خراب کردن ویندوز 7

naeim_crack

Active Member
سلام دوستان

من روی سبکه به درایو c یک کامپیوتر دسترسی دارم وکلمه عبور هم دارم - باید کدومفایل ها رو پاک کنم که دیگه سیسنم عامل بالا نیاد جون فایل های اصلی ویندوز در حال استفاده است نمیشه پاک کرد میشه راهنمایی کنید

سیتم عامل هم ویندوز 7 است

wild-mans

Member
سلام
عزیزم شما خیلی از فایلها رو می تونی پاک کنی تا سیستم بالا نیاد مثلا شما اگه boot.ini رو پاک کنی ویندوز بالا نمیاد یا اگه فایل explorer.exe رو بزنی هم همینطور بستگی منظورت چه جور خرابکاری باشه عمقی باشه یا سطحی واسه شوخی.
یا حق

عزیز شما یه فایل با فرمت .bat بنویس و توش دستور شات داون از طریق داس رو بنویس و کپی کن توی شاخه استارتاپ داخل قسمت آل پروگرام قسمت منوی استارت بعدش وقتی که طرف کامپیوترش رو روشن کنه دوباره حد اکثر در 30 ثانیه بعدش خاموش میشه و برای پاک کردنشم اول که کامپیوتر روشن میشه اف 8 رو بزن و اگه یه صفحه انتخاب بوت اومد هارد رو انتخاب کن و دوباره به اف 8 زدن ادامه بده تا یه صفحه ای بیاد که بتونی با کی برد چنتا گزینه که یکیش "Safe Mode" هست رو انتخاب کنی اونجا همین سیف مود رو انتخاب کن و اون موقع میتونی بری با خیال راحت فایلی رو که ساختی رو پاک کنی تا صاحب کامپیوتر هم دعات کنه و لذت ببره

mslt

New Member
خراب کردن فیلم

سلام بچه ها. من یه مشکلی دارم که فقط بخاطر اون اومدم اینجا عضو شدم تا بتونم از شما بپرسم
پس لطفا راهنماییم کنید
یه سری فیلم ناجور تو لب تاب داداشم پیدا کردم ولی میدونم اگر پاکشون کنم میفهمه من دیدم و ضایع میشه
واسه همین فکر کرد اگر بتونم فیلما رو خراب کنم که باز نشن خیلی خوبه
اگر ممکنه راهنمایی کنید :sad::sad:

ali_z0lfaghari

New Member
خراب کردن فیلم

سلام بچه ها. من یه مشکلی دارم که فقط بخاطر اون اومدم اینجا عضو شدم تا بتونم از شما بپرسم
پس لطفا راهنماییم کنید
یه سری فیلم ناجور تو لب تاب داداشم پیدا کردم ولی میدونم اگر پاکشون کنم میفهمه من دیدم و ضایع میشه
واسه همین فکر کرد اگر بتونم فیلما رو خراب کنم که باز نشن خیلی خوبه
اگر ممکنه راهنمایی کنید :sad::sad:
سلام فایل و با نوت پد باز کن یه چند تا کلمه تو اون صفحه ای که پر از حرف های عجیب غریبه بزن و ذخیرش کن

جدیدترین ارسال ها

بالا