داشتن اکانت rapidshare برای همیشه ، تضمین می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMiR

Active Member
دوستان تاريخ تاپيك رو ديدن؟
قضيه مال 1 سال پيشه ها !

sd70

Active Member
امروز داشتم توی اینترنت می گشتم که یه روش برای بدست آوردن اکانت مجانی Rapidshare پیدا کردم. راهش خسته کننده و کسل کنندست البته ولی برای هر کی حوصله داره می نویسم.

1- اول داخل سایت Paypal رفته و یه اکانت paypal premier ایجاد کنید.

2- حالا به لینک زیر رفته و عضو شوید:
http://adbux.org/?r=sd702004

3- خب حالا که عضو شدید کافیه بنرهای تبلیغاتی رو باز کرده و 30 ثانیه صبر کنید برای هر بنر 0.01 دلار گیرتون میاد.

خیلی طولانیه ولی از قدیم گفتن قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود.

بعد از اینکه پول هاتون به 10 دلار رسید اون موقع می تونید اون رو به حساب Paypal خودتون انتقالش بدید.

sd70

Active Member
[SHOULI];512979 گفت:
فعلآ 6 دلار جمع کردم ...
برای من فقط سه تا بنر تبلیغاتی اومد و دیگه تموم شد فقط تونستم 0.03 دلار جمع کنم. دیگه هم بنری باز نشد حالا میخواستم بدونم که شما چطور 6 دلار جمع کردی؟:eek:

h.khafan

Active Member
با یه یوزر دیگه عضو شی فایده نداره که. چون باید پول یک یوزرت بشه 10 دلار نه چند تا یپزر که.

sd70

Active Member
درسته ولی آخه روزی فقط 3 بنر اون هم فقط روزی 0.03 دلار یک سال طول میکشه تا بشه 10 دلار:eek:

xp900

New Member
جماعت سلام!
باور کنین بهترین و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خریدن اکانته !
تا اینجای کار چیز عجیبی نگفتم. خودم میدونم.
یه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توی مدت 5 روز یه اکانت یک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.
من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولی این یکی یه چیز دیگه است.
اکانت شما هم توی Rapidshare کاملا قانونیه چون بابتش پول دادین ... البته بدون اینکه حتی 1 ریال از جیبتون کم بشه ! :eek:

اول اینکه یه اکانت توی Paypal برای خودتون ایجاد کنید به این ترتیب :
  1. سایت www.paypal.com رو ببینین.
  2. Sign up کنین و یه Personal Account با مشخصات صحیح ایجاد کنید تا میرسین به جایی که ازتون مشخصات Credit Card و از اینجور چیزا میخواد. اونجا رو Cancel کنید (دکمه Cancel گوشه راست پایین فرم هست) تصویرش اینه :
    2ur3ziw.jpg
  3. حالا شما یه اکانت Paypal دارین که اگه توش پول داشته باشین (که الان میگم چجوری) میتونین باهاش هرکاری بکنین. از جمله خرید اکانت Rapidshare .
  4. به این آدرس مراجعه کنید : http://bux.to/?r=xp900
  5. این یه سایت خیلی خیلی ساده است که فقط کافیه توش Register کنین (بالای صفحه سمت راست روی Register کلیک کنین.) برای اطمینان بگم که این سایت نه نرم افزاری روی کامپیوتر شما نصب میکنه نه به آدرس Email شما که در فرم عضویت وارد میکنین کاری داره. یعنی Email رو در فرم یه email الکی هم بنویسین اتفاقی نمیافته. که خب... اگه این کار رو نکنین شاید بهتر باشه. برای عضویت جایی که اکانت Paypal میخواد، اکانتی رو که در مراحل قبل درست کردین وارد کنین.
  6. بعد از اینکه عضو شدین، login کنین و روی Surf Ads کلیک کنین. جاش توی عکس مشخص شده :
    xo46bq.jpg
  7. اول اینکه بابت عضویت یه مقدار پول گیرتون میاد. بعد اینکه همیشه 20-30 لینک توی بخش Surf Ads هست که هر چند ساعت یکبار اضافه و کم میشه. با کلیک روی هرکدومشون(در هر روز) هم یه مقدار دیگه پول گیرتون میاد. خاطر جمع باشین اگه یه ذره حوصله کنین توی همون روز اول 2 دلار گیرتون میاد. ظرف 4-5 روز شما 10 دلار دارین که میتونین به حساب Paypal منتقلش کنین و اکانت Rapidshare اختصاصی خودتون رو داشته باشین.
  8. دقت کنید !!! در بخش Surf Ads از سایت http://bux.to/?r=xp900 روی هر لینک که کلیک کردین باید 30 ثانیه صبر کنین. (بالای صفحه یه Counter میبینین) همزمان چندتا صفحه رو باز نکنین ! یکی که تموم شد بعد اونیکی. اگر ایرادی توی کار شما نباشه بعد از 30 ثانیه به جای تایمر بالای صفحه یه تیک سبز رنگ میبینین. اگه جاش ضربدر قرمز دیدین یعنی یه جای کار شما ایراد داشته.
نه کلکی توی کاره نه ویروس و نمیدونم هیچ چیز دیگه ای. از Refer من هم اگه نخواستین استفاده کنین مهم نیست . ولی باور کنین این بهترین راهی بود که میشد توی 5-6 روز 10 دلار درآورد و یه اکانت قانونی و واقعی و درست حسابی توی Rapidshare داشت.

به هرحال دوست داشتین امتحان کنین. ضرر نداره.

آخرین ویرایش:

paradox1666

New Member
rapidshare

سلام من خیلی به راپیدشیر احتیاج دارم لطفا سریع بگین چطور پینت جمع کنم.... فوری مهم

davood47

Member
با سلام خدمت همه
من از كامپيوترشركت استفاده مي كنم.چند وقتي ميشه كه دانلود كردن از سايت "رپيد شير" وسايتهاي مشابه توسط انفورماتيك شركت مسدودشده.درصورت استفاده ازسايتهاي فيلترشكن هم امكان بازكردن ودانلودفايل ازسايتهاي نامبرده ممكن نيست.آيا راه حلي به نظرشما مي رسه؟
ممنونم.

webmaster

Member
با سلام خدمت همه
من از كامپيوترشركت استفاده مي كنم.چند وقتي ميشه كه دانلود كردن از سايت "رپيد شير" وسايتهاي مشابه توسط انفورماتيك شركت مسدودشده.درصورت استفاده ازسايتهاي فيلترشكن هم امكان بازكردن ودانلودفايل ازسايتهاي نامبرده ممكن نيست.آيا راه حلي به نظرشما مي رسه؟
ممنونم.

شما مي توني براي حل اين مشكل از VPN استفاده كني.

the-MA

Member
سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

سلام به همه ی دوستای خوبم ...

راستش من دارم با خودم فکر میکنم شما دوستای خوب من چرا نمی رید سراغ سایت http://parsaspace.com
اولا قیمتاش خیلی مناسبه ...
دوما سایت ایرانیه ...
سوما پهنای باندش بیش از 5 مگا بایته ...

مهم تر از همه اکانت مجانی به اندازه یه گیگ هم میده به طور دائمی البته باید از کاربرای فعال دعوت نامه رو بخواهی که صد البته ...

آقای Mrx یه تاپیک توی همین تالار باز کردن با موضوع دعوت نامه پارسا اسپیس و هر کی هم بخواد بهش میدن ...
ما که ایمیلمون رو دادیم واسمون فرستادن ...

دستشون هم درد نکنه ...

بازم از همه دوستای خوبم ممنونم ...
علی علی ...
یا علی مدد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا