست مجله درست کنه:lol: 2 سال پیش میخواستن بزنن هنوزم نزدند :lol:

حتما بزنید خیلی توپ میشه :rose:
ممنون:rose:

با سلام به اساتيد محترم
اول از همه عذر خواهي ميكنم (خودتون مي فهميد براي چي؟):mad:
ايده خيلي جالبيه گرچه با اخباري كه از بچه ها به دستمرسيده اكثران به خاطر مشكلات وسط كار كارو ول ميكنند.
مثل مسابقات كه حتي خود منم اول مي گم شركت مي كنم ولي بعدش پشت گوش مي ندازم
گر چه خودم تازه كارم و مي دونم خيلي ها با حرفام مخالفن اما حقيقت تلخ ديگه كاريش نميشه كرد.
يه مسابقه واسه دو بعدي كارا برگزار كنيد و ازشون بخواد تا استوري برد رو براش طراحي كنند(حتي كسايي كه فلش كار مي كنن
مي تونن يه انيمه دو بعدي از كار تحويل بدن ** براي مشخص شدن اكشن هاي حركتي و راحت تر شدن كار براي انيماتور ها**)
حالا چند تا مسابقه مدلينگ بزاره تا بهترين كاراكتر ها رو براش بچه ها بفرسن(به همين راحتي بخش اول كار تموم شد.)
يه مسابقه معماري هم براي معمارا بزاره تا اونا هم كمپوزيت هاي مورد نظر رو به زيباترين شكل ممكن براش بسازن.(بخش دوم كار)
بخش سوم كه از همه مهمتره بخس انيمه هستش تا حالا توي مجيد انلاين مسابقه موشن نبوده از آقا مجيد مي خوام كه يه مسابقه تستي براي نمونه اجرا كنن تا تعداد انيماتور هاي مجيد آنلاين وقابليت هاشون شناسايي بشه.
بعد مطمئن مي شيد كه از نظر انيماتور هم كمبودي نداريد.:mad:
نور و مترياليست هم كه تا دلت بخواد MAJID ONLINE متخصص داره فقط ميمونه سيستم براي رندر كه اونم تا دلت بخواد سيستم هست:cool: هر كدوم از نفراتي كه شركت كردند اگه نفري يه فريم رندر كنند تو يه چشم به هم زدن تموم مي شه:shock:
هرنوع نيروي كاري كه بخوايد توي مجيد آنلاين هست از نظر ويرايش فيلم هم بازم افتر كارا انجام ميدن :paint:
از همينجا من به جاي تموم بچه ها قول مي دم كه كار روي زمين نمي مونه و با مديريت صحيح و نيروي اجرايي زياد سريعا انجام مي شه.:rose:
(علت عذرخواهي :سر بزرگي) اما يه يا علي بگيد از همين امروز كار رو شروع كنيد.

آخرین ویرایش:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خب بعده یه وقفه ی طولانی دوباره تاپیک رو بالا اوردم :)
من یه موضوع برا ساخت پیدا کردم از تو یه کتاب قدیمی ک هاز بچگی باهاش خاطره داشتم :) یه ضرب المثله شاید خیلی ها نشنیده باشن شایدم شنیده باشن...
ضرب المثل :: حکایت موشه است و قالب پنیرش ::

در مورد این ضرب المثل و معنیش خودتون بیشتر سرچ کنید ولی موضوع من داستان این ضرب المثله که قسمتی از اونو مینویسم..

داستان از این قراره که یک روز دو موش یک قطعه پنیر پیدا میکنن و بر سر تقسیم این پنیر به مشکل میخورن و هر کاری میکنن نمیتونن
تقسیم کنن و تصمیم میگیرن که قطعه پنیرو پیش کسی ببرن

تا براشون تقسیم کنه و برای اینکار یه گربه رو انتخاب میکنن.. :green:

این یه خلاصه ای از داستان بود که براتون گفتم و اینکه به نظرم اجراش خیلی جالبه و خیلی خوب در میاد.

اگه با این موضوع موافقید و تصمیم نهایی برا ساخت اون گرفتید من خودم تمام داستان رو که حدود سه صفحه هست رو براتو نتایپ میکنم..

شادباشید
:)

ویرایش : داستان کامل رو میتونید از اینجا بخونید.

