داشتن اکانت rapidshare برای همیشه ، تضمین می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed_mp

Member
فقط با صرف زمانی در حدود 30 دقیقه در روز می تونید برای همیشه اکا نت مجانی از سایت rapidshare داشته باشید ، برای این کار نیاز به هم کاری گروهی هست (حد اقل 5 نفر باید در هر تیم هم کاری کنند )
هر کس حاضره هم کاری کنه فقط کافیه توی این تایپیک ایمیلش را وارد کنه

آخرین ویرایش:

hamed_mp

Member
mahdyonline گفت:
سلام
اگه میشه بگو چه طوری این کار رو باید بکنیم
بای
سلام مهدی جان
یکی از سرویسهایی که rapidshare در اختیار مشتریهاش قرار می ده :
برای اینکه هر برنامه غیر مفید را داخل فضایی که بهشون تعلق می گیره upload نکنند و برنامه های upload شده از کیفیت بالایی بر خوردار باشد ، این امکان رو داده که اگه یک نفر که دارای اکانت از rapidshare هست با upload کردن چند برنامه مفید باعث بشه ، افراد دیگر آنقدر این برنامه هارو دانلود کنند که تعداد دانلود سر جمع به 10000 بار دانلود برسه ، کمپانی rapidshare به عنوان جایزه یک اکانت 1 ماهه به صورت مجانی در اختیار طرف قرار می دهد
( یعنی در واقع به ازای هر 10000 بار دانلود 1 اکانت 1 ماهه )
و حا لا سوال بعدی : ما باید چی کار کنیم :
من یک اکانت از rapidshare خریدم ، ولی می دونم که با سرعت upload که در ایران هست نمی تونم هر برنامه مفیدی را در اختیار دیگران قرار بدهم تا آفراد زیادی آن را دانلود کنند و بعلا وه اینکه نمی تونم منتظر بشم تا به وسیله دیگران تعداد دانلود من به 10000 بار برسه ، ممکنه به این تعداد نرسه و در نتیجه اکانت من بعد از یک ماه از بین خواهد رفت
باید برای دانلود برنامه ای که upload می کنم خودم دست به کار بشم
در اینجا هست که rapidshare قوانینی را اتخاذ کرده که خود شخص نتونه زرنگی کنه و یه روزه مثلا 1000 بار دانلود کنه
1- هر کسی در روز ، یک فایل را فقط 4 بار میتونه دانلود کنه
2- فقط فایلهایی که حجمشان از 1 مگابایت بالا تر باشه تعداد دانلودشون حساب می شه

ولی من راههایی پیدا کردم برای اینکه بتونم با صرف زمانی در حدود 30 دقیقه در روز به راحتی تا 100 بار دانلود کنم و بعلاوه اینکه لازم نیست فایل را تا آخر دانلود کنم همین که دانلودش شروع شد می تونم اونو cancel کنم ، ولی خوب اگه بخواهم تنهایی این کار رو انجام بدم در عرض 30 روز فقط 3000 بار دانلود می تونم جمع کنم ولی اگر ، حداقل 5 نفر باشیم در عرض 20 روز یک اکانت 1 ماهه و در عرض 40 روز یک اکانت 2 ماهه و در کل برای همیشه میتونیم یک اکانت همیشگی داشته باشیم .
منتظر ایمیلهای شما هستم .

S.H.R.M.K

Well-Known Member
خوب به چه درد میخوره عزیز این اکانتی که خودت توش آپلود کنی و دوباره دانلود کنی؟
شاید بهتر باشه ولی به زحمتش نمیارزه.
از همون Free استفاده کنی که راحت تره اونم واسه ایران.

hamed_mp

Member
S.H.R.M.K گفت:
خوب به چه درد میخوره عزیز این اکانتی که خودت توش آپلود کنی و دوباره دانلود کنی؟
شاید بهتر باشه ولی به زحمتش نمیارزه.
از همون Free استفاده کنی که راحت تره اونم واسه ایران.
مزایای این اکانت
1- دارای یک فضای چند گیگ هست ( که می تونی بر نامه هاتو به صورت لینک مستقیم در اختیار دوستانت قرار بدی و یا در سایت شخصی خودت از لینک آن استفاده کنی )
2- برای دانلود فایلهای بزرگ از رپید شیر ، اگه اکانت نداشته باشی نمی تونی به صورت چند زمانه ای دانلود کنی
( یعنی اگه فایلی که می خواهی دانلود کنی 40 مگابایت باشه نمی تونی یک مقدارشو با flashget یا download accelerator دانلود کنی و بقیشو بزاری برای بعد ) ولی با داشتن اکانت به راحتی امکانش هست
3- اکثر برنا مه های روز دنیا و آموزشهای روز دنیا در سایت rapid قرار می گیره چون از امنیت بالایی بر خوردار هست و فقط با داشتن اکانت می تونیم به راحتی اونهارو دانلود کنیم
4- و مزایای دیگه مثل پهنای باند بسیار بالا برای دانلود و و و و ...
در کل هیچ جارو نمی تونی مثل rapidshare پیدا کنی که به راحتی برنامه ها و آموزش های به روز رو در اختیارت قرار بده
ا