آخرین ویرایش:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
به قول یکی از بچه ها ممنون بابت تشکرات :green: ولی نفهمیدم که با موضوع موافقید یا نه :)
و اینکه چیکار کنیم شروع کنیم یا نه؟

E-power

کاربر متخصص
سلام.
.
خوبه بالاخره یه حرکتی داره صورت میگیره:green: اما شاید زمان خوبی نباشه چون خیلی ها امتحان دارن :sad:
.
منم هستم . :wink:
.
حالا واسه شروع به چیزایی نیازه .
اول یه نفر مسئول کار باشه . یعنی مدیریت . فقط اینطوری نظم پیدا میکنه . احساس مسئولیت هم بیشتر
میشه. یکی رو واسه این کار باید پیدا کنیم.
.
.
دوم واسه شروع به طراح حرفه ای نیاز داریم . کسی که شخصیت ها و لوکیشن ها رو طراحی کنه.
.
سوم هم که مشخصه . مدلساز که بر اساس طرح ها مدلها رو بسازه . این فعلا تا اینجای کار :green:
چیزیه که به ذهنم میرسید.

::reza::

کاربر VIP
به سلامتی. انشاالله انیمیشن جالبی از آب دربیاد. من تجربه کار گروهی رو داشتم فقط به عنوان تجربه عرض میکنم ، برای این کار یه مدیریت کاملا قوی لازمه.
موفق باشیید:rose:

rezaoptic

Well-Known Member
از اونجای که تجربه نشون داده کسی برای مدیریت پا پیش نمیزاره من پیشنهاد میدم خودتون مدیریت این کار رو به عهده بگیرید.

E-power

کاربر متخصص
از اونجای که تجربه نشون داده کسی برای مدیریت پا پیش نمیزاره من پیشنهاد میدم خودتون مدیریت این کار رو به عهده بگیرید.

نمیدونم مخاطبتون من بودم یا آقا رضا (Gs Graphic) .
من واسه اینکار مناسب نیستم :rose: دوستان اگه کسی رو
واسه مدیریت مد نظر دارند پیشنهاد بدن. مرسی

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
منم هر کاری از دستم بر بیاد انجام می دم.
من نظرم رو اینه که مدیر باید کسی باشه که تو زمینه ساخت انیمیشن تجربه زیادی داشته باشه و حسابی با مراحل ساخت یم انیمیشن آشنا باشه.
من خودم امین تری دی و Bloot3D رو پیشنهاد می کنم.هر چند می دونم این دو سرشون شلوغه و وقتشو ندارن.:wink:
موفق باشید:rose:

بازم سلام:green:
با اينكه خيلي بيشتر از اوني كه عمل كنم حرف مي زنم چون مثل شما قابليت اجرايي ندارم:cry:
اما پيشنهاد ميكنم براي شروع اقا مجيد يه مسابقه دو هفته اي براي مدلينگ موش ها برگزار كنه تا دو كاراكتر (موش فانتيزي) حاضر بشن:paint:
همزمان آقا فرشيد هم يه مسابقه براي محيط ترتيب بده تا طي دو هفته بهترين كارا حاظر بشن
بعد يكي كه تو ريگينگ حرفه اي هستش:shock: مدل ها رو ريگ بندي كنه و بده دسته هر كي دوست داره انيميت كنه :wink:
(اگه ريگينگ حرفه اي باشه همه مي تونن رو انيمه كار كنن و بهترين و هماهنگ ترين انيمه ها انتخاب بشه)
اين تجربه منه كه كارايي كه حساسيته كار رو بالا مي بريم (البته تو انيميشن)با شكست مواجه مي شن
بازم سربزرگي كردم اما اگه هر چه سريع تر شروع كنيد بهتره:rose:

سلام دوستان این تایپیک همین طوری پیش بره به جایی نمیرسه اگه قراره واقعا شروع شه بسم الله :ی من پیشنهاد می دم Majid cg را به عنوان مدیر انتخاب کنیم چون کاملا پاکاره واسه کار :) البته اگه وقت دارند و حوصله چون واقعا انیمت کار حوصله ای و مدیر قویی می خواد

max vray

کاربر VIP
سلام
تا روز جمعه وقت دارین نظراتتون با وایر وبدون اسموس بفرستین:green:(شوخی کردم)
کار خوبیه اما برای مدیریت منم جوز رضا جان و مجید عزیز و احسان گل پاراتری نمیبینم بهتره این سه عزیز با هم صحبت کنند و هرکدوم بر اساس تواناییشون مدیریت بخشی از کار به عهده بگیرند چند نفر برای مجموعه خودشون انتخاب کنند و به کمک هم کل کار جمع بشه
حالا چرا سه تا مدیر؟چون این سه عزیز کلی سرشون شلوغه یک نفره نمیتونند مدیریت کنند و اذیت میشن.
این نظر من بود
:rose:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
محمد جان واقعا با این نظرت گل کاشتی خیلی مخت خوب کار میکنه موافقم در حد المپیک ... :green:
من میتونم مسوول بخش مدلها بشم و مدلهای ساخته شده رو جمع اوری و کنترل کنم . ( البته اگه قابل بدونید )

جدیدترین ارسال ها

بالا