آخرین ویرایش:

mahdyonline

Active Member
آقا حامد کار خوبی هستش (مزایاش خوبه) اما ابید بچه ها همکاری کنند
و به نظر من بهتره 10 نفر باشند که اگه یک روزی یک نفر نبود یکی دیگه این کار رو بجاش انجام بده
بای

hamed_mp

Member
mahdyonline گفت:
آقا حامد کار خوبی هستش (مزایاش خوبه) اما ابید بچه ها همکاری کنند
و به نظر من بهتره 10 نفر باشند که اگه یک روزی یک نفر نبود یکی دیگه این کار رو بجاش انجام بده
بای
مهدی جان من الانش هم که تنهایی دارم کار می کنم از 11 مارچ تا حالا حدود چهار هزار تا جمع کردم اگه 5 نفر باشیم که دیگه اگه عشقی هم کار کنیم تازه 10 روز اضافی می یاریم ، از لحاظ تعداد خیالت راحت باشه ، حالا اگه 10 نفر شدیم ، فوقش یه دونه دیگه اکانت می خرم تا روی اون کار کنند
بچه ها ارزش این کار رو نمی دونند و نمی دونند چقدر راحت می شه این کار رو کرد وگرنه همشون همکاری می کردند ، با این حال باز هم منتظر می شیم

mahdyonline

Active Member
آقات حامد به نظر من شما اینو با آقا مجید مطرح کن و به آقا مجید بگو این کار رو انجام بدم چون الان اکونت راپید داشتن از واجباته

hamed_mp

Member
mahdyonline گفت:
آقات حامد به نظر من شما اینو با آقا مجید مطرح کن و به آقا مجید بگو این کار رو انجام بدم چون الان اکونت راپید داشتن از واجباته
والا ، آقا مجید مطمئنا این تایپیک رو دیدن اگه بخوان همکاری کنند من در خدمتم ، منتظر ایمیلشون هستم

آخرین ویرایش:

hamed_mp

Member
.:. soroosh .:. گفت:
درود .
من دقيق نفهميدم كه من بايد چي كار كنم .
يعني من بايد تو روز از يك فايل به تعداد بالا دانلود داشته باشم ؟
مثلا چند تا ؟
بعد اينكه اون اكانتي كه رپيدشير به شما ميده شما هم اون و در اختيار من و ديگران ميزاريد تا بتونيم تو سايتش سرچ كنيم و دانلود با برنامه هاي دانلودر داشته باشيم و ...
ممنون .

به ازای هر کسی که همکاری کنه یه لینک برای دانلود در اختیارش می زارم

فقط کافیه در روز نیم ساعت از وقتت رو بزاری که با آموزش و بر نامه هایی که در اختیارت می زارم بتونی به راحتی بالای 100 تا POINT ( تعداد دانلود ) جمع کنی
من خودم به راحتی در نیم ساعت 200 تا point جمع می کنم
در مورد سوال دومت : وقتی 10000 تا شد و یک اکانت جدید گرفتم ، این اکانت رو به صورت ایمیل در اختیار بچه هایی که همکاری کردن می گذارم

خوبیش اینه که اگه هر روز نیم ساعت از وقتمون رو بزاریم تا آخر عمر این اکانت مجانی رو خواهیم داشت

hamed_mp

Member
درود .
من دقيق نفهميدم كه من بايد چي كار كنم .
يعني من بايد تو روز از يك فايل به تعداد بالا دانلود داشته باشم ؟
مثلا چند تا ؟
بعد اينكه اون اكانتي كه رپيدشير به شما ميده شما هم اون و در اختيار من و ديگران ميزاريد تا بتونيم تو سايتش سرچ كنيم و دانلود با برنامه هاي دانلودر داشته باشيم و ...
ممنون .

به ازای هر کسی که همکاری کنه یه لینک برای دانلود در اختیارش می زارم

فقط کافیه در روز نیم ساعت از وقتت رو بزاری که با آموزش و بر نامه هایی که در اختیارت می زارم بتونی به راحتی بالای 100 تا POINT ( تعداد دانلود ) جمع کنی
من خودم به راحتی در نیم ساعت 200 تا point جمع می کنم
در مورد سوال دومت : وقتی 10000 تا شد و یک اکانت جدید گرفتم ، این اکانت رو به صورت ایمیل در اختیار بچه هایی که همکاری کردن می گذارم

خوبیش اینه که اگه هر روز نیم ساعت از وقتمون رو بزاریم تا آخر عمر این اکانت مجانی رو خواهیم داشت

سروش جان اگه آماده ای برای همکاری لطفا ایمیلت رو توی همین تایپیک بنویس تا بهت ایمیل بزنم

hamed_mp

Member
حامد جان ممنون از راهنماييتون .
خواهش می کنم سروش جان ، هر موقع آمادگیش رو داشتی ایمیلت رو بنویس تا بهت ایمیل بزنم ، در ضمن توی ایمیل بهت یاد می دم چه جوری سر عت اینترنتتو ببری بالا

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا این ایمیل من فقط اگه 100% تضمین شده هست من وقت بزارم. او کی؟
راهشم بگو لطفا.راستی هرچی زودتر بهتر.
میشه باهاش دانلودم کرد دیگه؟
[email protected]

hamed_mp

Member
S.H.R.M.K گفت:
آقا این ایمیل من فقط اگه 100% تضمین شده هست من وقت بزارم. او کی؟
راهشم بگو لطفا.راستی هرچی زودتر بهتر.
میشه باهاش دانلودم کرد دیگه؟
[email protected]
s.h.r.m.k عزیز برای اینکه راهشو بگم باید به صورت آنلاین با هم صحبت کنیم اگه آیدی yahoo messenger داشته باشی خیلی بهتر می شه صحبت کرد
در ضمن با اکانتی که گیرمون میاد همه کاری می شه کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا